bugün

entry'ler (134)

gece çamaşır makinasını çalıştıran komşu

elektrik faturalarından yılmış ve kendini tasarrufa adamış komşudur. tabi makineyi çalıştırdığı saatte komşular rahatsız olur mu olmaz mı çok sikindeydi...

ergenlerle aynı sözlükte yazmak

cahille etme muhabbet küstürürsün cam kırığı ile silme götün kestirirsin demiş büyüklerimiz. mesaj yerini bulmuştur zannımca...

suriye türkiye yi yirmi dört saatte durdurur

(bkz: it sıçtı teker geçti)

suriye ile bir savaş türkiye nin sonu olur

(bkz: sıçtı cafer bez getir)

sözlükte cinsel seks teklif eden üniversiteli kız

başlığı okur okumaz cinsel seks neyin nesi lan diye düşündüğüm ve idrak edemediğim şeydir.

isminivermekistemeyenbiseyirci

dini değerlere zerre kadar saygı duymayan bir yazardır. (bkz: #15932666) ayrıca pkk lı bir tarafıda mevcuttur. allah bildiği gibi yapsın...

yazarların en çok kaybettiği nesneler

çakmak...

akp ye verilen oylar

ustalık dönemimiz dediler ve oy istediler. bizim millette oyları verdi. verdi ama ebesininkini de tersten gördü. al sana ustalık dönemi. şimdi icraatlara bir göz atalım;
1) üç çocuk yetmez 5 çocuk istiyoruz.
2) kürtaj 1983 yılında darbecilerin türk milletine oynadığı bir oyundur, yasaklıyoruz.
3) öğretmenler haftada 15 saat çalışırken düz memurlar haftada 40 saat çalışıp öğretmenle aynı parayı alıyorlar. burada bir adaletsizlik var diyerek öğretmenleri hedef göstermesi.
4) televizyonlarda her gün şehit haberleri verilirken halen sabrımız taşmak üzere diyebiliyor.
5) kendisine muhalif olarak gördüğü herkesi ergenekoncu ve balyozcu olarak nitelendirip silivri'ye tıkması.
6) devlet memuruna %4+4 zam vermesi ancak emekli ve çalışan milletvekillerine bir gece ansızın %60 zam vermesi.
7) tekel işçilerine yasa dışı sol örgütler demesi. ( halbuki adamlar ekmeğinin derdinde )
8) geçmişle her daim hesaplaşması ve toplum içinde kutuplaşmaya yol açması.

işte bu yazdıklarım ustalık döneminin icraatlarından küçük bir demettir. yorum siz değerli sözlük yazarlarımızındır.

terk eden sevgilinin adını orospuya çıkarmak

terk edilmenin acısını bu şekilde çıkarmaya çalışan puşt sevgilidir. velev ki öyle olsa bile kendisi de pezeveng olur ama davar bunu idrak edemez.

her şey bombok iken mutluyum diyebilen insan

külliyen yalandır. bu durum " param yok ama huzurum var " sorunsalına benzer. nasıl ki bir insanın parası yoksa huzuru olmaz aynı şekilde her şey bok gibiyken de hiç kimse mutlu olamaz. mutluyum diyorsa şayet isviçre alplerinde inekleri sağan heidi'dir kendisi.

30 yaşında hala evlenememiş türk kızı

biz bunlara kısaca kız kurusu diyoruz. artist olurlar, kimseyi beğenmezler. ulan sanki seni beğenen varda sen istemiyorsun gerizekalı malçık.

kızlara en çok söylenen yalanlar

burada söylenen herşeyi söylemiş bir yazarım. vay be ne kadar yalancı bir adammışım. ancak ne demiş atalarımız; söyleyene değil söyletene bak...

amk gazetesi almıyoruz okumuyoruz

arkadaşlar bilmem farkında mıdır? şu anda bu amk gazetesinin reklamını yapıyoruz. hatta bu başlığı okuyan ben az önce merak edip adamların internet sitelerine göz attım. yani bu gazeteyi çıkaranlar hedeflerine bizler sayesinde ulaştılar ya helal olsun valla.

evlilik aşkı öldürür mü sorusu

evlenen arkadaşların alayında aşk diye bir şey kalmadı. evlendikleri insanla olan aşkları öldü. adamlarda bunun üzerine yeni aşklara yelken açtılar. benim müzmin bekarlar bu durumu görünce evlenmek yerine her gece yeni aşklara yelken açar oldu...

türk kızlarının kötü olma sebepleri

türk kızları gergin olur. sinirlidir. herşeyi beğenmez. kıskanç olurlar. rus kadınlarından hiç mi hiç hazzetmezler. tüm bunlar bir yana yine de onlar olmadan olmaz.

köpek gibi seviyorum diyenlere

insan gibi sevmeyi beceremeyen her daim köpek gibi karşısındakine havlayan aşık modelidir. bu tipler insanı aşktan da soğutur. aynı zamanda kadınlarda bu tip enteresan durumlar vardır.

sol cercevede fink atan lay lay lomcu nice yazar

sikini sallayan başlık pompalamasyonu yapıyor diyecem olmayacak dedirten durumdur.

türkçe olimpiyatları milli bayram ilan edilsin

hezeyan içinde " yok ebesinin amı " dedirtecek durumdur.

domuz etiyle beslenen izmirliler

ibnenin biri çıkıpta - işte efendim biz bu izmirlilere gavur diyorsak bir bildiğimiz var - derse şaşırılmayacak durumdur.

atatürk düşmanlarını eksiliyoruz kampanyası

eksilemeyi boşverip siktir edelim bunları efendim neden uğraşıyoruz ki. eğer o beğenmedikleri atatürk olmasaydı bilgisayar başında sözlükte yazı yazmak yerine götlerine parmak atıyor olurlardı.