bugün

entry'ler (104)

her gün kenara 5 tl atıp biriktirmek

4 yıldan beri her maaşımla gram ya da çeyrek altın alırım. Aklı olan altın alsın arkadaşlar.

sözlük erkeklerinin beğendiği kız tipi

Zeki kadınlardır.

dinci tokatlamak

Son zamanlarda istediğim tek şey. Özellikle şeyhler ve şıyhlar.

02 59 da gelen uyudun mu mesajı

Aslında kendisinin uyuduğunu ama bazı etkenlerin onu ayakta tutmaya zorladığı mesajdır. Bir yardım mesajıdır aslında ama asla kendi için değil.

sözlük erkeklerinin beğendiği kız tipi

Bunu buraya yazan abazan kardeşime kaç puan peki ? Tek amacı takıldığı sosyal medyalardan kız düşürmek.

türkiye de kız olmak

Sıcakkanlı olursan kaşar , soğukkanlı veya mesafeli olursan kendini beğenmiş , açık giyinirsen yollu , kapalı giyinirsen yobaz , sesli gülersen ve akşam sokağa çıkarsan tecavüz edilmeyi hak eden kişilerdir Türkiye de. Ama her Anneler günü geldiğinde böyle düşünen insanlar , sosyal medyada “Cennet annelerin ayağının altındadır “ sloganları ile popi olmaya çalışanlardır.

rüyada sevgiliyi sıçarken görmek

Kıçını yağmura dönüp yattın galiba kardeşim. Fazla açık kalıp üşümüş.

ahmet kaya

Apoyu özledik diyen terörist başı diyen arkadaşlar , Sayın cumhurbaşkanı imralıda apoya lüks hayat yaşatıyor. Doğuda teslim olan teröristleri halaylarla karşılamaya izin veriyor ama yine de terörist Ahmet Kaya mu oluyor ? Allah’ın kitabi olan Kur’anı Kerim’in ilk ayeti olan OKU kelimesi hatırlatmak istiyorum sizlere.

cinsellik yaşayalım mı diyen kız

Ben kendimi karıma saklıyorum diyen erkekle eşdeğerdir bence.

günaydın ibneler

ilk önce kendini belirtiyor sonra günaydın diyor. Buda değişik bir arkadaşımız.

sözlükte mescid bulunmaması

Sende beyin bulunmaması ?

adamlar mars a çıksın biz anca heykel dikelim

Adamlar merküle bile gider ama biz anca andımızı tartışırız.

erkeklerin çok ama çok ama çok boş olması

Bu başlığı açan bayanların çok ama çok ama çok boş olması.

kadın olmak

Türkiyede olunması gereken en zor şey.

nihat zeybekçi nin fetö bağlantıları

iktidarın hangisinde bağlantı yok desek ?

kışı güzel kılan detaylar

Şömine karşısında şarap içmek galiba.

çocukluğa dair özlenen şeyler

Sabah kahvaltısından sonra akşama kadar sokaklarda oyun oynamak galiba. Hee bir de , seyyar tatlıcı geçerken “ anneeeeeeeeeeeeee para atsanaaaaa “ diye bağırmak galiba.

oğlunu askere göndermeyen ebeveyn

Benim olsa bende göndermem. iktidarın saçma sapan politikaları yüzünden toprağa vermem oğlumu. Çanakkale savaşı gibi savaş çıktı da bizler mi kaçtık ?

gecenin şarkısı

Ahmet aslan - tanımadığım ten.

sonra döndüm dedim ki

Gözlerin ne kadar güzel. Lens mi ?