bugün

galatasaray ın zor da olsa kazanacağı maçtır. neden derseniz, ligin en kötü zeminlerinden birine sahip orduspor. haliyle bu zeminde ayağa pas yaparak oynayan bir takımın güle oynaya kazanması biraz zor. yani anlayacağınız zor olan ordu değil zemin.
galatasarayın kazanacağı maçtır.
Ligin 3 namağlup takımından ikisinin mücadelesi. Galatasaray'ın işi hayli zor. Orduspor'a gol atmak kolay olmadığı gibi, yan toplardaki zaafımızı sağır sultan duydu. Her ne olursa olsun Galatasaray'ın 0-1 veya 0-2 gibi bir skorla kazanacağını düşünüyorum.
galatasaray'ın mutlak kazanması gereken maç.Şampiyonlar ligi maçına üst düzey moralle çıkması gerekir.
spor totoda 1-0 oynayacağım maçtır.
zor bir deplasmandır. her sonuca açık bir maç olacak.
tff'nin ve ligtv'nin puan farkının açılmasını istemeyeceği karşılaşma olacaktır. altı haftada 6 puan 7 puan fark mı olur hımına..
galatasaray in mutlak galibiyet alması gereken karşılaşma.
galatasarayım kendi futbolu oynarsa her türlü kazanır.
kağıt üzerinde Galatasaray biraz zorlanacak gibi görünse de bence maç bir yerden sonra kopacak ve Galatasaray 3 atarak bu maçı alır. tabi 1 gol yerse bile o kadarda olur canım o da nazar boncuğu.
galatasaray'ın braga maçı öncesinde çıkacağı lig maçıdır ve maçta favori olarak gösterilen takımdır.
kendi evinde en son galatasaraya 0-2 lik sonuçla yenilen orduspor ile galatasarayın oynayacağı süper lig karşılaşması.
ligin iyi ekiplerinden biri orduspor. ama galatasaray rahat kazanacaktır.
orduspor'un 1-0 kazanacağı maç.
Galatasaray'ın favori gösterildiği maçtır.
0-0 bitmez, öbür her sonucu normal sayarım.
muslera
eboue semih cris hakan
hamit melo selçuk amrabat
burak elmander

ilk 11 iyle galatasarayın baslayacagı karsılasma.
hasan kabze'nin müthiş rövaşatasıyla orduspor'un 1-0 öne geçtiği maç.
geçen sene orduspora kazım ve sabri gol atmış buda enteresan geldi. eski dost Hasan Kabze de golü atmış bu arada. 0-0 bitmez hiç bir sonuç sürpriz olmaz demiştim, şimdiden haklı çıktım.
lig tv nin golün tekrarını yayınladığı maç. bazıları nasıl maç izliyor anlayamıyorum.
18. dakikada hamit altıntop un sakatlanıp çıkması sonucu aydın ın oyuna dahil olduğu maç.
ooouuuv hasan kabze'nin hunharca bir gol attığı maç.
ilk yarısı orduspor' un üstünlüğü ile biten maç.

orduspor son derece sistematik bir oyun oynuyor. galatasaray şuana kadar ilk defa iyi kapanan bir rakiple karşı karşıya ve çok zorlanıyor, pozisyon üretemiyor.

özellikle ilk 15 dk hiçbir şey yapamadı.

fatih terim ikinci yarıda oyunu açmaya yönelik nasıl müdahaleler yapar izleyip göreceğiz.

bu arada hamit ciddi bir sakatlık geçirdiyse fatih hocanın tüm planları alt üst olur. oyuncu değişikliğinde aydın tercihi yerine emre tercihi olsaydı daha iyi olabilirdi. sonuçta aydın sola kaydı amrabat sağa.
galatalı oyuncuların, ordulular yanlarından süratli geçse düştükleri müsabakadır.

bu ne yahu. hakem de hazır, sallanana çalıyor. dur be adam, önce bi düşsün hiç olmazsa.
atila turan'ın kendisini belli ettiği maç.
Burak'ın galatasaraylıları çıldırttığı maçtır.