(bkz: reyting uğruna yapılan programlar)
kanaltürk ün ne kadar kurumsal bir kanal olduğunun gözümüze soktuğu gecedir.
kanalturkte yayınlanan çıkmaz sokak programına telefonla katılan delinin saçmalaması.
ben suan toroslardayım felaketten kaçtım diyo ya.
(bkz: mayalar panikte)
(bkz: mardukun erken gelmesi)
(bkz: 12 ağustos 2010 perseid göktaşı yağmuru)
la bırak olum kafanmı iyi dedirten iddia.yok kopsa nolacak en azında kabir azabı süremiz kısalır.
an itibariyle reytingin amına koymuş kanalın büyük manşeti.

http://www.kanalturk.com.tr/video/?vId=canli

edit: şimdi aklıma geldi lan yarın doğum günümdü.*

ayrıca programdan 'bu programı yarın yapmalıydık' sesleri yükselmekte. bu saatte kitlelere ulaşamıyolar heral.
önceden tahmin edilebilen her türlü doğa olayına artık kıyamet denmesinin son meyvesi. biz sıkıldık onlar sıkmaktan sıkılmadı. ha bu arada umarım göt olmam lan.
söyleyen kişinin hala neden bi programda konuştuğunu anlayamadığım söz. madem inanıyorsun buna. git namaz kıl af dile saf insan.*
ölüyoruz galiba yoksa ölmüyor muyuz.
(bkz: hakkınızı helal edin)
(bkz: sen ne diyorsun bu işe sözlük)
(bkz: bekleyelim gorelim)
(bkz: kıyamet kanaltürk te izlenir)
(bkz: peki zeki müren de bizi görecek mi)
--spoiler--
2012'ler safsata; felaket yarın!
--spoiler--
(bkz: doc dr c sinan sagiroglu)

aha ortalık kızıştı. fuat beyin sinirleri bozuldu.
gördükten sonra kanaltürkü açmamı sağlayan,konuşan adamcağızı dinleyip dinleyip güldüğüm durum .
(bkz: taksitlerim vardı ya)
(bkz: sigortam devam edecek mi)
*
arka planda 2012 filminden sahneler gösterilen program.
akıllara şahan'ın skeçlerini getirmiştir. buna da çok gülüyorum ama bu sefer kıçımla. ulan adam nasa araştırmacısına kafa tuttu. yok artık.
iyiki avrupalı bilim adamları bu programı izlemiyor dedirten programın bu geceki konusu.
herkesin her dediği olsaydı, asıl felaket o olurdu işte.
işkembeden atmanın en uç noktasıdır. hem bu konu sayesinde kıyamet araştırmacısı diye bir mesleğin olduğunu da öğrenmiş olduk, aydınlandık.
adamın birinin çıkıp ciddi ciddi "kıyamet geliyo olm, kaçıııın" anlamına gelen şeyler söylediği programda dile getirilen iddiadır. komiktir.

http://img80.imageshack.us/img80/2180/hrbm.jpg
bana dokunmayan felaket bin yaşasın ya. bana ne ya kopsun gitsin diye söylemler olur büyük ihtimal.
(bkz: kıyamet tartışmaları korku oluşturuyor)
(bkz: mayalar üçbuçuk)