bugün

sohbetiyle dinlemesiyle sırdaşlığı ile dostluğu ve severse aşkıyla en güzel yaşlar da olan kadınlardır. yanlarında sıkılan insan gitsin sümüğüyle oynasın yani.*
Koca bulamadıysa felaket tellalı olması en büyük özelliklerindendir. Uzak durmakta fayda var menapoz korkusunu iliklerine kadar yaşayıp ani sinir krizleri geÇirirler.
Sözlükte bulunan aklı başında kadınlardır. Muhabbetleri çok iyi. Açık ve net.
yaşlı kadınlardır. çocuk yaparsanız ya down sendromlu ya da asperger çocuk doğurmaları olasıdır.
yukarıdaki orospu çocukları gibi düşünenler yüzünden 2050'de aspergerli çocuk doğum oranı 2'de 1 olacak.
Kadınların en çekici olduğu yaştaki kadınlardır. Bakımlı olanları, Her yaştaki erkeğin ilgisini çekebilir.
--spoiler--
çocuk yaparsanız ya down sendromlu ya da asperger çocuk doğurmaları olasıdır.
--spoiler--

burası beni işkillendirdi. gözüm korktu.
zeka puanı iki haneli olanlardan zaten çocuk yapmayacak kadar “yaşamış”, aklı başında kadınlardır.
eli öpülesi teyzelerimizdir.
artık saçma sapan triplerden çıkıp, karşısındaki insanı gayet iyi anlayan kadınlardır. en ideal kadın yaş aralığıdır. keşke hep 30-40 bandında kalsalar *
Seks yapmanın dışında pek de ilgilenmediğim kadın grubudur. Zaten genel olarak seks yapmadığın, yapma ihtimalim olmayan kadınlarla herhangi bir münasebetim olmaz. Olamaz.
Annelik hormonları yerine gelmiş kadındır. Zaten eşler evlenirken 30 undan sonra tam olarak çocuklarına bir şey katabilmeleri bu yaşlarda oluyor. Olgunluk kertesi.
Içlerinde olduğum kadın grubu. Ben ve bir çok arkadaşım 30' lu yaşların başındayız ve çok şükür sağlıklı çocuklarımız oldu. Allah sağlıklı, uzun ömürler versin inşallah hepsine. Herkesin genetiği farklı, metabolizması farklı. yaş ile ilgisi var ancak sadece sorunlu olan kadınlarda oluyor. Kadına genç yaşında nedeni bilinmeyen kısırlık teşhisi koyulabiliyor hatta 30 yaşında menapoza giren kadınlar var ve bu ailelerinde genetik.hatta 15'li yaşlarında cinsellik yasamaya başlayıp 30 yaşında kel kalmış kadınlarda görürsünüz bu genellikle mutsuz olduklarından yalniz erken cinsellik yaşamaları ile ilgili degil.

bir kadın kendisinde sorun olup olmadığını bilir. misal kendi kendine regl olamayan genç bir kız vardı ama bunu sakladı sevgilisinden ve evlendi. Şimdi çocuğu olmuyor. muhtemelen senelerce tedavi olması gerekecek.

Kadının yaşı kadar erkeğin yaşi da önemli ki sigara/ alkol tüketimi hat safhada olan bir adamın 40 yaşında baba olması da riskli doğumlara ya da sendromlu çocuklara neden oluyor.

Ben 2.çocuğu da yapmak istiyorum.ailemde de bir cok kadın yaptı. Hatta biri 39' da dogurdu. Gebelikte yaştan dolayı down sendromu şüphesi vardı şimdi çocuk üstün zekalı kategorisine alındı. Down sendromlu da olsa annesinin sevgisi 1 gram eksilmezdi.
sevgili dostlar kadınlar meyve gibidir yaşlandıkça olgunlaşıyorlar. 23 yaşındaki kız arkadaşım saçma sapan hayallerle uğraşıp kendini bir ilah gibi görüp anlayışsızca davranıkken, 36 yaşındaki kız arkadaşım daha ayakları yerine basan samimi oturup kalmasını bilen anlayışlı davranan, 48 yaşındaki kız arkadaşım daha kararlı tam ayakları yere basan ne istediğini bilen anlayış abidesi biriydi. trip oranı azalıyor. ya nesil farkı var ya da yaşlandıkça olgunlaşıyorlar. bu yazdığım duygusal bağlamda. ama maalesef çocuk için birşey diyemem hamile kalmalarının zorlaşması ve riskli gebeliğin artması dezavantaj.
kısaca kadınların en güzel oldukları yaş aralığıdır. nokta!
keşfedilmemiş amerika gibidir. keşfedilmeyi bekler.
terbiyemi bozmayınız.

görsel
mümkünse çocuk doğurmamaları gerekmektedir. illa bir şey çıkıyor çünkü. kendimden biliyorum malesef.
çoğunluğu benden genç, tatlı ve "kadın" kadınlardır...çoluk çocukla kaybedecek zamanları yokur. milf hayali kuran ergenuslar osbire devam aslanım.