Fenerbahcenin bekledigimden iyi oynadigi, beyinsiz reyiz emenikenin 2 golu ile 2-1 yenidigi mac.
Pustlar darbe yapti spor medyasi 1 ay konusmadi.bizi birbirimize dusman edenler ilimli olmaya basladi.sonuctan bagimsiz donus olarak tatli futbol.allahim bizi 15 temmuz oncesine dondurme.nedir olm kutuplasma.kac para ulan samimiyet.teberikler fb.tebrikler Turkiyem canim benim.
cenabet emenikenin 2 gol atıp fenerbahçe'nin kazandığı maçtır.
As kadrodan birçok oyuncu olmamasına rağmen fenerin farklı galibiyeti kaçırdığı maçtır. Geleceğe umut veren maçtır.
haberimin bile olmadığı maçtır. çeyrek yüzyıldan biraz fazladır fenerbahçe taraftarı olan şahsımı bu ruh haline sokan malum şahısa hakkımı helal etmiyorum lan. takımda kimler var kimler yok haberim bile yok salih yazmışlar emenike yazmışlar eski başlık mı diye baktım hemen..

basketbol ve kadın voleybol üzerinde allahtan eli yok oraları takip ediyoruz bari severek.. yenmişiz bari iyi buradan görüyorum onu bile. git artık be adam git ki tekrar izlemeye başlayalım az az da olsa futbolu..
ilk yarı inanılmaz bir Fenerbahçe futbolunun olduğu maçtır, ancak ikinci yarı yine vitor klasikleri başlamış sahanın en iyisi çıkmış ve hatta üstüne yetmemiş salih çıkıp şener girmiştir. bu sene de şu kadro ersun hocada olsa diyeceğimiz günler olacaktır.
2006 Denizlideki kacan sampiyonluktan beri suregelen Allah fb gerginliginin galiba bittigi aksam oldu.
umut verici güzel oyunla belki daha farklı bir skorla kazanacağımız maçı yine de aldık.

takıma şöyle bir göz atarsak;

fernandaounun yerine kesinlikle iyi bir rvp gerekli.
orta saha transferine bence gerek yok salih bu işi çok iyi yapacak ışık çok bu çocukta, tabi pereira küstürmezse.
emenike çok güzel bir dönüş yapmış.
souza kilolu bir şekilde vasat dönmüş, ki monaco orta sahayı rahat geçti neyse ki topal gelecek.
defans 3 lüsü bir harika dostum, birbirlerine alıştıkça daha daha iyi olacaktır.
hasan ali hücüm mu yapsam defans mı yapsam kararında daha, o da bu sisteme alışacaktır.
van der wiel 3 5 2 taktiğine alışkın çokta iyi bir transfer olmuş, gidenin yerini fazlasıyla dolduracak ki açtığı ortadan belli zaten.
temsilcimizin kazanarak galatasaraylı olan bünyemi bir nebze gururlandırdığı maçtır. artık olay rövanşta hata yapmadan bitirmekte, aferin çocuklar.

emenike de kendini gönderenlere selamı çaktı böylece, bu sene göndermezler belki.
iyi koydu fenerbahçe.

not: bjk.
Maçta daha çok gol atabilirdik ama kısmet değilmiş.Öncelikle emenike gol atamasada bu savunmayı yormayı hep yapıyordu.Fenerbahçe pozisyona girdi be adam gibi sonunda.Salih'e de ayrı parantez açmak lazım.Çok memnun izledim maçı.Umarım geçeriz.
monacoduğumuz maçtır.
Mutlu olduk, teşekkürler (bkz: Fenerbahçe)
monaco zayıf ve çelimsiz rakibinden goller yedi şaşkınız.
Fenerbahçe'mizin hakeme rağmen güzel oyunuyla 2-1 aldığı maçtır.
Allahıma şükür aldık maçı inşallah turu da alır geliriz.
2-1 yeterli mi orada ki futbol anlayışına bağlı olarak değişir. görücez. evet.
görsel
kim demiş 2-1 yetmez diye. fener monaco'ya rövanşta 6-7 tane atıp daha sonra paftan gençleri oyuna alıp antreman maçı yapar.
fenerbahçe'nin estonya takımı ile oynadığı maçı evinde 2-1 kazanarak rövanş için avantaj elde ettiği maç. rakip fransız temsilcisi monaco filan değil keklemişler milleti. sahadaki takımın monaco olması mümkün değil.
bu skor yetmez yalnız. bir gol daha bulsalar iyiydi.
fenerbahçe'nin harika oynadığı maç. yani ben başkalarının yalancısıyım. evet harika..
fenerbahçe harika futbol oynuyor ama vitor denen hanzo gitti maçta iki gol atan, çok aktif oynayan ve rakibi yoran emenike'yi çıkarttı. hem de fernandao dururken. fener'in kadro devler liginde son 16'ya veya uefa'da son 8'e kalabilecek seviyede, takviyelerle daha da iyi olur ama bu teknik direktörle ne olacağı meçhul.
not:gs.
yine emenike gol mü attı lan?! hayret bir şey.

61. dakikada fenerbahçe'yi 2 1 öne geçiren adam.
fenerbahçe'nin avrupa liginde finale kaldığı maç. helal olsun, tebrikler.