bugün

gayet normaldir.
olağan bir durumdur.
Olabilir yani herkesin hayatına kimse karışamaz.
normal falan değildir.

ben de modernim laik bir vatandaşım ama her siki normalleştirmeyin.

uzun uzun açıklamayacağım beyni olan neden yanlış olduğunu bilir.
(bkz: para)
bunu da savunan erkekler muhakkak olacaktır da; ben yine o efsane soruyu sormadan edemeyeceğim:

senin kız kardeşinle çıksalar hoşuna gider mi ?
30 yaşındaki adamın da bir siki olduğunu gösterir.
Yirmi yasindaki kizin otuz yasindaki admla cikmasi ile degistirilebiecek baslik. Burada adam da degil kizda hata vardir. Yavrum sen korpecik kendini neden elin kartlamis adamlarinda harcayacaksin? Seninkisi akil mi be kizim?
Abimiz tecrübeliyse, yatakta coşturur..
Gayet olağan bir durumdur ve modernlikle filan kesinlikle bir alakası yoktur. Bakınız Hz. Muhammed'in Hz. Hatice ile arasında 15 yaş fark vardı.
Çıkmasını bilemem evlilik normaldir . Erkek kadına göre daha geç olgunlaşır akıl yönünden . Ancak kurtarıyor yani .
Kıskanç bir yazarın sorunsalıdır.
20 yaşındaki kızın 30 yaşındaki adamı ayartmasıdır.
Kızla çıkma denmez kıza girmesidir. O ilişki ancak öyle yürür yoksa olmaz yani .
5 sene sonra başlarsa daha normal karşılanabilecek ilişki türüdür. hatta klişe tabirle erkekler daha geç olgunlaştığından mutlu bir evlilikle devam ettiğini birden fazla gördüğümdür.
30 yaşıma geldiğimde muhtemelen yapacağım eylem.
30 yaşındaki adamın 40-45 yaşlarındaki kadınlarla çıkmasından daha normal olan bir durumdur.
cipi olan adamdır.
aşkın sınır tanımadığını gösterir.
Idoldür o adam .
Araba anahtarı,marlboro ve cüzdan üçlüsünü çok seven adamdır.
Daha beterini gözlerimle görmüşümdür. Yunanistan' da Erasmus yaparken türk asıllı bir kız (19 yaşında), 78 yaşında bir dedeyle sevgiliydi. Aynı evde filan yaşıyorlardı. Çok şaşırmıştım. Yok artık demiştim. Hele de bir gün sahilde öpüşürken görünce iyice de tiksinmiştim.
rolex saati, mercedes arabası, parliament sigarası ve en az 35 metrelik yatı olan adamın yapacağı normal bir durumdur.
27 yaşındayım, 20-21 yaşında çok sevgilim oldu beraber aynı evde bile yaşadığımda oldu. Gayet normal bir durum bence.
Benimdir ve gayet normal olandır.