bugün

bazı kızlar için bulunmaz nimettir.
bugün esra erol'da evlen benimle adlı programa katılsa, türk halkı tarafından "namus"lu olduğu için bağra basılacak, ertesi gün evlendirilecek olan yurdum insanıdır kendisi.
17 yaşında hiç kız arkadaşı olmamış erkeğin kendini gayet normal görmesini sağlayan erkektir.
yavşak değildir.
günümüz çağlarında ve ilerleyen zamanlarda görülebilecek durumdur.
zira insan kalmadı çevremizde gerçekten sevecek, gerçekten sevdalanacak , çabucak bıkmayacak ne erkek ne bayan kaldı... ama öyle bir zaman ki artık kızlar şirret olmuş anlam veremıyorum . tabi hepsi aynı değil , genelleme yapmak doğru değil ama görünen köyde kılavuz istemiyor. insanlık nereye gidiyor ? kim bir birini gerçekten seviyor veya kim sevmeye yeltenebiliyor ? kim fedakarlık yapabiliyor ?
Geçmiş olsun..
Penisini sadece işemek için kullanan ve arasıra karşılıklı dertleşmek için kullanan bireydir.
ben de duyduğumda şaşırmıştım. varmış gerçekten. eleman sosyal, zeki, eğlenceli, eğitimli vs..bi gün konu nerden açıldıysa açıldı ilişkilere geldi. bu bi iki sıyırma yorum yaptı. sahi lan dedim, senin kız arkadaşın niye yok? bu durdu bi, önce yok işte, denk gelmedi filan diye sıyırdı konudan. e olm, etrafındaki kızlardan hiç mi boşta olanı yok dedim? hık mık filan. yaşıyla dalga geçiyim dedim. ne utanıyosun dallama, kaç yaşında adamsın, ilk kez mi karı kızdan bahsediyosun...elemanın ağrına gitti yaşına basmam, dökülüverdi birden. abi bizde yok öyle şey dedi. nası yok olm oldum. ya ben italyanım dedi. ben iyice habeş maymuna bağladım. eee? dedim. bizde adettir, tüm italyanlara don juan gözüyle bakarız ya...neyse adam baktı hala çakmamışım... "hem italyan, hem de ailece katoliğiz" dedi. tabi benim gözümün önünden, izlediğimiz filmlerdeki tüm muhafazakar italyan babaları vs. geçti. aldı beni bi gülme. elemanın surat kırmızı. konuyu nası toplıcamı şaşırdım. neyse, gündem konularına çevirdik olayı...aradan seneler geçti. hikayenin devamı var da...biz burda keselim. end of story.
mümkündür. kimse belirli standartları sağlamak zorunda ya da bir güruhu takip etmek durumunda değil.
öyle denk gelmiştir, hayat bu.
Kendini mezara saklayan erkektir.
belli bir yerden sonra ''niye hiç kız arkadaşın yok ehehehehe'' diye taşak geçilmekten bıkıp, o gazla hayatına saçma sapan kadınları sokmamış adamdır. Tabi güzel kardeşim sen 12 yaşında milli olup 13 yaşında jigolo takıldın.
Asıl konuşulacak konu olmaması değil, bundan sonra olacak hatunun durumu ... Normalde bir erkek 18 yaşında milli oluyorsa ve düzenli bir seks hayatı haftada bir diyelim kii 25 den sonra bu üç güne çıkar. hadi biz iki gün deyip anlaşalım. günlük olarakta 2 seansla geçtiğini kabul edelim. yani ayda 16 seans, yılda 192 seans yapar. 12 yıl bu durum 2304 seans yapar. ergenliği hiç katmıyorum 18 yaşına gelene kadar. Bu adamın yaşayacağı haz dalga geçilecek değil bence kıskanılacak bir hazdır. O kafayı yaşamak için neler vermezki insan. adam ömrünü vermiş...
kaldı mı onlardan ya? insan eline peruk takar yine de bu duruma düşmez yahu.
elleri nasır tutmuş erkektir.
az daha olacağım durumken son anda 2-3 kızın tepeme çökmesi ile kurtulduğum erkek cinsidir.

(bkz: aseksüel erkek) (bkz: asosyallik)
30 yaşında kız arkadaşı ne yapacağız dedirtmiştir.
yalnızlığı erken tanımış, tercih etmiş erkektir.
Erkeklere niye dert olduğunu anlamadığım erkek.
Kendi tercihidir umarım yoksa çekilmez.
1)dindar bir insandır. kadınlarla konuşmak bile onun için günaha girme nedenidir. evlenmek ister ama onu da hayata geçiremez.
2) fiziksel bir kusuru vardır ya da o kendini psikolojik olarak buna inandırmıştır.
3)denemiştir ama başarısız olmuştur. bunun nedenleri ayrı bir başlık altında incelenmeli.
sanırım 5 yıl sonraki halim .
kendi kişilik sorunlarıyla boğuşmaktan sevgili bulmayı bir türlü başaramamıştır. hoşlanılan kıza açılınca sapık var diye bağırmasından çekinir. sapık damgası yemeden kıza açılma sorunsalını bir türlü çözümleyememiştir. artık tek çaresi evlenmektir.
Gülüp dalga geçilecek bir durumu yoktur. Kız arkadaşla vakit kaybetmemesini, bir an önce annesinin kataloğundan bir kız bulup evlenmesini tavsiye ederim.
Kendince sıkıntıları vardır.
tipsiz olduğu kanısına nasıl vardınız kadınlar bu günlerde güçlü erkek istiyor para demek güç demektir fakirlik sebebiyle manita yapamamıştir fakir olduğu için karıdan kızdan daha önemli dertleri vardır.
Sevgilisi olan ilk kişiyle evlenme ihtimali çok yüksektir.