bugün

entry'ler (205)

içlik giymeyen erkek

izmirde yaşayan erkektir.

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

atilla.

gece 22 00 den sonra yasaklanması gereken şeyler

her gece sabahlamana neden olan illetlerdir.

(bkz: haxball)

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

the notorious b.i.g - living in pain

trafikte sarı ışık yanınca kornaya basan insan

kırmızı ışık yanarken eli kornada bekleyendir.

korktuğunda ağzından çıkan ilk söz

ülkemizde kesinlikle allahhhhhh'tır. insan gerçekten korkunca istemsizce çıkıveriyor ağızdan.

hiç tasvip etmediğim(!); amına koyayım, ananı sikeyim, hasiktir tarzı tepkiler dozaj düşük iken kullanılır. şundan emin olun ki biri gerçekten korktuysa-oturduğu yerden hoplayacak kadar- allahhhh der. en ateisti bile...

yılmaz vural

aykut kocaman'a verilen kredi kendisine verilse fenerbahçe'yi 5 sene üst üste şampiyon yapar dediğim teknik adamdır.

kızı güzel yapan şey

dış görünüş olarak sade ama bakımlı olmasıdır.

bir de bazen öyle iyi bir kız çıkar ki karşınıza, dış görünüşü fark etmeksizin dünya'nın en güzel kızı olarak görürsünüz onu. edebiyat değil gerçek bu.

sözlük yazarlarının itirafları

kendimi kandırma konusunda usta seviyesine eriştim.

2012 2013 st süper ligin en başarılı fubolcusu

gekas'tır. düşmesine kesin gözüyle bakılan akhisar'a transfer olduğu andan itibaren etkisini göstererek takımının havasını tamamen değiştirdi.

askerde bile kilo alan gamsız insan

günde 6 öğün yemek yememe rağmen kilo alamayan biri olarak kıskandığım insandır.

2012 2013 avrupa ligi şampiyonu

chelsea olsundur. benfica'nın ukala teknik direktörü jesus'a ayar oluyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

bütün planlarım g.tümde patlıyor be sözlük.

sevişmek isteyen bir kadını reddetmek

totem yapıyorsan normaldir. derbi günleri sevişmiyorum be güzelim. en son seviştiğimde şampiyonluğu kaçırmıştık.

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

başın sıkıştığında arayacak birini bulamamaktır.

anelka nın drogba ya verdiği ağır ayar

anelka'nın ağzından yazan kişinin drogba'ya ayarıdır. zira anelka'nın böyle bir şey söylediğine dair hiçbir argüman yok.

not: en koyusundan fenerbahçeliyim.

saçını 3 numaraya vuran kız

Güzel bir yüze sahip ise çok seksi olan kızdır.

ediz bahtiyaroğlu

çok genç yaşta kalp krizi geçirerek vefat etmiştir. allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

evdeki herkesin tuvaletinin ayni anda gelmesi

tek tuvaletli evlerde büyük sıkıntıdır. hafif baskı olur tuvalet ihtiyacının geldiğini anlarsın ama tuvalete gitme işini ertelersin. sonra baskı iyice artar ve durum acile döner. koşar adımlarla gidersin ama tuvalet doludur. kapıyı tıklatıp acele etmesi konusunda uyardıktan sonra kapının önünden ayrılırsın. o sırada tuvaletteki baban çıkar ama hemen ardından kardeşin girip kapıyı kilitler. işte tam o an sinirlenmeye başlarsın. kapı tıklatmak yerini kapı yumruklamaya bırakır. içerideki kardeş de senin zor durumundan zevk alır. sifonu çeker ama bu sefer ağır ağır elini yıkar. işte tam o an tehditlere başlarsın ve kardeşin cool tavırlarla çıkar. sonra işeyip rahatlarsın ama 3-5 dakika kriz yaşamışsındır.

ders çalışmak isteyip çalışamayan öğrenci

buyrun benim. yıllarca bu ünvanı başarıyla taşıdım ve artık gençlerin önünü açma vakti geldi.