bugün

kütahya havacı kısa dönem. hadi hayırlısı.
il jandarma komutanlığı, elazığ. hadi hayırlı olsun.
ADIYAMAN iL J. K.LIĞI - ADIYAMAN
ANITTEPE JANDARMA DESTEK KITALARI GRUP K.LIĞI BAKANLIKLAR ANKARA-KISA DÖNEM, hadi bakalım...
kızılay'a 10dakkaymış lan.
bendenizin kütahya'daki hava kuvvetleri er eğitim tugayı komutanlığına, kısa dönem er olarak gitmesini söyleyen sonuçtur. oraya giden tertipler lütfen bana özel mesajla ulaşsınlardır.

uzun süre sonra gelen not: arkadaş gücüne giden mi var da eksiliyor? Neyse zoruna gidenin borusuna gitsin, ne diyelim? *
sabah sabah günümün ve bir beş ayımın içine eden sonuçlardır. ulan hadi bana var daha 333. dudak harekatıyla gidicez de çok sevdiğim iki arkadaşım biri erzincan çıktı kötü lan demeye kalmadı öteki arkadaşım çukurca hakkari. ne var lan demeyin bilmeyenler için harita da gözükmüyor ırak tarafına doğru falan.
2'nci zh. tug. komutanlığı maltepe istanbul*
1. mot. p. tug.k.lığı adapazarı sakarya topçu k.dönem. bilecik te oturken 2 gün yol izni vermişler çok saklı bi yerde olsa gerek askeriye. *
biradere ankara, etimesgut, tank, kısa dönem olarak çıkan piyango.
pazar kendi ellerimizle teslim ederiz artık. soğuk olur ankara, bir kaç çift kalın çorapla, içlik almak lazım.
bana da ankara il j. komutanlığına kısa dönem er olarak çıkmış sonuçlardır.
an itibariyle gaziemir ulaştırmaya çıkanlara seve seve yardımcı olabileceğim sonuçlardır.
bitlis il ve ilceleri jandarma komutanliklari ile ilgili yardimim olursa cekinmeyin.
mekanize piyade komutanlığı keşan edirne sonuçunu sahsıma tebliğ eden sistem..
şanlıurfa hakkında bilgi verilir.
(bkz: 20 nci zırhlı tugay komutanlığı)
Eniştemin akibetini hala öğrenemediğim sınav sonuçlarıdır.

lan insan bi haber verir çatladık burada

Sayılı günler tez biter, vatan göreviniz hayırlı olsun, askerlik günleriniz çok güzel olsun diye askere gidecek yedek subay ve kısa dönem gençlerimizi burada selamlarım.
MÜSTAKBEL EŞiMi TEKiRDAĞ ÇERKEZKÖYE KISA DÖNEM ER OLARAK YOLLAYACAĞIMI ÖĞRENDiĞiM SONUÇLARDIR.

TÜM ASKERLERiMiZE HAYIRLI TESKERELER...
Mardinle ilgili her türlü bilgi verebileceğim sınav sonucu.
istanbul Piyade Okulu ile ilgili her türlü bilgi verilir.
Isparta/Eğirdir Dağ Komando Okulu ile ilgili bilgi verilir.
oha !
toplama birliği elazığ, gidilecek mekan van, direk van'a uçsak ne olur acep sorunsalını yaşamama neden olan sınav sonucu, yardım eline açığım bu konuda.
1. mekanize piyade komutanlığı doğubeyazıt/ağrı sonucunu aldığımı gösteren sistemdir.

doğubeyazıt-ağrı ile ilgili bilgisi olan varsa mesaj atsın lütfen...
toplama birliği elazığ, gidilecek birlik bingöl hem de jandarma olaraktan diyoruz. bilgi verecek varsa seviniriz dostlar.
eğirdir dağ komando okuluna komando asteğmen olarak gidecekler mutlaka benimle irtibata geçsin. kısa dönemler meraklanmasın komando yapılmayacaklar, onların adresi ısparta 40. piyade alayı olacaktır.

entry forum chat tarzı oldu sanki. heyecanla beklenmiş sonuçlardır.
askerliği tekirdağ'ın çorlu ilçesine düşenlere ben deniz dedelerinin bilgi verebileceği sonuçtur.
325 kd olarak ulş.per.okl.ve eğt.mrk as.iz. ve trf.eğt.tbr.k.lığı alaşehir/manisa'ya düşen arkadaşlara yardımcı olabileceğim sınavdır.

Hepinize hayırlı tezkereler.
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi1'iNCi DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI iSKENDERUN HATAY ve Konya ana jet üssü..

hakkında bilgisi yardımı tavsiyesi olan arkadaşların bana ulaşmasını dilediğim sonuçlardır.
zırhlı birlikler okul ve eğitim tümen komutanlığı etimesgut/ankara. kısa dönem tank er.
her türlü yardım, bilgi, birikim kabulümdür. "olm çok zor diyolar layn"...