bugün

tuttuğum ülke olan Portekiz, bu maçı kazanmakla kalmayıp, kupayı alacaktır.
yorumlarına pes dogrusu dediğimiz maç.

ömer üründül, bundan tam 2 yıl önceki dünya kupası maçndaki yorumlarını banttan veriyor gibi.

ronaldo hakkında yine aynı yorumu yaptı. neymiş "serbest ve free takıldıgı için dilediği kadar sut atma kapasitesine sahip futbolcu ronaldo, mesafe tanımadan attıgı sutlarla aslında takımana zarar veriyor"

2 sne sonra ise yine aynı yorum sadece birkaç kelime farklı.

yuh diyorum ya.
hakemin her düdüğünde oyuncuların aka boka itiraz ettikleri sıkıcı kasvetli bir maçtır. yok ya kesin bu ispanya kademsiz. onların bütün maçları böyle olmaya başladı.
ilk yarı itibariyle iki takımın da forvetleri çok etkisiz. 10'a 10 oynanıyor maç sanki. ispanya elenirse vicente del bosque'nin forvet tercihi çok konuşulacaktır.
ispanya'nın ilk yarı hiçbir varlık gösteremediği karşılaşma. portekiz çok atak ve kontrollü oynadı. david villa denen adam zaten kadroda bile yokmuş, şu anda öğrendim. ispanya'nın forvetsiz oynadığı maçtır aynı zamanda.
benim gayet de zevk aldigim mactir. ispanya yenecekse de erken gol atmasin.
Bir ispanya taraftarı olarak üşüyoruz David Villa reyiz diye izlediğim maçtır. Ulan hiç kimse mi ceza sahasına girmez, yoruldum lan...
iki futbol siken takımın karşılaşması. almanya italya maçını bekliyoruz ne diyelim.
Almeida dan arka arkaya iki şut geldi. ikisi de auta çıktı. Ronaldo yerde kaldı. Penaltı bekledi. Karar devam. Pepe , alonso nun üzerine çıktı bu arada. Sarı kart gördü. Dakika 62. Gol yok.
Pepe'nin uluslararası hanzoluk yaptığı maçtır.
Hugo almeida oyundan çıktı. Dakika 82. Nelson olivera oyuna girdi. Daha hızlı bir oyuncu. Bence almeida dan daha iyi olacak.
"karşılıklı gol var" bahsi oynadığım için 0-0 berabere bitecek olan karşılaşma. allah bilir uzatmalar da 2-2 biter.
avrupada futbol bitmiş dedirten maçtır. gol pozisyonu yok yahu.
tsyd kupası yarı final maçı tadında bir maç. iki tarafında bitse de gitsek dercesine saha da dolandığı karşılaşma.
cüneyt çakır a öle bi adapte olmuşum ki, hata yapmasın diye kendimi kasarak izledigim maç.
futbolcuların kafalarının güzel olduğu karşılaşma.

lan xabi alonso kulağını cüneyt çakıra gösteriyo "hoca hocaaaaa! bak kulaama vurdu kızardı kulak" diye. lan adam daha napsın verdi işte faulü. gidip dövsün mü coentrao'yu xabi alonsonun kulaanı kızarttın diye. amk ya.
ispanya nın sıçtığı maç hadi gülüm geçin şu turu 6000 tl gelecek. benim değil de para olsun.
izlediğim en sıkıcı ispanya maçı olabilir..
beklenildiğinin tersine ispanya nın 90 dakika içinde rahat kazanamadığı maç olmuştur.
sergio ramos'un ronaldo'dan daha iyi serbest vuruş kullandığı maç!
ronaldo penaltı kaçırır.
ronaldo bi de get repliğinin dudaklardan düşmediği maç.
Pedronun son dakikada gol atıp piç etmemesini dilediğim maçtır.
az önce spikerin cüneyt çakır'ın düdüklerine sağlık dediği mücadele.
Pedro nun peşpeşe girdiği pozisyonları görünce del bosque şu çocuğu keşke daha önce alsaymışım diyordur herhalde.
güncel Önemli Başlıklar