bugün

Sezonun en kritik maçı.
Söylentilere göre Galatasaray'a sağlam bir operasyon hazırlığı varmış.
icardi, Zaniolo, Mertens hatta teknik direktör Okan Burak'a bile kırmızı kart çıkabilir. Beşiktaş'a iki penaltı verilmesi olasıdır.
Eğer Gs buradan galibiyetle çıkarsa, boğaz köprüsüne sarı - kırmızı bayrak asılabilir.
Bjk kazanırsa ortalık karışır.
beşiktaş'ı sarı kırmızıya boyayacağımız maç.
--spoiler--
sezonun en kritik maçı.
söylentilere göre galatasaray'a sağlam bir operasyon hazırlığı varmış.
icardi, zaniolo, mertens hatta teknik direktör okan burak'a bile kırmızı kart çıkabilir. beşiktaş'a iki penaltı verilmesi olasıdır.
eğer gs buradan galibiyetle çıkarsa, boğaz köprüsüne sarı - kırmızı bayrak asılabilir.
bjk kazanırsa ortalık karışır.
--spoiler--
bu ne ağlaklık la böyle ? yok kırmızı kartlar yok bjk ya iki penaltı falan ne ayaksınız la.
cinconlular 6 aydır kırmızı kart mı gördü ki yaygara yapıyorsun ? operasyon dediğin öyle olmaz.
ads -fenerbahçe maçında,
alanya - fenerbahçe maçında,
karagümrük - fenerbahçe maçında,
başakşehir - fenerbahçe maçında olduğu gibi olur. ilki hariç operasyonlar sonuç vermedi ama her fırsatta deneyecekler.

merak etmeyin bjk tıpkı 2006 da olduğu gibi size yatar. oynayacaksa az olan ikincilik şansı için veya belki de haysiyeti için oynar !..
Operasyon fenerbahçe beşiktaş maçında görüldü aq.
Beşiktaş-Galatasaray derbisi biletleri satışa çıktıktan 25 saniye sonra tükendi...
galatasaray aynı hataları yapmazsa favoridir. kaybetmeye tahammülü olmayan beşiktaş da açık verecektir.
Sonucunun artık önemi yok benim için. Bu sezon da hayal kırıklığı yaşıyoruz fenerbahçeliler olarak. Kader Bu sanırım.
bunların 1989 yılından sonrası için ciddi bir şekilde araştırılması lazım...

Derbi öncesi Dursun Özbek, şu anda TFF binasında.(Beyaz Futbol)
Allah tinercilere acısın çünkü biz acımayacağız.
Beşiktaş galatasaray maçı olduğu için galatasaray kazanır.

Galatasaray Beşiktaş olsaydı Beşiktaş kazanırdı.

Saçmalamıyorum "Derbyleri konuk takım kazanır" teorisidir bu.
Koyar geçeriz farketmez, isterlerse tff binasını dursun başkanın evine taşısınlar
Not:pascalspor.
tinerciler önce haddini bilsin sıralamada yerine baksın.

biz onlar kadar önemsemiyoruz derbiciği. koyar geçeriz.
galatasaray zayıf rakibine hiç acımaz.
son yıllarda hep ev sahibi kazandı genelde. ama bu maç galatasaray yenılmez gibi geliyor. bir gün önce oynanacak sivas fener maçı sonucuda tansiyonu ya düşürür yada arttırır.
Tinerciler haddini bilsin sıradaki yerine baksın demiş de bi arkadaş amına koyayım sanki 3 değil 13. Sıradayız. Kazanırsak önümüz açık herkes kendi göbeğini kendisi kesecek hâle gelir. Önemli olan bu maçı kazanabilirsek zirvedeki üçlünün içinde en az hatayı kimin yapacağı.
Başımızda şenol güneş varken zamanında maymun ettik sizi o stadda kedicik, ben olsam o kadar gevşek konuşmazdım.

Tanım; 6 puanlık maç diye tabir edilen maçlardan birisi. Kalbimiz kara kartalımızla tabii.
(bkz: derbicik) (bkz: yan sanayi derbisi)
Her şey redmonda bağlı.
icardi günündeyse gs kazanır.
aboubakar yine abuk subuk bir gol atabilir.

beklentinin aksine redmond sönük kalabilir.
zaniolo 11 başlarsa gs sittin sene kazanamaz.

selam ve dua ile.
Cimbom'um alır.
eğer futbolun biraz adaleti varsa galatasaray lehine bir skorla bitecek olan maç. umarım ciddi hakem hataları olmaz.
Genel kanı gs alır yönünde olduğundan (ben de dahil) bjk kazanır ihtimalini düşünüyorum. Puan farkı 3'e iner, bjk fenere yaklaşır ve lig çok çekişmeli bi hal alır/aldırılır.

Gs-fb maçı şampiyonu belirler.

Fikstür avantajı olduğu için fb, gs deplasmanına 3 puan önde bile gelebilir diye düşünüyorum. O zaman gs için galibiyet şart olur.

1 maçtan lig sonu kehaneti yaptım ama harbiden bu maç öyle bi maç. Kırılma noktası.
Beşiktaş son 8 maçta 7 galibiyet 1 beraberlik aldı.
Galatasaray ın çok rahat çok profesyonel şekilde kazanacağı maç.
ilk yarı kgv olabilir. garanti için normal sürede kgv verebilirsiniz %99 gelir.
galatasaray da üst üste 16 maç kazanıp bir maçta yenilince seri bittiğinden önem taşımayan duruma sahip maç. inşallah galatasaray kazanır. futbolun adaleti varsa da öyle olur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar