bugün

Dün komşumuzun 33 yaşındaki öğretmen kızının berberle evlendiğini öğrenmiş bulunduk.
Kariyer yapmıştır kariyer.
Yirim.
Eğer kendine iyi bakıyor, yaşından genç duruyor ise rahat bir şekilde koca bulur kendine. Ama mevzu bu değil.armudun sapı üzümün çöpü diye diye evde kalıyor bunlar.
Sözlük ahalisinin büyük derdi haline gelmiş kızdır. Gerçekten tek derdiniz bu mu? Valla öyleyse hayatları değiş tokuş yapalım lütfen.
kişi bağımsız ve hür iradesiyle karar verir.
Kimseyi ilgilendirmeyendir.

Herkes kendi götüne baksın bir zahmet.

80 kuşağından olup da 18 yaşında evlenen yaşıtlarının çocuklarına bakıp da şükrediyordur belki de, istisnai bir kısmı hariç buyuk bir kismi gerizekali. (bkz: y kuşağı)

Bir de şu var;

(bkz: Hayattaki tek başarısı evlenmek olan insan)

Bazıları bunu da başaramıyor boşanıyorlar de mi?
25 ini beklemiştir. 25 den sonrasinin su gibi akip gidecegini hesap etmemiştir.
Kocan kadar konus kitabina olay olmustur.
evlenememiş derken yine bir aşağılamaya doğru giden söylemdir.
(bkz: neden birbirimizi aşağılıyoruz)
insandır. Günümüzde hele normal insandır. okuyup, çalışıp kariyer yapma beklentileri artık erkeklere yüklenmiyor. bi kere ekonomik durumlar buna izin vermiyor.

ha kariyerdi para kazanmaktı derdi yoksa ve evli değilse, ipimle kuşağım yaşayan keyfini bilen Türk kızıdır.
*
zengin koca arama çalışmaları henüz sonuç vermemiştir.
Yolunu buluyordur.
bünyesini bekleme moduna almıştır.
kuzenim. zaten globelleşen dünyada artık kadın çocuk doğuran değil idealist objeye dönüştüğü için bence çok da sırıtmıyor
29 yaşında olarak götümle güldüğüm insanlardır böhü.
kesinlikle katılmamakla birlikte bir çok erkeğin gözünde evde kalmış türk kızıdır.

zamanında birinden duyduğum sözler insanların bakış açılarını net özetliyor. neymiş efendim 25 yaşından sonra salçaya dönüyormuşuz domates varken salçayı ne yapacakmış o. bunu söyleyen adam 27 yaşında hiç utanmadan kendisine göre çocuk sayılabilecek kadınlara sulanmakta da hiç bir sakınca görmüyor. böylelerini gördüğüm yerde temiz bir dayak atmak istiyorum vesselam.
(bkz: Turşusu kurulmuş kız)
(bkz: çerkes) olabilir...
tebrik edilmesi gereken türk kızıdır, yolundan gitmekteyim.
evde kalmış kız kurusudur. çıkan ilk müşteriye artık kör topal satarlar teyzeyi.
kariyer sahibi, hoş, tecrübeasdadffg, evde kalıyor lan işte yavas yavas, ablalarımın son kullanma tarihi gelmiş çatmış, neyi tartışıyorsunuz. bayandan bahsediyoruz, hatta türk kızından. imkanı olupta çevresi olanlar görmüşlerdir 28'den sonra kızların halini, evde kalıyom lan ben edasıyla nasıl koca aradıklarını, kaportanın yavas yavas çöküşünü. hatta bazen makyajın bile kurtaramadığı durumları. makyaj yapmadığı sabahlar kendisine sorulan hasta mısın lafları yüzünden 1 hafta morali bozuk gezer bunlar. 26 27 yaşındaki kızla 30 31 yaşındaki kızın arasında 10 11 sene vardır bu coğrafyada dostum, çok üzücü ama durum beyle.
Beni bulması gereken hatun kişidir. Ciddiyim efendim beni bulun artık.
özgür kızdır.
işinden başka bişey düşünmeyen kadindir.
beklediği vardır.
güncel Önemli Başlıklar