bugün

Rus'ya ile karşılıklı vizelerin kaldırılması sonrasında ilk etapta ülkemize gelmesi beklenen turist sayısıdır.

http://ekonomi.haberturk.com/turizm/haber/514050-3-milyon-rus-vizesiz-gelecek-galeri
devamı için ;

(bkz: 3 milyon rus un 6 milyon olarak geri dönmesi)
bir çok türk erkeğimizin libidosunun tavan yapmasına sebep olacaktır.
--spoiler--
geçen yıl 2 milyon 600 bin kişi gelmişti.
--spoiler--
pek de büyük bir rakam ifade edilmeyen haber başlığıdır. sırf rus kızları ile ilgili foto galeriyi yayınlamak için yapılmış bir haber gibi durmaktadır.
tarafımca "ne kadarı hatun ulan bunların?" sorusuna muhatap olacak hadise.
tahminimce bir o kadar da türkün rusyaya çıkarma yapmasıyla karşılık verilecek durumdur.
piyasaları canlandıracaktır. fesatlık etmeyin, alış-veriş falan yapıyorlar ya turistler, o açıdan.
6 milyon rus olarak geri dönebiliritesi yüksek olan ruslardır.*
sorun ruslar için daha büyük gibime geliyor bizimkiler bi giderse geri dönmeme ihtimalleride baya yüksek.*
(bkz: 30 milyon türkün rusyaya gitmesi)
(bkz: sıkıysa şimdide damsız almasınlar) muhahahaha.
(bkz: en az 3 çocuk gerçek oluyor)
mesele kaç kişi geldikleri değil, kaç kişiye geldikleri önemli. *
etin fiyatının düşmesine neden olacaktır. *
+veyso, apo, metin, cemal, zubizaretta *
-toplanın tavşan avına çıkıyoruz.
sanki dersin hepside turk erkekleri gibi geliyor.
(bkz: geldikleri gibi giderler)
turizm gelirine ciddi anlamda katkı sağlayacak durumdur.**
turizm gelirine hiçbir katkısı olmayacak durum. az biraz ülkemize gelen rus turist profilini bilenlerin bir beklentisi olmaz zaten. tam tersi rus ve ukraynalı turistler görgüsüzlükleri ve sonradan görmelikleriyle avrupalı turistleri kaçırır.
fiyat düşer mi hocam ?
arz talep dengeleri sallanacak.
arz yükleselecek e talep de sabit desek. çepte kalacak dolarlar *
(bkz: rusların sıcak sulara inme isteğinin önlenemeyişi)
tostumu yedim 3 milyon rusun bayan olanlarını odamda bekliyorum.
şeklinde devamı getirilebilecek olay.
(bkz: tostumu yedim odamda bekliyorum)
"olum varya..." şeklinde başlayan cümlelerde bir hayli artışa sebep olucak hadisedir.
Vakti zamanında Rusya'ya gitmiş ve sizin orda kardeşleriniz var diyen babamdan konuya yorum:

'' Mundar et dolar yana yakıla heryer ''

Özellikle sordum Makedonya'da yapılan et ihalesiyle karıştırmayasın baba diye. Karıştırmamış evimizin direği.
"üstlerine hafif bir şeyler alsınlar ben şimdi geliyorum" deyip hareketlenmeme neden olacak gelişmedir.
(bkz: başımın üstünde yerin var)
memleketimizde boş konuşanların ne kadar çok olduğunu gördüğümüz hadisedir. Len zaten rusya'nın en kolay vize verdiği ülkelerden biri türkiye'ydi. 5 gün bilemedin 1 haftada alabiliyordun vizeyi.

Aynı şekilde zaten türkiye'ye rus yağıyor yaz-kış, yani bu kadar safsatanın ne anlamı kaldı? Bu uygulamanın en iyi yanı bekleme derdi olmamasıdır.