bugün

içki içmiyorum maalesef ama karşılıklı mırralarımızı içip halkımızın sorunları hakkında beyin fırtınası yapabiliriz, evet.
https://scontent.fbkk5-6....a394d6ba0&oe=5AEB26BC
Yanlış başlık, evet.

Doğrusu (bkz: 25 eylül 2017)
pkk yı savunuyorsan burada işin yok defol git.
Yaw arkadaşlar tamam Kürt milliyetçisiyim evet bunu inkar etmiyorum ama savaşa ve şiddete kökten karşıyım bunu defalarca söyledim ben insanların ve kitlelerin sorunlarını düşünerek ve tartışarak demokratik ilkeler dahilinde çözebileceğini düşünüyorum ve buna inanıyorum.

Teröre ve şiddete hayır, savaşa hayır, yaşasın demokrasi ve insan hakları.
Sözlükte alenen pkk ve ypg savunuculuğu yapıyor.

teröre ve şiddete hayır, savaşa hayır, yaşasın demokrasi ve insan hakları. Diye nutuklar çekip sonra bir diğer entrysinde ypg teröristleri imkan dahilinde kamuflaj yapan kürt savaşçılardır yakıştırması yapıyor. anlamadık ki bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..
çözüm sürecinden kalma akp-hdp kardeşliğinin son temsilcisi.

hakkaten tüm akp'liler, hdp'liler bunun gibiydi, kol kola diz dize.

7 Haziran'da akp kaybedince bitti ama o olay, aklında olsun.
Bu ülkede 20 milyon Kürt yaşadığı ve 12 milyonu oy kullandığı sürece akp ve Kürt halkının kardeşliği asla bitmez reis işini bilir aklınızda bulunsun.
sözlükten acilen uçurulması gereken yazar.

ayrıca formatı da sikip atmaktadır.
Akraba evliliği bu.
Formatı dünkü çoluk çocuktan mı öğreneceğiz? evet format bilmeseydim 8 yılda yüzlerce kez uçurulurdum.

Tanım. Faşistleri rahatsız eden yazar.
DOğum tarihini nick almış galiba, altı aylık bir bebe olmalı. Bu kadar zekasız entryilerinin sebebi başka bir şey olamaz.
kürt saidin asılma yıldönümüdür.
Ooo bazı zümreler nikimin altına doluşmuş yine evet demek ki tam yerine koymuşum.

Tanım. 7. Nesil yazar, evet eski nicklerinden biri kert tir.
alın bu karaktersizi buradan.
nickaltının sol frameye gelmesi engellenmeli.
8 yılda sözlük formatını öğrenememiş yazar.
7. nesil silik.

hewal sesin gelmiyor ahah

yazık lan kimin yan hesabıydıysa artık.
7. nesil silik
zall koymus cocugu yine.
7. Nesil silik.
Afrin'e gitti galiba.
afrine gitmiş galiba.

atatürk e hakkını helal etmiyormuş.

hep diyorum deve sidiğinin fazlası çok zararlıdır.
görsel

hahahahsha şimdi siktir git.
Enterasan lan bu tarihi görmem. Benim için önemli bir tarih çünkü saçma sapan şeylere anlam yüklemeyi sevmem ama hem çok mutlu eden hemde hayatımı siken olaylar silsilesinin başlangıcı. Kahin misin pezevenk seneler önce bunu nick yaptın.