bugün

Merak edilen ilişki. Nasıl olur yürür mü sizce az bi yaş farkıyla.
karı vurkaç bar açmıştır. *
masraflı ilişkidir, bu devirde jigolo çok pahallı...
Olgun kadın fantazyası.
Beni ilgilendirmez, kim ne yaşarsa yaşasın ama başlığı görür görmez "amanın anı" demedim değil. Ama böyle istemsiz geldi refleks olarak resmen.
(bkz: paris te son tango)
erkek yapınca aşk kadın yapınca jigolo tuttu. bu ne iki yüzlülük en çokta kadınlar eleştirir. abla çocuğun mu felan derler. herkesin ilişkisi kendine.

ha şöyle birşey var bu ilişki olursa da fazla yürümez ileriye dönük olmaz. yaş farkı aşırı fazla. sonra müge apla aşığım seviyorum dedi evi köyü sattırdı ortalıklarda yok diye ağlama ihtimalinde yüksek.

yazar birde az yaş farkı ile yazmış ya 4 işlem bilmiyi ya bizimle eğleniyi.
35-40 yaş üzeri kadınların mentalitesi farklılaşır... olgunlaşır. bir şey konuşurken bile "özet geç piç" modu gibidir... ıvır zıvırla boş lafla uğraşmak istemez.

hah işte bunu yapabilecek... o yaştaki bir kadını cidden anlayabilecek 22 yaşında bir erkek çok çok nadir çıkar...

hah yaştan dolayı erkek "hayranlık" içeren şekilde gerçekten aşıksa... mutlu olabilirler mi? evet olabilirler.
anneler gününde de hediye şart olur.
Fark çok, olmaz diye düşünüyorum.
arkadaşlar deli misiniz 47 yaşındaki insan bastonla mı gezer, gencecik çocuk daha onlar...

64 yaşındayım ve ceylan gibi sekiyorum dağda bayırda. kısmetse 3. karıyı alacağım bu yaz. siz daha uyuyun amk.
Bana mantıksız geliyor. 47 yaşında ki erkek 22 yaşında ki kız ilişkiside..

Davul bile dengi dengine..

Yanıma 30 yaşında bi hatun gelince uzaklaşıyorum. Sübyancı mı olacaz bu yaştan sonra diye...
Neyse arkadaşlar akşama yaşlılar random gülmeli mi gülmemeli mi bunu tartışalım.
yasal ve toplumsal kurallar dahilinde ilişki yaşı, tamamen belirleyici bir etken değildir.
tanımadığınız, görmediğiniz bir insanın, sadece yaşını bilerek tanıyamazsınız. bu durumu yaşayan kişi-ler, fikrinizi sorarsa o zaman fikrinizi söylemekte özgürsünüz ama hiç kimseyi buradan yola çıkarak yargılayamazsınız.
ömür boyu mutlu bir beraberlik yaşayacağınız bir insanın varlığını kimsenin garanti edemediği gibi, aksini de kimse iddia edemez.
47 çok fazla

Sen onu bi 30a indir mis gibi olur.
Of yine mi böyle bir başlık?
Meriç vakası mı lan bu Nazmiye?