bugün

Normal ilişkidir benim açımdan. Eski sevgilim otuz yaşındaydı ve gayet düzgün uzun süreli yaşadık. Yaşıtlarımda olmayan zekaya ve olgunluğa sahipti. Yirmili yaşlarda beynini çükünde zıplatan bir ergenden ziyade karşılıklı uzun uzun konuşabileceğim bir erkeği tercih ederim.
her iki tarafta halinden memnunsa, geriye kalanlara bok yemenin düşeceği ilişkidir. size ne lan amk.
Yirmi yaşında olup da olgun ve akıl sahibi bir erkek arayan kadın için ideal ilişkidir,yaşıtları genel olarak olgun değildir ve genç olmanın verdiği fevrilikten ötürü one night stand kafasındadır.

Tabi bu bahsettiğimiz genç kadının da akıllı ve yaşından daha olgun tavırları olması gerekir. Aksi takdirde erkek tarafı için çocuk ruhlu bir kadınla bir ilişki yürütmeye çalışmak sıkıntılı bir süreç olacaktır, her şeyi fiziksel olarak düşünmeyin.

iş ciddileştiği zaman ailelere açıklama yapmak biraz zor olabilir,kız tarafı sıkıntı çıkarabilir ama bu iki insan kararlı ise geleceği vardır bu ilişkinin.
10 sene beklesin erkek, yaş farkı o zaman iyice normalleştir.
Erkelerde Yaş ilerledikçe anlayış kapasitesi yükseldiği için makul bir ilişkidir.

Evlenilcekse ilerde sıkıntı olabilir.
Erkeğin yatağının şenlenmesi anlamına gelebilir.
kadınların erkeklerden evvel olgunlaştığı söylense de yirmi yaşındaki kız şayet hayatın çemberinden geçmediyse yeterince olgunlaşmamıştır ve o yaştaki bir erkek o yaştaki kızla ilişki yaşasa bile bu ilişkiyi yürütemez.
20 lik kızların tavlanması cok da zor degildir
Hele ki Araba ve kendini zengin gösterebiliyossan
onun icin Sasırmadıgım bir durum...
Kaç kere yazdım daha da yazıcam gibi.
“Kadınlar şaiirlere aşık olur müteahhitlerle evlenir”.
Kısaca anasını siktiğimin parasının gücü işte tatava yapmayın.
kırkına merdiven dayamış ama bir gün bile sevilmemiş abaza türk erkeğinin hayalidir esasen. sen aynaya baktığında tamam cesur ve eli yüzü düzgün bi adam görebilirsin lakin ben arkadan bakınca ancak 35 seneyi kabak gibi gösteren, kabak gibi kel görüyorum. şaka değil, hele hele iş hayatında kendinize gelin amcalar bi gün birinizin ağzını yüzünü kırarım inşallah.
kısa yoldan tecrübe edinirim sanan gençler için de cezbedici görünse de işin aslı pek öyle olmayacak ilişkidir. farklar açıktır bir, tecrübe büyük sıçramalarla gelen bir şey değildir iki.
idealdir. Kız erkeğin parasını erkek kızın bedenini sömürür.
idealdir. Birbirlerini çok güzel dengelerler.
Iliski icin gayet iyi evlilik icin oldukca kotudur.

Kafasi çalışan, taş gibi bir hanım, kusura bakmayin gencler 20-25 yasindaki cocuklarla olmuyor. Biz de o yaslarda olduk o zaman da olmuyordu yanlış anlamayın.

Erkek, güçlü, işini eline almis, yüzü oturmuş karakteri oturmuş falan. Ee kizimiz desen hayat dolu, ozur dileyerek söylüyorum tazecik.

Her iki taraf da istedigini fazlasiyla aliyor.

Tabi genelliyorum ve illa ki yanılıyorum. O halde kendi adima söyleyeyim cok benzerini yasamistim ve fazlasiyla keyifliydi.
erkeğin rolls royce'u varsa kızın yaşı önemsizdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar