bugün

toroslardan gelen bir ses.
(bkz: sakin ol şampiyon)
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik paylaşım)
plüton kıçımıza girecek korkudan toroslara kaçtım hacı.
hangi 25 saat sonra sorusunu sorduğum tümce. şimdi başlarsam paniğe yarın gece 02:15 sularında gerçekleşeceğini düşündüğüm hede.
(bkz: 25 saat sonra hiçbir şey olmayacak)
25 saat sonra bala göte çin' de bir deprem olur sonra da uzmanım diye televizyon kanallarını dolaşır bu eleman. 25 saat sonra bir şey olmazsa ne olur? hiçbir şey kimse şeyine takmaz, yoluna devam eder.

ayrıca kıyamet araştırmacısı nasıl bir meslektir, bu elemanlar gelirlerini nereden sağlarlar? kitap yazıyorum filan diyor eleman ama bu herifin kitabını kim alsın.
tanım: felaket tellalının birinin götümhaberajansı menşeili kehaneti...

ya doğruysa!!!! sözlükteki bütün bayan yazarlara sesleniyorum. mezara mı götürceksiniz kızım. gelin bari mutlu ölelim....
(bkz: kıyamet gelse de kopsak)
(bkz: mayaların zamanı yanlış ölçmüş olma ihtimali)
nostradamus' un kemiklerinin sızlamasına sebep olan kehanettir. gündem yaratmak için beyni kullanmanın şart olmadığını, kıçın bunun için yeterli olduğunu gösterir.
türkiye - romanya maçı sonrasında reytingin tavan yapmasını isteyen işgüzar tv yöneticilerinin aforizması.
(bkz: çığlık atmak istiyorum)
felaket ufo görüntüleri ile desteklenmiştir. yok artık ya başka da bişey demiyorum alakayı kurdular, reyting tavan yaptı tamam hadi...
gecenin bir yarısı beni güldürmeyi başarmışlardır efenim.
inci sözlüğün kanaltürk'e saldırması halinde muhteşem bir gece olacaktır.
(bkz: 12 ağustos 2010 balıkesir depremi)
ismini bilmediğim bir adamın ortaya attığı iddiadır. 12 ağustos 2010 depreminden sonra "lan acaba?" dedirtse de anlık, inanmamak gerekir. adama inanmıyorum ama bir güç var dostlar.

ayrıca doğum günümde ölmem ben. bir gün önce ya da bir gün sonra belki..ama doğum gününde öldü zavallı dedirtmem!
2010 ramazan ayının ilk vuku bulan klasik haberlerinden bir tanesi.
sömürün bakalım.
yalnız ben baya bi tırstım başta.
bide şimdi deprem oldu falan.
ama tamam, yok bişey.
inci sözlükte makarası yapılan dalgası geçilen hadisedir... ardından bir-iki saat geçti deprem oldu. ulan deli herif uykumu kaçırdın.. zaten evde yalnızım zaten oruçlu değilim deli etmeyin, plan yapmayın plan
gerçekle alakası olmayan bir açıklamadır. meteor yağmurunun doruğa ulaştığı ana kıyamet demek ne kadar doğru olabilir.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25122132/
fragmanı hazır efendim.
this summer dıdım dıdım dıdı life is change.........
(bkz: apocalypse)coming soon.
varsın kopsun biz yinede memnunuz bu dünyada olmazsa ahirette huzur buluruz.
kaynak olarak kaba etlerini belirtmiş programdır.
(bkz: felaket tellalları)