bugün

görsel
Başlığın açılmasının üzerinden 31 gün geçtiği için 78 olarak güncellenmesi gereken kızdır. Ve hala vermemiştir ve bu büyük bir dramdır.
entry nick uyumu ahahaha .
Numarasini alabilecek guveni saglayamadiysan hala guvenini kazandirana kadar cabalamaya devam.
Beceriksizlik diz boyu.
numarasını değil altından donunu alırım ben, bir kızı 45 gün dikkate alıp dinleyeceğim ve bana numarasını vermeyecek. büyük konuşmak istemem ama bugün nedense istiyorum.
görsel
Kızın devecialpay çıkmasından bir nebze iyi olan durumdur.
kapatın dükkanı gidelim 47 gün chat mi olur..
(bkz: salaklık) bi kızla boş boş konuşup vakit harcamayın dürüst fikirleri açık birini bulun tek gecelikse tek gecelik düzenli ilişki istiyorsan verirsin numaranı 2.gün sanki mit e eleman alacak amına koyim imtihan mı ediyosunuz milleti.
47 günde evlenip boşanan var aga naptın sen?
(bkz: ölmeden önce yapılması gereken 100 salaklık)
Güven verememistir belki kiza eger saglasaydi direkt kiz verirdi bu benim numaram diye.
Numaranızı karsa tarafa verdikten sonra 366. Günün şafağında whatsapp'a bakın.

Çalışıyor, tecrübe ile sabittir.

Edit: evet doğru duydunuz 366. Gün.
Evlenince alırsınız numarasını acele etmeyin.
kendi bilir diyerek takmamak gerekir.
Normaldir.
Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer.
erkek olabilir, 47 gün erkek erkeğe konuşmak da farklı bir deneyim olabilir.
isteseydin verirdik biz ve olm. kasma o kadar, sözlüğün çoğunda var o numara.
Harun abladır çünkü daha Google playa ses değiştirme programı getirmediler. Android bey kardeşim bak burda ticari çıkar var bence dikkatini çekerim. .
47 gün msjlaştıktan sonra kız sanılan harun abinin watsptan dalgayı atması ile sonuçlanma ihtimalini göz önüne alacak olursak şükür sebebidir.
kız değildir o muhtemelen, iyi araştırın.
istese kız da alırdı. kendinizde hata aramayın.
Nasıl mesajlaşılıyormuş 47 gündür? e-mail yoluyla mı?