bugün

çocuk yapamamamış türk kızıdır. inşallah kariyer yapabilmiştir bari.

(bkz: yazık la kimin türk kızıysa)
duygularıyla değil matığıyla hareket eden kızdır.
20 yaşındaki göt kalkıklığının cezasını çeken salaktır.
25 yaşında tıpı bitirip, 5 sene de asistanlık yapıp mesleğine anca başlayan kızdır. Kucağında bebekle mi ders çalışsın?
Evlenememiş kelimesi doğru bulmuyorum. Evlenmek istememiş denilebilir.
aşk için yaşamış kişilerdir. aşkta olumlu sonuç vermediğine, sonunda bittiğine göre bekar kalması olağandır. şu bir gerçektir ki aşka hak ettiği değeri verenler hak ettikleri değeri görmez ve yalnız kalırlar. bu durum dan gelmektedir. bu kişiler el alem ne der değil kalbim ne diyor diyenlerdir.
güzel bir kız ise oğlak burcudur.
deprasyonun doruklarında dolaşan kızlardır bunlar.
benim 10 yıl sonraki halimdir. yalnızlıktan kedilere sarmış 50 yaşlarında 4 kedisiyle evinde ölü bulunacaktır. annesinin düzdüğü çeyizleri bir an önce elden çıkarması gerekendir.
a) çok şişmandır yada çirkindir.
b) lezbiyendir.
c) akademik kariyer yapıyordur
d) iyi para kazanıyordur ve 'benim değil paramın peşindeler' paranoyasının esiri olmuştur.
e) d şıkkı biraz uzun oldu.
Sanıldığı gibi hergün o türbe senin bu türbe benim gezmediği gibi depresyonda da olmayan kızdır.Klasik Türk kültüründen ayrık yetiştiğinden 20 yaşında ailesinin yönlendirmesiyle evlenecek kızlar gibi çeyizleri de yoktur. Tanıdığım bir çok kişi var yaşı 30 olmasına rağmen bu entry altına yazan Türkiye ortalamasının altında düşünen erkeklerle ortak noktada buluşamadığından evlenmemeyi tercih eden. Evet yanlış yazmadım tercih eden.Zira bu kızlar sayıları az olsa da Türkiye standartlarının bi şekilde üzerinde insanlardır. Ya kariyeriyle ya kültürüyle ya parasıyla ya zekasıyla. Evliliği de sırf ben yaptım oldu mantığında bulunmadığından emin olmadan budur demeden yapamayan insandır. Enrtye giren zihniyetteki insanların evde kaldı nidaları kulağına gelmediği gibi her şeyin bir insanı sevmekle başladığının bilincindedirler ve yine boşanmak için 2 şahitin gerektiğinin. O yüzden her entry girdiğinde standart olandan , olağan durumdan yakınanların kendine yeten bu insanlara saygı duyması gerekirken evliliği hayatın merkezine oturtup klavye delikanlılığı yapmalarının da lüzumu yoktur.
(bkz: yazık lan kimin çocuğuysa)
aradığını bulamamıştır ne biliyorsunuz lan. evlenmek çocuk oyuncağı mı?
ne 30u? gun itibariyle 31 yasini doldurmus * , kafayi kariyer yapmaya feci (sabah 8 aksam 11 arasi calismak gibi) takmis kizdir.
aradığımı bulamıyorum diye herkese bir bahane bularak reddetmiş, şimdide karar vermekte çok zorlanan türk kızıdır o. Fakat birşeyi unutmuştur. Kendisi de dahil kimse kusursuz değildir.
kullanma tarihi 5 sene sonra yani 35 yaşında sona erecek kızdır, erkek de salak değil ya*, ne yapsın kartlamış kızı.

uzun lafın kısası ondan bi cacık olmaz.
Evlilik muessesine inanmayip, beraber yasamayi tercih eden turk kizidir.
20 yaşında evlenip, bir de çocuk yapıp 30'unda boşanmamıştır. önünü ardını düşünmeden saf gibi bir yola girmek budur. hadi bir çiftleşip boşanalım demek değildir evlilik. kocamdır diyip, tüm öküzlüğünü çekmek de değildir. kadının konuşması 30'unda erkeğe dırdır gibi geliyorsa, artık onu çekici bulmuyorsa da fena. insan hayatı paylaşmak için, mutlu olmak için evlenir. yaşı geldi diye değil.
ama genel görüş:ya çirkin ve huysuzdur ; güzelse kimseyi beğenmiyordur. türk kültürünün çifte standartlı saçma salak görüşü bu. oysa o yaştaki erkek de yaşlanmaktadır, kadın da. kimse yerinde saymaz. erkek de evde kalır kadın da. işin aslı herkes kendi hayatından sorumludur. ne zaman istiyorsa o zaman evlenir. ya da evlenmek istemiyordur evlenmez. aynı 30 yaşında hala evlenmemiş türk erkeği gibi. bir farkları yoktur. kimseye hesap verme gibi bir zorunlulukları da yoktur.
evliliği "hayatının amacı" olarak görmeyen kızdır.
bu konu ile ilgili yaptığı tespitleri toplayıp "züğürt tesellileri" adlı bir kitap çıkarsa nobel bilem alabilir.

örnek: (#15514803)
biz bunlara kısaca kız kurusu diyoruz. artist olurlar, kimseyi beğenmezler. ulan sanki seni beğenen varda sen istemiyorsun gerizekalı malçık.
başlarda gelen talipleri beğenmemiştir.
sonraları varsa kız kardesine sırasını vermiştir.
kafasını iş, kariyer gibi meselelerle doldurmuştur.
çevresindeki kızlar evlendikçe ve çocuk sahibi oldukça iyice gıcıklanmaya başlamıştır.
arkadaşlarından kendisine koca bulmalarını istemeye başlamıştır.
otuz kritik bir yaştır, mümkünse kalmamak iyidir.
mühendistir.
iyi bir eş adayıdır. ayrıca ekonomik durumuma göre 1,2 sene içinde kendisi ile evleneceğim kızdır.
olası bir çocuk!!! evlat! oğul! ( kız garantimiz yoktur) gibi konularda zaman geçmeden her şekilde yardımcı olacağım hatunlardır.
çok ciddiyim her biri birer altın değerinde milyonlarca spermimi bu uğurda feda edebilirim. çok sevimli göbüşlü, kısa, kel bebelerinin olmasını isteyen hatunlar hemen bana pm atsın.

amacım kesinlikle cinisel bir birileşime değilidir. tamaaamen yardım amaçlıdır.
sperimlerim, * özel kurusunda ve garantili olarak verilecektir. her türlü kırılma, hedeften sapma, tutmama gibi durumda geri iade talebiniz sizleri mağdur etmeyecek şekilde giderilir. *

ayrıca kesinlikle cinsel bir temas olmayacaktır bak dedim, bir daha tekrar ediyorum.

cinsel seks yok! ha sperm kapını * verirkene ufak bir buse alınabilir gıdıdan. o kadar da olsun. çocuğun babasıyım datlum.