bugün

spor toto süper ligi 14. hafta maçı. saat 20:00'da başlayacak.
galatasaray taraftarının "fatih istifa" tezahüratlarına ev sahipliği yapacak maçtır.
iki kişi maça gitmenin rus'a gitmekten pahalıya geleceği maç. bu fiyatlar ne lan? simit ayran'ın 15 lira olduğu bir statta bilet fiyatları da böyleyse yanmış taraftar...

http://alsancakstadi.net/...epspor-biletleri-satista/
gaziantepspor futblcularının 8 aydır maaşlarını alamadıklar gerekçesiyle öncesinde yapmaları gereken antremanlara çıkmadığı maç. galatasaray'ı kolay bir galibiyet bekliyor.
galatasaray için zor maçtır.

akıllar braga maçında olacak, sonuçta hayati bir maç, bilmiyorum sözlük.
fatih terim in hangi futbolcuya küfür edecegi merakla beklenen maç. bu sefer şanslı futbolcu kim acaba.
ilk yarı 0 bitecek olan maçtır.
aykut kocaman, klişe "ceza kesiliyor bize. ühüü. 3 temmuz sürecinden bu yana..." gibi açıklamaları tekrar edeceğinden fenerbahçeli arkadaşların doğal olarak fatih terimin kime küfür edeceğini merak ettikleri maçtır.
galatasaray'ın arena'da koyup, kadıköy'den duyuracağı maç.

genç fenerli oğlanlar rahatsız.
karşılıklı gol olacağını düşündüğüm maçtır. 1.70 güzel oran.
fatih terim'in küfürünü bile doğal ve olağan görenlerin midesine tükürmek istiyorum, o forma altında sizin cocugunuza piç dense hosunuza gidecek herhalde.. zihniyete bak...

bekliyoruz bakalım fatih hoca kime piç diyecek, bunların yüzüne tükürse yarabbi sükür imparator tükürdü der bunlar orası ayrı tabii!

gs'a kim koyarsa koysun allah razı olsun.
galatasaray'ın kazanacağından emin olunan maç.

manu ve "melolu elazığ galibiyeti"nden sonra yakalanan bu hava bozulmaz ve galibiyet serisi devam eder.
antep'in bu seneki kadrosunu bilmiyorum ama geçen seneki maçta büyük çirkeflik yapmışlardı. hakem de çirkef çıkınca 2 oyuncumuz atılmıştı ve 4-2 yenilmiştir. umarım oyuncular bunu hatırlıyorlardır ve ona göre bilenmişlerdir.

rahat kazanacağımız maç olacaktır. *
4-1 bitecek olan kar$ıla$ma.
kadrosunu beğendiğim galatasarayın alacağını düşündüğüm maçtır.
1 farkla galatasaray' ın kazanacağı karşılaşmadır.

1-0
2-1
3-2

1-1 berabere bitecek maç. galatasarayımızın aklı bu maçta braga'da olacak sanırım. o yüzden beklentilerimi çok yüksek tutmuyorum.
genelde yoğun tahmin neyse tersi çıktığından gs nin ya tek farkla kazanacağı ya da puan kaybedeceği karşılaşmadır. baksanıza oynamadan dörder beşer goller atılmış bile amk.
iki sıfı r gs alır biz alırız. muslera da oynuyor cezası bitti.
terimin hafiften tırstığı maç.. mazeret kabul etmiyorum 3 puanı istiyorum dedi.

galatasarayın alacağı maç.
kasım ayının son gününde oynanacak olan maçtır. maçın 1-1 bitme ihtimali yüksektir. ancak hikmet karaman bu ne yapacağı belli olmaz galatasaray gününde olursa farka bile gidebilir ama karabük maçındaki gibi kötü oynar da hikmet hoca iyi bir takım çıkarırsa gaziantep maçı 2-1 kazanabilir. ama galatasaray formda olursa maçı 3-1 alır benden söylemesi.
minik bir farkla GS'yi tuttuğum maçtır.gaziantepliyim gsyi tutuyorum.
(bkz: kuğu gölü su balesi)
maçı radyodan dinlemek isteyenler istanbul ve çevresi için 95.6 frekansından dinleyebilir. trt radyo.
çok izlemek istediğim maçtır.