bugün

mezarda. yaş oldu bilmem kaç..
çokta umrumda değıl açıkçası,muhtaç olmayım yeter.
böyle zifiri karanlik bir ortam. bir bez parcasina sariliyim, bedenimin çoğu yeri dökülmüş kemiklerim kalmiş.
Mezarda böcekler tarafından yenilirken.
dünyayı gezmekte görüyorum. umarım dünyayı gezerim.
Emeklilikte.
benim param var o yüzden marsta olacağım orada ömrümü uzatacağım. siz kendi derdinize yanın lan skikler.
of'lu kafasıkopasıca ile ben %100 mezar sonra of'li cennete ben cehenneme...

bursalı tengoş ,zombi olsun,ölmesin .
Belki reenkarne olup yeniden doğmuşumdur. Nerede olacağımı Allah bilir.
mezarım bari olsa. o bile şüpheli.
göremiyorum muhtemelen ben diye bir şey olmayacak çünkü. Cesedi çürümüş nereye gideceği yönü bilmeyen bir ruh olarak bana rezerve edilen yerde bekliyor olabilirim.
mezarda.
toprağın altında. en azından üzerine uzanmışımdır, yakınımdır toprağa.
Ölürsem mezarda, yaşarsam huzur evinde son günlerimi sayarken bulurdum kendimi galiba..
cehennemde...
Çok yaşayacağımı düşünmüyorum, muhtemelen mezarda olurum.
Despot, para babası bir ihtiyar..

Hatta ex ex ex bir kız arkadaşım (ya da ben öyle sanıyordum), bir programla fotoğrafımı yaşlı hale getirmişti.. o aksi görünüşlü ihtiyarı sevmiştim bile..
öyle bir talihsizlik olmuş hala yaşıyor isem yatalak olmuşumdur kesin.ileri derece koah eşliğinde ciğerler götten geliyor.huzur evinde miyim maaşım karşılığı bakım evine mi yollanmışım çoluk çocuk olmadığı için bilmiyorum orasını.hasta bakıcı günün belirli saatleri götümü görüyor. ben de telekinezi yoluyla kendimi öldürmeye çalışıyorum.çünkü felcim aq. hareket edemiyorum.beynime pıhtı atmış cortlamış her yerim. bütün gün tavanı izliyorum boya döküntülerini jack londonun bahsettiği o kadına çok benzetiyorum.günler epey uzun geçiyor benim için.
yarrağı yemiş siki tutmuşum anlayacağımız.
50 yıl sonra gözükmeyeceğim.
Şüphesizdir ki en çok da 85c sütyenlerim boşluğa düşecektir.
böcekler tarafından iştahla yenilirken görüyorum, sırf onlar sağlıklı beslensinler diye öğünlerime özen gösteriyorum.
Mezarda leşi çoktan çürümüş ve geriye sadece kemiği kalmış birisi olarak..
Bir epilasyon merkezinde. burma kadayıfa dönen göt, göğüs vs kıllarımı, buruşuk bedenimden aldırıp daha sexy bir görünüme sahip olarak yaşıtım nineleri etkilemeye çalışırken.
Mezar yolunda.
Cehennem.

Too hot baby.
Sağ kalmam muhtemelen. Ha kalmayımda zaten. Öksürdükçe, aksırdıkça küloduna kaçırcan, yaşam kalitesi sıfır. Gerek yok.
güncel Önemli Başlıklar