bugün

kendine bakan ve güzel görünen kadınları severim ama bunlar 2 kısma ayrılır cancağızlarım ilk kısım partnerine güzel görünmek için makyaj yapan kadındır ama 4 saat makyaj yapması bile insanı çileden çıkarır unutmayın partneriniz zaten bir şekilde sizle birliktedir onu etkilemek için daha fazla kasmayın bırakın ya akışına rahat olun.

gel gelelim 2. kısma işte bombalarımı patlatıyorum 4 saat makyaj yapıp partneri olmayan kadın durumları !

arkadaşım kimin için makyaj yapıyorsun?
''ben kendimi seviorrrumm '' derse eğer inanmayın sırf ona daha fazla bakılsın daha fazla yazılsın ve egosunu tatmin durumudur.

arkadaşım bak sana yazıyolar ama pas vermiyorsun ?
'' kıh kıh kıh '' derse hoşuna gidiyordur pas vermemek yada '' doğru kişiyi bekliyorum'' yalanı ile karşı karşıya gelebilirsiniz uğraşmayın.

arkadaşım 4 saat makyaj yaptın sana yazıyorlar pas vermiyorsun ee neden makyaj yapıyorsun ?

'' futbolda var bunlar, sendeyiz güntekin '' !
dışarda 5 (yazıyla beş) dakikalık işi vardır.
hayatı doyasıya yaşayamayan kadındır.

o 4 saat süren makyajını 20 dakikaya indirgese, geriye seks yapabilecek 3 saat 40 dakikası kalıyor. ama kadın işte, duygusal varlıklar. hakkında gerçekleri yazınca kötü sen oluyorsun.
işe yarıyorsa iyi de 4 saat makyaj yapıp götüme benzeyen kadın hiç anlaşılmaz.
makyajı bitirene kadar yaptıgı yerler silinir, akar. *
kesinlikle makyaj yapmayı bilmeyen kadındır.
malzemesi çoktur. bu kadın aslında hem erkek hem de arap olsa kimbilir nelerine ne sürer, töbetöbe.
gelen tepkiler üzerine tekrar düşündüm de, şöyle yapılabilir aslında:

(bkz: makyaj yaparken sevgiliyi sikmek) hiç öyle kötü gözle bakmayın. heyecan yaratır bu şeyler ilişkilerde.
bütün iyi makyaj yapan kadınlar, makyajını 10 dk'da yapıyor. nasıl yaptıkları hiç anlaşılamamaktadır.
bir arkadaşım, arabada giderken bile 2 dk'da makyaj yapmıştı hemen, hem de öyle bir ruj filan değil, baya baya gözüne makyaj yapmıştı.
kadınlar enteresan canlılar vesselam.
böyle bir kadın yoktur.gelin makyajı bile on dakikada biter duyduğum kadarıyla.belki bülent ersoyun ki dört saat sürüyordur.ona da makyaj yapmak denmez, bir çeşit resim çalışması.
4 saatlik sürecek kadar ne yaptığının resimlerini tüm insanlıkla paylaşması gereken kadındır.
(bkz: boyacı küpü)
kuaför olabilir pekala.

(bkz: gelin başı)
saklıcak çok şeyi olan kadın ya da kadınımsı yaratık.
(bkz: bülent ersoy*)
(bkz: makyöz)

kendine değil başkalarına makyaj yapar. napsın ekmek parası.
6 saatte onu çıkarmaya uğraşan kadındır.
büyük ihtimalle göz kamaştıracaktır.
(bkz: oha)
'karşıma çıkacak şey beni korkutuyor' denilecek kadındır.
doğal görüntüsüne güvenemeyen kadındır. güzel görünmez zannımca, çok yapmacık görünür. hatun dediğin bakımlı ama sade olmalı di mi efenim. biraz pudra, biraz kalem ve rimel, bir de hafif ruj. ohh be, var mı senden güzeli?
bir türlü aynayı çatlatamayan kadındır. *
(bkz: filli boya)

(bkz: boya fili)

(bkz: oha bsg)
görsel
görsel
görsel
bülent ersoy makyajıdır. 4 saat veya daha fazla sürdüğü rivayet edilir.
yüzüne karşı "eşeğe altın semer vursalar da eşek yine aynı eşektir." denilmesi gereken kadındır.