bugün

az önce yaşanan bir şey bu. sadece bursa'yla mı alakalı bilmiyorum.
eskişehir'de de hissedilmiştir, endişeliyiz.
mudanyada inceden sarsmıştır.
az evvel sallamıştır. evet evet deprem oldu, ben de sandalye kayıyor sandım. ufaktan süzdü geçti.
istanbul'da da kendini hissettiren doğal afet.
balıkesir'de sarsıntıyla uyanmamıza sebep olan depremdir.
izmir'de evdekilerin hissettiği ama benim zerre hissetmediğim olay.

deprem tahmini admin: türkiye sınırları içinde belirlediğimiz bazı bölgelerde 12 ağustos günü 6.7 deprem olursa eğer yıkıcı etkisi olur kalipso evresi yarından itibaren aktif heran ilk aşamada orta kuvvet deprem olabilir.

deprem tahmini admin: deprem yine bizim belirlediğimiz şifreli günler içinde türkiyede belirlenen bölgelerin birinde meydana gelecek ! not: 12 ağustos gününe kırmızı sinyal veren sayısal şifreli günü malesef işaret ediyor.

deprem tahmini admin: algoritma sayısal sistemimizde 12 ağustos saat 00:45'den itibaren ülke olarak tedbirli olmanızı tavsiye ederim kritik durumlar ve geciken depremler söz konusudur ve yarın bu deprem yaşanabilir diyor.

http://www.depremtahminleri.tr.gg/
muğla'da hissettirmedi efendim.
mudanya'yı yine sokaklara dökecek depremdir. mudanya halkının her deprem olduğunda dışarı fırlıyor olması, olası felaketleri engelliyordur.

inceden korkutmuştur.
2010.08.12 05:23:04 39.6882 27.5538 11.7 -.- 5.0 -.- balya (balikesir)
http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst1.asp

Özet : Kandilli Rasathanesinin web sitesinde alınan bilgiye göre Balıkesir merkezli 5 büyüklüğünde deprem olmuştur.
balıkesir-balya merkez üslü 5.0 şiddetinde olan deprem. kandilli öyle diyor. hiç hoşuma gitmiyor ama bu.

not: kandilli 4.8 olarak değiştirdi ama csem de 4.4 diyordu.
merkez üssü, balya/balıkesir.

http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst9.asp
(bkz: 24 saat sonra kıyamet kopacak)
kandilli rasathanesi ve deprem araştırma enstitüsü'nün internet sitesinden incelediğim bilgiye göre,

Tarih Saat Enlem(N) Boylam(E) Derinlik(km) MD ML MS Yer

2010.08.12 05:23:04 39.6882 27.5538 11.7 -.- 5.0 -.- Balya (Balıkesir) *
saat 05.15 sularında balıkesir in balya ilçesinde 5.0 şiddetinde gerçekleşen depremdir. balıkesir merkezde de hissedilmiştir.
görüklede de hissedilmiştir.yatağın altından ne geliyor lan dedim bir ara sonra baktım herkes aynı duyguyu yaşamış.
merkez üstü balıkesir balya olup 5 şiddetinde sallayan depremdir. çevre illerde de hissedilmiş, oruç ağzımla ödümü koparmıştır.
merkezi balıkesir olan 5.0 şiddetindeki deprem. tekirdağ'dan da hissedilmiştir.
balkonda sahur sonrası muhabbetimize korku salan depremdir. ödemişten hissedilmiştir. uyuyanları uyandıracak kadar büyük değildi ama. korktuk biz ya!!
can ve mal kaybının olmaması temenni edilen depremdir. korkutmuştur. allah yardımcımız olsun.
izmirden hissedilmiştir. korktuk evet.
eskişehirde hissedilmemiştir yada ben duymadım .
tekirdağ'ın çorlu ilçesinde hissedilmeyen depremdir.

ya da ben malım.

o değil de... 11 sene önce yerinde yaşadım, gözlerim doldu be. yine gözümün önüne geldi. neden bu kadar kötüsün ağustos, neden lan?
hemen ampula bakmama sebep olan mevzudur.* umarım mal ve can kaybı yoktur.
bursadan hissedilmiştir.