bugün

geek", "nerd", "youtuber" vesaire erkektir. evet, kendini geliştirememiştir, hülasa; içgüdüsel iradesini çok farklı hobi mecralarına yöneltip jouissance ini farklı yerlerde boşa kürek çekerek tüketen tiptir.
sevgilisi olduğunda zorlanacak insandır.
28 yaşındayım ve olmadı. Psikolojik problemlerim, maddi açıdan sıkintıda olmak ve kendini başka biriyle var etmekten hoşlanmamaktan kaynaklı sanırım benim durumum.

Utanmıyorum fakat başıma gelenler için çok üzülüyorum. Dahs başka olabilirdi hayatım.

Keşke ben de sevebilseydim birini keşke bu kadar engellerle dolu olmasaydım. Yaşasaydım ya. Yaşasaydım.
maalesef ilişkilerde büyük sorun yaşayacak erkektir.

her şeyin fazlası zarar azizim. yok temiz yok saf bilmem ne yağlayıp ballamaya gerek yok.

korkutucu.
gevşeklik yapıp yavşamayı sevmeyen erkektir. ek olarak benim gibi tipsizdir. ikisi bir araya gelince olmaz.
Biri, "Ben sevişmemiş adamı bile almam. Flörtü olmamış ne ya?" Yazmış. Kaldı ki hemen hemen hepsinin düşüncesi aynı şekilde. Yok efendim sorunlu biriymiş. Yok erkekler seçici değilmiş, kimse beğenmemişmiş erkeği vs vs.
Biz orayı okuyorsak, bir ihtimal onlarda burayı okuyordur.
Hepinize en kalitelisinden birer siktir çekiyorum. Bokunuzda boğulun.
Ayrıca Kimsenin kimseyi aşağılamak gibi bir hakkı da yok. Aynı erkek gelip size orospu dese yaygara koparırsınız ama.
Bu sikik düzene aldırmadan kendi inandığı değerler doğrultusunda yaşayabilmiş mutlu olmasını dilediğim erkektir. Umarım kendi gibi saf, temiz, eline erkek eli değmemiş bir kadınla ömrünü geçirir. Çoluk çocuklarının yüzüne gururla bakabilirler.
30 yaşında flörtü tabii ki olmayacak erkektir, artık evlenme planları yapıp ciddi düşünen bir kızla yuva kurma yoluna girmiş bulunacaktır. bu yönden anlarsak yorum budur. 30 yaşına kadar flörtü olmadığı için sorunlu olduğu adlediliyor ise, fingirdeşmeyen, gerçek aşkı sabırla bekleyenlere sorunlu diyen bir toplum ile yaşıyor olduğumuzun acı gerçeğini anlamış bulunuruz.
Lan oğlum kadinlarkulubu nedir yahu?

Şu tek hücrelileri şuraya taşımayın. Sevgilisi olmayan sorunluymuş bak sen. Ulan el âlemin piçiyle serserisiyle yemediğiniz bok kalmaz, sonra yalnız erkekler sorunlu olur. Zihniyete bak çay demle.
ben değilim ama neden üstüne gidiliyor ki o erkeğin. sorunu mu olmalı illaki. belki vardır ee o zaman eleştirmek mi gerekir. bu eleştiriler yüzünden öylesine ilişkiler başlıyor. ya da erkekliğini kanıtlamak adına(!) kızları eve atmaya çalışıyorlar veya para karşılığı ilişkiler yaşıyorlar. ya da daha kötüsü yalanlara başvuruyorlar.

10 tane ilişki yaşayıp sonra da doğru insanı bulamadım diyenlerin durumu daha mı normal. normal olmak için gereken sayı nedir.
Ot gelmiş, odun giden erkek.

Uzak durun.

Büdüt: sözlük odunları eksi düğmesini kırmışlar.
yurdum kadınlarınca ''sorunlu'' olarak adlandırılan erkektir.

aslında sorun lan. hani sevgilin olmaz, bakirsindir ok de hiç mi gönlün birine kaymadı aq??

https://www.kadinlarkulub...tu-olmamis-erkek.1107222/