bugün

Az önce gerçekleşmiştir 1 ağır 5 yaralı mevcut Son bilgilere göre orusbu çocuğusun pkk.
adanada sıradan bir gün diyebileceğimiz olayın vukuu bulmasıyla gerçekleşen durum. eski vali hüseyin avni coş 'dan gelecek açıklama merakla beklenirken hafta başında ohal kapsamında kapatılan express gazetesi ile bağlantısı olabilir?
alismayalim. Gecmis olsun.

2 kisi hayatini kaybetmis 16 da yarali varmis suan yayin yasagi gelmis.
Adana valiliğinin önünde gerçekleşen patlama.

Hayır her sabah telefonun wifisini açtığımda patlama bildirimi geliyor. Nasıl bir ülkedeyiz gerçekten anlam vermekte zorlanıyorum.
Lanet olsun! Şerefsizler rahat durmuyor ki bir gün canımızdan endişe etmeyelim. Adana'daki herkese geçmiş olsun.
"bugün sokağa çıksam patlar mıyım acaba"...

Üzücü.
Hiç şaşırmıyorum. Şaşırdım diyende bok yesin. Ülke yangın yeri, köşe başında saçını tarıyor orospular. o yüzden alışın bunlara.
patlamadan çok kimin yaptığının merak edildiği mevzudur. malum birden fazla terör örgütümüz var "istikrar" sayesinde.

önce düşman sonra dost sonra tekrar düşman ilan edilen pkk nın oranı 1,10
önce dost sonra düşman ilan edilen ışid in oranı 1,20
önce dost sonra vatan hayini ilan edilen feto nun oranı 3,50

yayın yasağına göre basmak lazım bahsi tabi. bu entiriyi patlama ile dalga geçiyorum gibi algılayana da kafam g.. öhhöm algılamasın yani. istikrar diye diye ne hale geldi güzelim memleket. evden çıkıp işe giderken korkuyorsun artık bayağı bir istikrar yani..
Adana merkez patlıyor herkes filan gibi ucube ve bayağı klişelerle dolacaklar birazdan buraya. Alayının amk.

Bu işin şakası yok artık..
2 kişinin hayatını kaybettiği patlamadır.

allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin.
Bi gün şu Pokemon go oyunu yüzünden ölücem. Hep o çevrede dolanıyodum pokestop falan bol diye. Hep de çekiniyodum valilik çevresi bi şey olur diye. Neyse geçmiş olsun.
mersin plakalı (33) araçta bir kadın tarafından gerçekleştirilmiş.
memleketime geçmiş olsun.

öyle bir hal aldık ki artık ankara'da, gaziantep'te patlamalara öyle alıştırıldık ki artık kaybımız 10'dan aşağı olduğu zaman kendimizi bununla teselli ediyoruz.

dün istanbul, ankara, gaziantep, bursa, elazığ. bugün adana. yarın neresi antalya, izmir, kayseri?

belki bir milyon defa söyledik bilmiyorum bir etkisi oluyor mu lakin allah milletimizi ve devletimizi korusun.
görsel
manidar patlama. avrupa birliğine mesaj olabilir.
Ab bakanı gereken açıklamayı yapmış.
Patlayabi...pardon dağılabiliriz.
2 kişinin yaşamını yitirdiği patlamadır.
yaralı sayısının 21 olduğu söylenmektedir.

umarım daha fazla kişinin canı yanmamıştır.

ulan yeter be!
Işid Türkiye'yi tehdit ediyor, pkk da Türkiye'yi tehdit ediyor.
IŞiD canlı bomba eylemi yapıyor,
PKK da canlı bomba eylemi yapıyor.
Işid de Türk hükümetine karşı
PKK da Türk hükümetine karşı.
Fethullahçı terör örgütü de bunların destekçisi.

Kusura bakmasın kimse, hataları olsa da bu üç kardeş terör örgütü bu ülkenin ve hükümetinin, özellikle recep Tayyip Erdoğan'ın karşısındaysa bu ülke normale dönene kadar ben recep Tayyip Erdoğan'ın yanındayım.

Çomar diyenin de ceddini,
Eksi verenin de beynini silkeyim.

Haberiniz var mı, pkk 6000 leş vermiş, kesin bir yenilgi almış, ışid kutsal dediği toprakları kaptırmış. Kim yaptı bunları.

Tanım: Türkiye'nin hunharca silktiği terör örgütlerinin kancıkça, kahpece yaptığı terör eylemi.
Artık duymaktan, görmekten usandigimiz uzucu haber.
Biz usandik da, onlar can almaktan usanmadı.
Gok gurultusu zannettigim patlamadir. Gercekten de yataktan sicratti.

Ama gorunen o ki bu patlamada insanlar hedef alinmamis. Eger hedef alinsa adanada rahatlikla bircok kisiyi oldurebilecekleri barajyolu, carsi falan var. Bildigin valiyi hedef almislar.
görsel
tüm adana'ya geçmiş olsun.
2 kişinin hayAtını kaybettiği hain saldırıdır.

http://www.haberturk.com/...a-valiligi-onunde-patlama
sabah beni yatağımda sarsmıştır.

bu ülkeyi bölmek isteyenler Cehennem'de sürüm sürüm sürünsünler inşallah!
akp iktidar olmazsa kaos olur diyenlere gelsin. akp geldi istikrar geldi.!!