bugün

an itibariyle balon çıkmıştır.
alkol almanın zararlarının canlı yayında ortaya çıkmasıdır. (bkz: ramazanda içmeyin bari)
ne kadar da düşük bir ihtimal olsa bile bu gece herkes kendine hakim olmalıdır. zira kimse cünup ölmek istemez.
sallıyor lan denecek konu.
(bkz: ya çıkarsa)
(bkz: g t olursak yandık valla)
(bkz: ben dediydim)
sayısal oynadım ya çıkarsa .

(bkz: ulen sanşa bak)
abimizn büyük felaket dediği olay meteor yağmuru sanırım. birkaç gündür (sıradan bir olay) sıklıkla gözlenen meteor yağmuru bu gece daha kolay izlenebiliyor. felaket değil harika bi olay kendisi. ama nerden baktığınıza bağlı tabii ki. sonuçta atmosfer denen bi şey var güzel abim.
bu iddia doğru çıkarsa adam saygımdan yanarak feci şekilde öleyim hiç önemi yok. ama yalansa bu herif yine televizyonlara çıkar 4 gün sonra felaket olacak derse artık siktir git deriz.
Bunları biliyor muydunuz;
iddiayı ortaya atan kişi Fuat Arman, bir astroloji uzmanı, ve yaklaşık 1 senedir bu tarihte kıyamet olucağı iddiasını duyurmaya çalışıyor. insanları uyarmak için binlerce broşür bastırmış. Adam bir nevi Nuh yani*.
Bana çığlıklar attıran iddia.

Şöyle ki adamın iddiasını izledikten sonra gülmüştüm. Fakat 4 saat sonra bulunduğum yerde 4.8 lik bir deprem olmasıyla birlikte, kaçın kıyamet kopuyor çığlıkları attım. Sonra güldüm kendi kendime...
(bkz: felaket tellalı)
ilk olarak beşiktaş ın transferlerinin boşa gideceğini düşündüren haber. lan kıyamet koparsa o kadar para kombineler gutile quaresma lar yalan olur. lan sakın, bi sezon izleyelim bari.hadi be hacı be. *
haklı olma ihtimali var (bkz: 13 ağustos ösym tercih sonuçları)
fb tvde 'bu arada bursadan meteor haberi mi var? koray bursaya meteor düştü sanırım doğru mu?' nidalarıyla gerçekleşecek eylem.
kıyamet araştırmacısı olmak için hangi okuldan mezun olmak gerekiyo acaba * *
+ 1.872000= 3114 x 365.25 + 365.25 X + 2 x 225 şeklinde kurulur. X = (1,872000 1.137838,5):365.25 = 2010,02464065 bulunur. Dünya'nın Güneş etrafında dönüş zamanı Y dersek, periyodun bitiş yılını 2010 olarak net alırsak (1.872000 (3114 Y + 450) : Y) = 2010 buradan; (1.872000 - 450) : 5124 =Y, Y= 365,25175644 gün olur.

- kırk yapar ve mhp'nin.. aarghhhhh

+yeter da bokunu çıkardınız amına koyayım !
abdestli olmakta fayda olabilir.
kaldımı dohuz saat.
(bkz: galdı mı 4)
(bkz: geri sayım başladı)
(bkz: göt olmaya son dört saat)
4 saat kaldı. Ailecek bekliyoruz.
deli doludur bu ülke,* kabız olmuşların kol gezdiği ülkem allaha emanet.

(bkz: kaçsak mı lan)
ne felaketi lan... durun hele bi gittik guti aldık, quaresma aldık bari ligler başlasaydı ne 25 saati.
kanalturk gibi muhtesem ciddi programlar yapan * bir kanalin mutlaka ciddiye alinmasi gereken soylemi.
(bkz: felaket tellalları)
kaynak olarak kaba etlerini belirtmiş programdır.