(bkz: espri yaptı balkağı koy tabağa ye sabaha)
(bkz: zaaaaaa xd)
gerçekleşirse çok da zorlanmayacağımız istiladır.
(bkz: the walking dead)
(bkz: hershell ın bitmeyen mermileri)
(bkz: +9 arbalet alınır)
ortaköyde okuyan biri olarak iyi ki okul tatil oldu da döndüm memlekete dememe sebebiyet vermiştir.
sahraıcedid mi vay anam vay zombiler evime gelmese bari sarımsakta kalmamış.
olmayan saldırıdır. inanmayın beyler ugg botlu zombi olmaz. *
istanbul'la sınırlı kalmasa da eğlensek dedirten balık. Bir kaç zombi öldürsek fena olmaz ayrıca (bkz: the walking dead).
Güvenli yer için maltepe/başıbüyük derim. Zombiler geldikleri gibi molotofa tutulup yakılıyorlar. Gayet güvenli, tek sorunu her molotofta biji kürdistan diye bagirmalari.
sahrayicedid'de yogun olarak hissedilmis saldiridir. ara ara artci soklar olmuyor degil.
Söylentilere göre fikirtepede birkaç zombiye tecavüz edilmiş. Bağlarbaşında direniş devam ediyor.
bu kadar abazan insanın yaşadığı bir şehirde en ufak bir şansı olmayan istiladır.

uygun birer delikleri ve bakılabilir birer yüzü olan tüm zombiler hunharca tecavüze uğrayacaktır, kaçarı yok. kalanları da koşarak uzaklaşır ya da hızar ve beyzbol sopası kurbanı olur.

bu yüzden bizde korku hikayeleri olmuyor hacı, toplumun dinamiklerini düşünmüyor kimse. misal cennete inanan cehenneme inanandan fazlaymış bizde. bunu kullan senaryonda di mi? ama yok, illa klişe, illa bildiğini okuma.

ne diyordum ben ya?
tanımlanamayan saldırıdır.

"şarj"'a "şarz" diyen birinden de kreatif bir kurgu beklemek hayalcilik olurdu yani.

edit: düzeltmiş.
menemen yapmış yanına da mis gibi cacık hazırlamışken mutfak penceresinden gelen "röaaah hööör rooooh har har har" şeklinde gelen seslerle farkına vardığım saldırıdır.

bir süre bakındım, bu zombimidir ne skimdir onlara bakındım, an itibariyle ise pek birşey gözükmüyor. '74 model land rover defender'ıma bir miktar ekstra mazot ve kuru gıda ekleyip kırklareli tarafına kaçmayı planlıyorum. işler sarpa sarmadan bir yerlere sığınmayı planlıyorum. kırklareli'nde terkedilmiş 9.hudut taburunda boş sığınakların birine kapağı atıp sinlenmeyi düşünüyorum. sonra bakarız çaresine. bluevelve ile görüştüm bana katılması konusunda ikna çalışmalarım sürüyor.

ek: bluevelve ipnelik yaptı katılmayacakmış bana.
halbusi sahrayıcedid'ten, altgeçidin oradan bir miktan kürt böreği alıp geleydi? hem pudra şekerimizde vardı amk.
zombi değil hortlak istilası olandır, yani canım türkçemiz'de hortlak gibi bir kalime varken niye zombi gibi ithal bir kelime kullanıyoruz.
geyik özlemiyle yanıp tutuşan zombilerdir (akp'li olanlarına zombicik denir).

birinin üstüne bastım galiba, dur bakiim o ne aha!
caddebostan sahilde götleri donarak bira içip gitar çalan gençliğin aralarına karışarak sabaha kadar eğlenmeleri beklenmektedir.
ya olacak iş değil boğaz köprüsünü çökertmişler. köprüden geçen akaryakıt kamyonuna saldırmışlar, şoför kontrolü kaybetmiş ve köprüden aşağı uçmuş. o sırada aşağıdan geçen lpg yüklü, rus bandıralı 135.000 gross tonluk sochi limanına kayıtlı m/v valerie'nin 3 no'lu ambarının üzerine düşünce "bum".

valla aynı saatlerde de fatih sultan mehmet köprüsü'nün de düşen bir yolcu uçağı ile kısmen çökertilmesini de göz önünde bulundurursak bana bu işin içinde pis bir oyun var gibi geldi. resmen bağlantıyı kopardılar. bu nedenle avrupa'yı izole etmek için yapılmış bir eylem gibi duruyor. hayır bak lafı dış mihraklara getireceğim. hadi len diyeceksiniz ama bak salgının yaklaşık başladığı zamanlara denk geldi bu.

bizim mal büyük şehir afet koordinasyonu olayın farkına varıp hepen karantina prosedürü uyguladı desem, koordinasyon merkezi çalışanları bu patlamaların olduğu vakitlerde yukarı islamhaneleri köyü'nü kalkındırma derneğinin düzenlediği kermese katılmış ve ev yapımı börekleri yiyorlarmış. bu durumda ilk günden beri nedenini sorup durduğumuz "insanlar nasıl zombi oldu" sorusunun nedeni dış mihrakların suya havaya kimyasal bir alengir karıştırmasıyla alakalı olabilir. bu ibne dış mihraklar varya güçlü türkiye istemiyor oğlum, bor mor, petrol filanda çıkarttırmıyorlar zaten bize. illuminati bağlantısı bile düşünülmeli.