Öncelikle başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün olmak üzere tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun.
Ezilen yipranan kendinden gecen aptallasan sonuna kadar źikkimlaman hatta éseklesen tum öğretmenlerin bayramini kutlarım. Ayni zamanda Allah belasını versin liyakatsiz kendini geliştirmeyen ogrenci doven kendini bir bok sanan ama bokun mikrobu dahi olmayan suluk gibi devletin sirtinda gecinip maasini alan pedofilli olan kem gözlerle kiz öğrencilere bakan pespaye vasıfsız rutbesiz olan...
Hediye veya sürprizden ziyade, aldığım çok güzel bir kutlama mesajı bu 24 kasıma damga vurmuştur. Önemli olan içten olması. .

öğretmenlerin hak ettikleri değeri almadığı bir toplumda eğreti duran gündür.
iletişim çağında özellikle sosyal medyada Gerçek Bilgiye ulaşmanın adeta iğneyle kuyu kazmakla eşdeğer olduğu günümüzde, ilim adamlarına, öğretmenlerimize, eğitim ve öğretime hak ettiği değerin verilmediği, gerçekten eğitimci hocaların yetiştirilmediğine maalesef şahit olmaktayız. Bunu sadece güncel ekonomik sebeplerle açıklayamayız. Bu plan ve proje işidir. Hakikaten insan yetiştirmek istiyorsak önce eğitimci yetiştirmek mecburiyetindeyiz. Yoksa daha çok 400 küsur bin atanamayan öğretmen bekler durur orta yerde.
Baş öğretmen mustafa kemal Atatürk olmak üzere hayatımızda ailemizden sonra en büyük yeri olan öğretmenlerimiz, gününüz kutlu olsun.
işinin hakkını veren, mesleğini ve ülkesini seven, evlatlarımızı da ülkesini seven, Atatürķ ün ilke ve düşünceleri ile yoğuran tüm öğretmen kardeşlerimin bu güzel gününü kutlarım.
Babam gittikten sonra benim için pek değeri kalmayan gün.

Gerçi babam gittikten sonra hiç bi günün önemi kalmadı da bu daha bi yaralayıcı.
Annem dışında kimse tarafından kutlanılmayandır.
''benim asıl anlatılacak yanım öğretmenliğimdir. topluma, milletime ben, öğretmenlik yapabiliyorsam, beni onunla anlatın. yoksa kazandığım zaferler, yaptığım öteki işlerle beni anlatmanız pek önemli değildir.''

-gazi mustafa kemal atatürk
görsel
Tüm öğretmenlere armağan olsun:

https://www.youtube.com/w...s2KI2KPL0&app=desktop
görsel
Bir öğretmen çocuğu olarak söylüyorum ne kadar geri zekalı varsa öğretmen oluyor .

Hatta bakın bu ülke 3.sınıf bir ülkeye gidiyosa bunun sebebi bu ...... lardır.

Kutlamıyorum l.n. .
3 ay yaz tatili yapan ve 15 günde sömestr tatili yapan öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun. Bu meslek eskiden kutsaldı. Şimdi yan gelip yatmak isteyenler için ideal bir meslek.Zonguldak'ta maden ocağında çalışan işçilerin kendi çocuklarını okutmaları için yaptıkları iş daha kutsaldır. Onlar için kutlanan bir gün var mı? Sanki bütün öğretmenler bedavaya çalışıyor. Benim verdiğim vergilerle maaşını alıyorsun sonra o parayı cafeler de ve avm'lerde yiyorsun. Eskide kaldı o güzelim öğretmenler.
Başta sözlükteki tüm öğretmenlerimizin sonra da ülkemizdeki tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun.Var olun....
Her şeyin farkındayken bile farkındalık yaratıp farkındalığı öğreten tüm öğretmenlerin gününü kutlarım.

Yaşasın farkında öğretmenler!! Yaşasın farkında nesiller!
Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir...

K.Atatürk
Dünyada ki en büyük değer eğitim ustasıdır.Öğretmenlerimizin gününü kutlar.saygılar sunarız.
görsel
Ah benim canım öğrencilerim... Ne güzel tasvir ettiniz bugünün anlamını.
“Hocaaaam! Her ne kadar Ekvator çizgisi hayali olsa da siz bizim gerçeğimizsiniz” diye soğuk espiri yapan canlarım benim *
Güzel bir gün ve annemin babamın başta olmak üzere bütün öğretmenlerin, emekçilerin öğretmenler gününü kutlarım.
Şov için güzel bir gündür.
Kutlu olsun meslektaşlarım. izindeyiz.
Benim doğum günümdür.
Önce yüce Mustafa Kemal Atatürk ve sonra yüm Atatürkçü öğretmenlerin günü kutlu olsun.
"TOPLUMUN DÜŞMANI CEHALET, CEHALETiN DÜŞMANI ÖĞRETMENDiR." Başöğretmen mustafa kemal atatürk basta olmak üzere bu mesleği gerçekten severek hakkıyla yapan tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun...

Lisede ki matematik öğretmenim senin allah belanı versin. Bu hayatta hakkimi helal etmedigim tek kişi sizsiniz bunu da belirtmek isterim.
mesleğinin hakkını veren bütün öğretmenlerimize saygı, sevgi ve minnetle...