bugün

http://www.cpu-world.com/...s/80486/IBM-486DX-33.html

kullandığı bilgisayar ile bir ilgisi var iseee te heyyyy. *
yeni olmasına rağmen ünlü olma çabasındaki yazar.*
nicki ile beni maziye götürmüş yazar.

edit: nick altına yazdığımı fark etmedim aynısını bir daha yazdım demin. çok anım var bu makinayla görünce beyin kendini kapatıyor sanırım.
(#11965172) çalıntı entry girdiğimi yazan ve özel mesajla öyle olmadığını söylememe rağmen entrysini editlemeyen, özür dahi dilemeyen yazarcık.

ha bu arada belki pm'den anlamamışsındır;

(bkz: jerry/#11562368)
(#12227853) "insanlar doğuştan aptal değildir. sistemli bir eğitimle aptallaştırılırlar." sözünü bana bir kez daha hatırlatan yazar.
iyi bir yazardır, yazılarını takip etmekte olduğum şahıstır..

edit: yaşı 30 ve üzeri kişilerin nickini çözeceğini sanıyorum...
nickini hala çözemediğim bir yazar.
(bkz: #12635248) ingiltere' de ki krallığın sembolik olduğunun farkında olmayan yazar.
bir müslüman ve arap dostu olarak ingiliz dili ve edebiyatı mezunudur
(bkz: #12796461)
can yücelin mezarına şarap dökerek anmak başlığına yazdıkları ak parti datça ilçe başkanının gazetedeki sözleri kaynak falan da bellirtmemeiş başkasını sözlerini yapıştırmış.
lan oğlum sen yazacaksın birileri sana burayı yanlış anlatmış. yazamıyorsan kaynak belirteceksin.
yeditepe üniversitesi düşmanı bir yazar. "çok zekiyseniz kazansanıza istanbul hukuk'u" diyor da yeditepe üniversitesinde tam burslu olarak hukuk okumak istanbul hukuk'u kazanmak kadar zor. öğrensin de gelsin.
(#13028852)
(bkz: adam döktürmüş beyler)
4 x 8 + 6 + 3 - 3 = 38

nickinden 40'ı bulmaya çalıştığım yazar.
(#13840094) tekrar teşekkürlerimizi sunarız...
386sx25'ten sonra üretilen IBM in 486 serisi işlemcilerindendir. Ayrıca sekizinci nesil yazardır kendisi. iktisat mezunu olduğunu biliyorum. nickini ilk bilgisayarından aldığını ve bankacı olduğunu düşünüyorum. şüphelerim var. bakalım nasılsa öğreniriz.
gören kişiyi 60 saniyeliğine geçmişe götüren nicke sahip yazar.
bir 386dx değil.