bugün

duvar değil istanbulu yıkacak olan konserdir. çok gitmek isteyip gidemediğimdir. Kahretsindir.
Müziğin peygamberi geliyor, setlistin ezberlenip gidilmesi vacip olandir.
izlemek için cumartesi ankaradan yola çıkacağım konserdir. efsane geliyor efsane. david gilmour da bi dünya turu yapsaydı fena olmazdı.
199.kez duvarın kırılacağı konser ya da gidemeyeceğim konser de denilebilir.orda olmak vardı be sözlük dertliyim çok.
acil saha içi 1 bilet gereken konserdir. yardımcı olabilecek yazarları mesaj kutuma davet ediyorum.
parasızlıktan kaçırdığım konserler listesine eklenen, taş gibi geçeceğini tahmin ettiğim konserdir. kahrolsun öğrencilik, kahrolsun fakirlik.
bu akşam bir aksilik olmazsa 20.45'te gerçekleşecek konserdir. istanbul'u pek bilmediğimden konser sonrası ulaşımda sıkıntı yaşayacağım gibi. nereye nasıl gidilir, bu konuda beni bilgilendirebilecek arkadaşlar mesaj gönderirse minnet duyarım.
Evet gidemeyeceğim konser. Bir daha da gelmeyecek. Kader.
tayyip erdoğan'a dev ekrandan sağlam ayar vermesini dilediğim konser.
Çalınacağı yokta işte,echoes falan çalınmasını umacağım.şimdiden doldum taşıyorum heyecanla.
bir saat önce başlamış olup an itibariyle devam etmekte olan konserdir. gidemediğim için yaktığım ağıtlara karşı ablam telefonla bana yayın yapmaktadır. fakat acılarım dinmedi, orada olmak başka olurdu.
sahneye bir adet öküzün lazer tuttuğu konser. hayır neden yapıyorsun, evvela sana sonra seni uyarmayan yanındaki buzağılara soruyorum neden lazer tutun sahneye?
Gezi parkına da yer verdiği için, en anlamlı konserlerden biridir,değerlidir. Roger waters duyarliligini bir kez daha ortaya koymuştur .
Olmak istenen yerdir.
Sahne şovları,efektler falan beklediğimden çok daha iyiydi.Gezi eylemlerinde hayatını kaybedenlerin anılması da çok iyi oldu.Ses sistemlerinde rahatsız edici bi' şey olur mu diye korkuyordum da sanki evinizde dinliyormuşsunuz gibiydi,çok temizdi.Roger Waters sempatik sempatik takıldı yeri geldi ayar verdi,yeri geldi güldürdü.Yaşına göre çok canlıydı.bi' 5 senesi daha rahat var gibi.Yalnız dengesiz şuursuzun kişinin teki duvara lazer tuttu.Hem de çok uzun süre.Neredeyse Roger'ın suratına tutacaktı.Çok küfür yedi çok.
doğuş daha iyi diyenlerin beğenmediği konserdir.
oğlum o değil ne fakiriz ulan. Ekşi'de herkes konser şöyleydi, böyleydi derken bizimkiler parasızlıktan dem vuruyor. Oğlum alayımız inşaat çırağıyız kesin. Ekşi'dekilerde ibne müteahitler. Adamlar konsere gitmiş.

Neyse arkadaşlar..

---spoiler---
Kanka peyniri uzatta ekmeğin arasına, domatesin koynuna koyayım.
---spoiler---
Benim için 3 ayrı anlam taşıyan konserdir. Sevdiğiniz insanla, en sevdiğiniz müzik adamını canlı dinlemek ve konser tarhinin tam 2 yıl öncesinde ona seni seviyorum demek ne demek bilir misin sözlük?
(bkz: seviyorum sözlük)
rüya gibiydi.
evvela gayet iyiydi amma;

- sanki duvar diğer konserlerdeki kadari büyük değildi*
- akustik 2006 yılında daha iyi gibiydi *
- sahneye lazer tutan 1 adet dallama vardı *
- bu zamana kadar dinlediğin en iyi mother çalındı
- waters gerekli mercilere ayarın kralını verdi
- konser sonu alanın sol tarafından çıkmak isteyenler büyük rezillik çekti

iki sene sonra gelen edit: hacılar, amcalar motherin solosune ne güzel ekleme yapmışlar öyle pes.
iki siyasal söylemle eblehlerin gönlünü almış kişinin konseri. bu ve eski grubu pink floyd wall şarkısına eşlik eden çocuklara yıllarca telif haklarından gelen parayı vermediler. ha bu arada acaba abd'de konser verdiklerinde bu ve bono gibiler (bono yıllarca türkiye'yi insan hakları ihlalleri gerekçesiyle reddetti ama sağı solu bombalayan abd'de ve ülkesi ingiltere'de konser vermekten gocunmadı) duvarlara abd dronlarının öldürdüğü masum afgan peştun ve yemenli ve sudanlıların fotoğraflarını yansıtıyorlar mı?
konserde kafka nın davası ve george orwel ın 1984 ünün ilk cümlelerinin duvara yansıtılması da ayrı bir hoşluk oldu.
para olsaydı da gitmiş olsaydık denen konser.
çal keke çal diye bagıran barzo olmayaydı iyiydi.
güncel Önemli Başlıklar