Boks maçında son round bitince daha skorlar açıklanmadan, taraflardan biri kutlamaya başlar. Diğer taraf da kendi kutlamasını yaparak buna karşılık verir. Vermelidir.
aa'nın verdiğiyle ysk'dan gelen verilerin birbirlerini tutmadığı için karakolda bitmesi muhtemel seçimdir.
secim sonuçları açıklanmadan kutlama yapan insanlar ve haber kanallarına göre seçim sonuçlandıran bir ülke nasıl bir akıl tutulması yaşıyoruz biz ya daha girilmemiş binlerce veri ve oy var nasıl bir mantık hataları silsilesi bu ya gerçekten inanılmaz .
binde 9 nedir ya.. temel karamollaoğlu'na da bi tek karısı ve çocukları oy vermiş.. dedik, sağcılara güven olmaz ama dinletemedik.
Kazandığını bilse şimdiye Balkona değil uzaya çıkmıştı.
(img:#1699178)

Anadolu ajansına göre seçim haritası.
Anadolu ajansi degil asil hain Fox tv. AA'nin sonuclarini mesrulastirma gorevlerini yerine getiriyorlar su an. Oha ya gercekten rezalet. Oturmus hep birlikte Chp'yi yerin dibine sokuyorlar. Maglubiyeti kaybetmeye davet ediyorlar. Sizin kanaliniza muhalif diyenin ben yedi sulalesini seveyim.
Hiçbir şey bitmedi trollerin söylemlerine gelmeyin,AA açıkca yalan ve manupilasyon yapıyor aldanmayın !
Barış Atay bakalım mecliste ön sıralarda mı oturacak, arka sıralarda mı . Bakın mizah yapıyorum, neden çünkü kazandık. Çünkü ümidini yitirmiş, kandırılan bir mal değlim. Çok şükür kafamı kullanabiliyorum. Haftalardır AA yanlış haber girecek moral bozmayın laflarını dinledim.
an itibari ile ysk web sayfası çalışmamaktadır !
http://www.ysk.gov.tr/
şimdi sağda solda mis gibi harmandalı duymak, zeybek oynayan kızlar erkekler görmek varken; adamlar göt kadar sokakta çıkarmış havaya ateş ediyor,
hadi bilin bakalım seçimi kim kazandı.

edit : karşı binadaki komşu da çıktı halı silkelemeye başladı * sdfasd çıldırıyorum amk :d

reeeeeceeeeeepp taaayyyyyyyyyyip errrduuvvaaaaaaann
görsel
Ne diyebilirim ki, her bakımdan acı dolu bir gün.. söyleyecek fazla bir şeyim yok.

Affet Bihter. Affet ince.
ince balonu patladı.
Herşey bu halka müstehaktır. Soğan olsun 10 lira patates olsun 15 lira. Giresun'da ki çiftçi fındığını Rize'de ki çayını satamasın inşallah. Anadolu'nun ovalarında tarlalar kurusun, traktörlere mazot alamayın inşallah. Eğitimsiz cahil sadece ittifak yanlısı olarak biryere gelmiş nesiller, kişiler sizde bu devir bitince açlıktan ölür gidersiniz. Ben mi, bana birşey olmaz, sizin gibi torpille bir yerle gelmedim hakkımda okuduğum okuldan mezun olup egitimimle yabancı dilimle giderim bir yere hayatımı kurarım zaten. Sokakta ağlayan teyzeler, herşey söyle böyle diye uzulenlere tek lafım var artık herşey size müstehaktır.
Edit:telefondan yazıldığı için imla.
Hileyle hurdayla akp nin galip getirildiği seçim .
ince AA'yı değil ysk'yı bekliyor. YSK açıklamasını yapsın siz görün o zaman tansiyonu hiper mi değil mi aq.
Ben inceyi bekliyorum. ince ciksin konussun o ne derse o. Bu umudu bana o verdi sadece o alir.
Sonuçlanmamış bir seçimle ilgili bu kadar net yorumlar biraz garip değil mi? Seçim devam ediyor arkadaşlar YSK sonuçları açıklamadan seçim bitmez. Havuz medyasının gazına gelmeyin.
https://secimsonuc.blob.c...indows.net/static/cb.html

Not: Alt resimde %111,76 oy kullanımı gösteren YSK sitesi. Sakin olun gençler sonuçlar bi gelsin.
https://www.facebook.com/...97950/?type=3&theater
yine diktatörlük kazandı.
yazıklar olsun!
bu kadar ahmaklık olamaz.
şişen balon patladı... çelik çomak patladı gibi... şimdi seyret gümbürtüyü... kılıçdaroğlu mu ince mi?
Okudukça sinirleniyorum mk, açılan sandıkla kullanılan oy sisteme girilen oy sayısı aynı değildir, şu kodumun havuz medyasının gazına gelmeyin! Açılan sandık sayısı değil kullanılan oy sayısı sonucu belirler 20000000 oy daha sisteme girilmeden sonucu bilmeleri olası değil. Köyde 15 oy atılan sandıkla merkezde içinde binlerce oy olan sandık bir değil. YSK açıklamadan seçim bitmez.
Fox'ta sürekli seçim bitti seçim bitti diyen adam Anket Şirketi sahibiymiş. Adamın seçim öncesi tahminleriyle aynı çıktı galiba ondan sürekli HOCA BiTiR diyor.
Ülkemize, milletimize hayırlı olsun. Bundan sonrası birleşmeye gidecek halkın birbiriyle selamlaştığı, gülümsediği ve hep birlikte ülkemizi daha ileriye götürmek için çalıştığı güzel günler olsun.
Binlerce insan sizin oylarınızı korumak için seçim kurullarında aç susuz beklerken sizin burada havuz medyasının gazına gelip bitmeyen bir seçimi kafanızda bitirmeniz üzüyor beni. YSK açıklamadan seçim bitmez!
kılıçdaroğlu'nun abisi nerede ya? hiç gözükmedi bu adam.