bugün

2 ay sonra bozulacaktır. evet.
bi creative game sound blaster tactic 3D değildir.
Kim aldiysa kusura bakmasin yillarin kazigini yemis. Alacaksin bimden catir cutur kullanacaksin.
5 tl lik sqny marka kulakliktan iyidir.
500 tllik kulaklığın yanında lafı olmayan kulaklıktır.
beymenden alınmıştır.
PHILIPS SHL3000BL/00 MAVi KAFA BANTLI KULAKLık teknosa da 50 tl olan kulaklık, nt'de 35 tl'dir.
bir beats by dre hiç değildir.
Beats by dr dre den daha iyi olan kulaklıktır.
hava atmak için değil, müzik dinlemek için alınan kulaklıktır.
he dersin ki ben parayı basarım, koss alırım, sennheiser alırım, ona da saygı duyarım.
şu an 9,90 tl'lik kulaklığım utancından bozuldu biliyon mu..
creative ep630, sony mdr-ex50lp gibi paranın hakkını verecek kulaklıkların değeridir.
50 tl'ye kulaklık alınır mı dedirtir. o parayı kulaklığa vereceğime hafızamdan kulaklığı silerim amk.
Kul hakkı yemektir.
Kazığın yeni türüdür.
dandiktir.. 50 liraya kulaklık mı alınır lan.. iyi bir kulaklık için minimum 600 veya 700 lira gözden çıkarılmalı..
ideal kulaklık fiyatıdır.

edit: parasızlığın gözü kör olsun.
genelde büyük böyle eşarp gibi kafayı saran modellerdendir. ses kalitesi güzeldir fakat çevreden bakışlar gariptir.
5 liraya sonia kulaklık aldım 113 Dß çoğu kulaklıktan sağlam cıktı san sanayi ama 5 aydır bişey olmadı.
(bkz: meelectronics m6)
30 tl lik kulaklıktan fiyatı farklıdır.
997 liralık kulaklık gördüm la ben arkadaş dedi bu bilgisayarın kulaklığı olamaz, bu kulaklığın bilgisayarı vardır, birde 1 yıl boyunca hiç bozulmama garantisi versinler 2 yıl değil sadece bir yıl gider hemen alırım, benim 2 yılda kulaklığa verdiğim para 150 lira olmuştur kesin hiç biri bana dayanmiy.
internet kafe kulaklığıdır. 1 saat takarsan kulaklarını acıtmaya başlar. tabi biz fakirler elektronik mağazalarında indirim gözlediğimiz için bize uymaz bu kulaklık. mesela bugün 40 tl lik kulaklığı 27 tl ye bulup aldım. işte ekonomi bu. 13 tl ye de yemek parası ayırdım. lanet olası fakirlik. :(
apple kulaklıktır bu en son 5 serisi ile çıkanlardan. apple fanboy olmasam da bu kulaklığı harikadır. yazık eq ayarı apple ürünleri ile uyumlu olacak şekilde ayarlanmıştır. gidip skimsonik koca koca kulaklıklara 500 600 lira veriyor ya milet deliriyorum. amk hadi profesyonel olsa neyse anlarım düşük kalite çakma mp3 indir ses kartı falan yalan olsun sonra ne o kulaklıga 600 vermişmiş. dr dre sksin sizi.
30 tl daha verilip sennheiser hd 407 alınmalıdır.