bugün

galatasaray’ın 2012-2013 şampiyonlar ligi h grubu’nda oynayacağı 6. hafta maçı.

başlama saati: 21.45

#saldirgalatasaray
galatasaray ımızın alacağı maçtır.
avrupa ligi için beraberlik yetecektir bragaya..
haydi braga, gönder kucağımıza ibneleri..
3-1 bitecek maçtır.
çarşamba gününe denk geliyor. üzgünüm.
selçuk inan'ın fark yaratacağı karşılaşma olacaktır.
GALATASARAYIN BULANT YILDIRIM VE HUSEYIN GOKCEGI ARAYACAGI MACTIR.
Galatasaray ın geçen sene beşiktaş ın yaptığı gibi braga yı yenmesini beklediğimiz maç.
manchester united bir sürpriz yapıpta takılmadan yoluna devam ederse gruptan çıkacak 2. takımı belirleyecek karşılaşmadır. son maçı rahatça izleyebilmemiz için galatasarayımın 5. maç olan manu maçında gruptan çıkmayı garantilemesi gerek.

cluj'ü olaya katmıyorum bile. umarım averaj takımı olurlar.
galatasaray'ın gruptan çıkmayı garantilemiş olarak çıkacağı maç.
muhtemelen fatih terim'in kan davası haline getireceği ve ilk maçtan kolay geçecek maç.

nereye kadar gideriz bilemiyorum ama ilk maçtaki gibi saçma sapan bir yenilgi alırsak hakikaten bu sene affımızı istesek yeridir.

lan öyle bir yenildik ki ben bizzat mal hissettim kendimi.

eskiden fener balı falan derdik. yok abi, bunlar bambaşkaymış.
galatasarayımızın bir üst tura çıkacağı maçtır.
hamit'in ceza sahası dışından gol atacağı karşılaşmadır. Ayrıca galatasaray'ımızın 3-0 alacagı mactır.goller melo, hamit ve burak'tan gelecektir.
iyi bir yer bulabilmek adına izlemek için kahvehaneye 1 saat önceden gideceğim maçtır.
haftaya bugün oynanacaktır.

galatasaray sahaya şu 11'le çıkacak:

muslera,
eboue, semih, dany, riera,
hamit, selçuk, melo, amrabat,
elmander, burak..
galatasarayımızın galip gelip çekemeyen fenerbahcelilerin köy takımı köy takımı diye kendini tatmin edecekleri maçtır.
Braga resmi sitesinden: "Osmanlı imparatorluğu, Hristiyanlığın en eski şehrine geliyor. Haçlılar görev başına..."
Takımın bir türlü istikrarlı bir oyun profili ortaya koymamasından mütevellit endişe uyandıran maçtır. Sabırsızlıkla beklenmektedir.
galatasaray'ın kazanıp şlde bir üst tura çıkmasını beklediğimiz maçtır.
galatasaray için sezonun en önemli maçıdır. artık işi son raptiye getirdik buradan 2.turu görememek çok yazık olur. kazanmamız lazım. ama manchester'dan gelecek gol haberleri işimiz daha da kolaylaştırabilir. yani galatasaray çok çok avantajlı. allah yardımcımız olsun.
galatasaray için avrupa da devam niteliğini taşıyan bir maçtır velhasıl galatasaray bu maçı kesinlikle alacaktır. başka yolu yoktur. manchester united'ın da cluj karşısına tam kadroyla çıkması işi daha da kolaylaştıracaktır.

(bkz: yürüyedur galatasaray)
nerden nereye dedirten maç. 2 sene önce ligi 8. bitiren bir takımın en yakın rakibine 9 puan fark atarak şampiyon olması ve ertesi sezonda şampiyonlar liginde üst tura yükselme şansının %80 lerde olması. gerçekten takdire şayan.
bir süpriz yaşanır ve gruptan çıkamazsa galatasaray, üçüncü olarak gittiği uefa avrupa liginde favoriler arasına girecektir..
kısacası galip de olsa mağlup da olsa kazanan galatasaray olacaktır..
muhtemelen berabere bitecek olan maçtır. bu sonuç ile gs, şl'de ikinci tura yükselecektir.
Bana göre galatasaray için sezonun en önemli maçı değildir. Sezonun en önemli maçı deplasmanda oynanan cluj maçıydı. Bu maçta sonuç ne olursa olsun manu evinde cluj u yeneceği için galatasaray zaten bir üst tura yükselmiştir.