bugün

porto shaktar galatasaray apoel çektik mi bekle bizi çeyrek final.
real madrid, m. city, galatasaray, monaco olacak grup.
4. gruptan roma'yi cekenin yarra yiyecegi kura cekimi.
fenerbahcelilerin evden izleyecegi turnuvanin yine evden izledikleri kura cakimi. Aslinda biraksalar masa basinda uc-bes mac kazanirlar.
Yarın 18:45 te yapılacak olan kuradır. Galatasaray ımızın grubuna kesin ingiliz takımı gelecek diye tahmin ediyorum.

Edit: ayrıca fenerlilerin evinde izleyeceği kuradır. Ki sizler bunu da hak etmiyonuz da neyse en azından cimboma zor rakip gelirse sevinirsiniz. Ha ha ha derler bu işe.
fenerbahçelilerin cimbom un kurasında zor rakip gelmesi için dua edeceği kura çekimi. çok zor gelmezse 'lan gene ballısınız' derler. amına koyayım geçen sene real juve geldi ona bile kolay dedi bunlar.

içimden dortmund geçiyor ama hayırlısı tabi.
ligde 12 puanı ellerine verdiklerim, süper kupayı ellerine verdiklerim tarafından fenerbahçe esprisi yapılıyor ya ben buna gülerim arkadaş.

hadi şu 6alatasaray'a bir kere daha real madrid çıksın da yine gole boğsun. bu sefer de "c. ronalda çok haysiyetsiz ya" derler artık.*
kuşların bu seneki forma kaşkol koleksiyonlarını oluşturacak kura çekimidir.
dortmund
galatasaray
anderlecht
porto
Oha adam real gelsin de gole boğsun diye dua ediyor lan oha komedinin allahı beyler gülün kura çekimidir. Yazık, napsın katılamayan adam anca yok real yok barça gelsin der. Ulan real ve juve nin grubundan çıktık ona bile laf ederek seviyenizi yere serdiniz. Keşke olsak biz de orda diye dua edip duruyonuz belli etmeden. üzülmeyin lan belki gelecek 100 yılde olur o da belki he hemen sevinmeyin siz de.
beşiktaş'ın kalıp kalmayacağı henüz belli olmadığı için galatasaray özelinde konuşulması gereken kuradır.
ya da boşver nesini konuşacaksın şu galatasaray'ın. dortmund falan gelsin de futbol öğretsin bizim cahillere. birinci torbadan da zaten kim gelirse gelsin hoplatır şu futbolla.

ey prandelli, yerden oynamayanın götünü keserim minvalli konuştun, son maçta gördük çok yerden oynadı takım.
ey selçuk inan, neredeyse iki yıldır sıça sıça bi' hal oldun. ivedilikle kendin çeki düzen ver kardeşim. sikerim yaptığın eşek yüküyle para vadeden kontratı.
ey alex telles, kanadın maşallah otoban oldu son maçta. senden olmayacak galiba.
ey veysel sarı, git de sabri'nin taşaklarına kurban ol.
ey wesley sneijder, geç geldin diye pek bi' şey demek istemiyorum ama korkuyorum. sen oynamazsan olmaz.

ve son olarak,

ey ünal aysal, şu skindirik yabancıları elden çıkarıp transfer yapmak için daha neyi bekliyorsun. eylül oldu amk. çilek çilek diye kafa sikiyordun zamanında. ben elmaya da razıyım.

şu takım düzelmeden yapılacak tahminlerin ya da temennilerin hiç bir anlamı yok. şu haliyle kim gelse hoplatır. takıma güvenimi yitirdim lan bu ruhsuzlar yüzünden.
beşiktaş katılsın da isterse real gelsin. takım ruhu hepsinin üstesinden gelir.
hangi kanalda yapılacaksa izlemek istediğimdir.

bu sefer kesin barcelona gelecek amk. ipneler türkleri sevmiyorlar. kura çekimi hileli. yani unutun öyle kolay bir grubu. en sikko gruba düşeriz. kesin iki tane babayiğit takım olacak grupta.

mesela dortmund/bayern ve atl. yada real madrid/barca.
galatasarayın götüne girmesini dilediğimiz kura çekimidir.

çektiğin içinde patlasın aslanım...
anlaşılan o ki bu bir kura çekme değil fenerlileri toplu olarak sikme partisi. ne kadar febeli varsa doluşmuş buraya. hoşlarına gidiyorsa madem.
real madridin çekilmesi durumunda (bkz: çekme ananı bacını)

yarın 18.45 sularında ntvsporda yayınlanacağını düşündüğüm kura çekimi.

heyecanlı olacaktır. gs nin yüzüne bir kere gülsün lan kader iyi bir gruba düşsün grup birincisi olarak çıkabilsin.

şahsen benim takip ettiğim maçlar temsilcilerimizin avrupa kupalarındaki maçlar ve derbiler.

bunlar haricinde izlemem, ilgilenmem.
arsenal(başa baş çok rahat oynayacağımız takım.içerde iyi bir forvet ile yenebiliriz.)
basel-shalke 04(ikisinden biri gelirse içerde dışarda sıkı bir maç olur. %51 le favori biziz en azından. diğer takımlar çok dişli.)
çek bi maribor.
Galatasaray' ın bir süredir devam eden talihsiz gidişatı göz önüne alınırsa ' Real Madrid - Borussia Dortmund - Galatasaray - Monaco ' kurasını belirleyecek seçim olması muhtemeldir. Her zaman en ummadığımız kura çıkıyor. Yanılmak istiyorum ama hep bir Fenerbahçe Fanatiği çekmiş gibi bir kuraya denk geliyoruz. Şansımız bol olsun.
Bayern
Zenit
Galatasaray
Maribor.
bayern
m.city
gs.
monaco
Real Madrid ve Barcelona'nın çıkmamasını umduğumuz kuradır.
geçen seneki real Juventus Kopenhag kurasında öten tüm kuşlara sneijderin buffon amcanın bakışları arasında ağlara yolladığı golü armağan ediyorum.

sizin hayallerinizin bittiği yerde, bizim gerçeklerimiz başlar. haydi siktirin gidin.
Beşiktaş'ın dördüncü torbadan gireceği kuradır.

Ben de geliym mi diye soran fenev'e ise uefa "sen gelme lan ayı" demiştir.
Ibnelerin ağladıkları veya ağlayacakları kura çekimidir.

Siz gidin yunanistan liginde ermenistan liginde oynayın nasıl yabancılık çekmezsiniz hem.

Şaka maka bu sene umutlu değilim. Gruplardan 3. Çikarız gibi geliyor.
atletico Madrid
Shakhtar Donetsk
galatasaray
Malmö
galatasarayın rakiplerinin böyle olucağı içime doğuyor olmaz ama yine de yazayım ben.