Beklentileri, hayalleri ve hayatın gerçekleri arasında kalmış içten içe üzülen dışarıya belli etmemeye çalışan bayan insanı.
insan içinde salak olarak bilinen kadındır. 36 evlense hemen hamile kalsa 1 yil cocuk dile geldigi an karı 40 yasinda olacak annemi diyecek babanne der. net.
35 yaşını doldurmakla tek başına evlat edinebilecek olan kadındır.

Evlenmiş olmak için evlenecek olsaydım şimdiye kadar bin kere evlenirdim zaten demeyi de ihmal etmiyordur.
olsada evlensek diye düşünür. olmayınca da burada hayat böyle güzel mesajı verirler. yersen.
ya bu tarz şeyler dışarıdan bakınca çok ekstrem bir durummuş gibi görünüyor ama yaşayan insan pek öyle hissetmiyor.

daha doğrusu yaşlanmak hissedilebilir bir şey değil. dünle bugünün farkını hangimiz idrak edebiliyoruz ki?

yargılamamak lazım. hayatın bizi nereye sürükleyeceği belli mi?
Ne sikerim var ya. Sarabin kalitelisi gibidir. Doymaz.
Çocuk sahibi olma takıntısı yoksa 40 yaşında da evlenebilir, 50 yaşında da evlenebilir, ya da hiç evlenmeyebilir. Ömrünün sonuna kadar bekâr kalmayı tercih edebilir. Bu konu Bizi bu kadar dert sahibi yapmamalı bence.
iftira atmayın, bunun sonuçları olur.
36 sını görmüş ve geçirmiş sözlük yazarının çokluğunu gösteren başlık..
Mutsuz bir birlikteliktense mutlu bir yalnızlığı tercih ediyordur.
Kendi hayatından mutluysa kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. Kötüleyenlerin geçmişinde bir tanesinden red yemiş 40 yaşında evde kalmış erkeklerden olması muhtemeldir.
Hayatını yaşıyor, kariyerine odaklı ve gezip tozuyordur. En güzelini yapıyor muhtemelen. En güzel yaşlarını erkeklerle solduranlar gibi değil bence gayet mantıklı?
Normal bir durum herkes evlenicek diye kural yok.
daha açık giyinmeye, daha çok parfüm sıkmaya, daha çok makyaj yapmaya, bacaklarını açarken daha az düşünmeye başlamıştır.
Ikili iliskilerde Gecimsizdir.
büyük ihtimal gözleri şaşıdır. (bkz: vajinismus) u olması da ihtimal dahilindedir.
balık etli salaş kiyafetler giyen kedi meraklısı aşkı arayan bulamayan son hayatına giren her erkeğin onunla evlenme değilde seks yapmak isteğinden dolayı evde kalmış kadındır.
not:bir erkek olarak tespitlerim bunlar.
bir de akademisyen falansa koşarak uzaklaşın derim.
tramer kaydı yoksa almayı düşünürüm.
evlenme zorunlulugu olmadigi icin yadirganmamasi gereken durumdur.
armudun sapı üzümün çöpü diye diye evde kalmış hatundur..

bunlar 24 25 yaşlarında pek havalı insanlar olurlar. hey yarebbim sanki herkes önlerinde diz çökecek. yaş 30 u geçti mi aman allah'ım.
adınız böyle evde kalmışa çıkar tabi.

"ben kendim evlenmek istemiyorum" diyenlere rastlarsanız ki illa rastlarsınız çünkü başka tesellileri yoktur. külliyen yalan. benden demesi.
evde kalmanın eşiğinde olan, muhtemelen de libidosu tavan yapmış kadındır. bu saatten sonra yapacağı evlilik ise ancak mantık evliliği, anne olma arzusu için yapılacak evlilik olur. üstüne üstlük kariyer sahibi değilde birde evde oturuyorsa daha da vahimdir durumu.
30 lu yaşlarında bekar erkeklerden biriyle evlenip bir gün içinde bu sıfattan kurtulabilecek kadındır. ha 30 lu yaşlarda bekar erkek sayısı da epey bi yüksek olduğundan aslında şansı yüksek kadındır. takmayın kafanıza bi günde hatta 1 saat içinde sıyrılınabilecek bi sıfattır sadece. allah kalıcı sıfatlardan korusun. (bkz: moronluk) (bkz: embesillik) mazallah bunlar evlenmeyle de geçmez. *
Büyük ihtimalle öncesinde yanlış insanlarla karşılaşıp bozguna uğramış ve evlenmekten vazgeçmiş olan kadındır.
mükemmeliyetçidir.
kimseyi beğenmemiştir.