bugün

skor veriyorum fenerbahçe 1-4 galatasaray.
maç sonu burdayım.
Bu kadar sövmeye , hakarete, sinire rağmen maç berabere biterse herkes sik gibi ortada kalır hahshsd.
Otomatikman 20 sene önceye değil, bi önceki seneye gittik 2 maçta da yendiğimiz maça.

Karton da kadro kalitesi yok demiş fb'nin. Fıkra bu kadar.
Puan Kaybettiğimiz 2 maçta da fred djiku becao yoktu. Size tam kadronuzla volkan demirel çaktı yolladı.
Akp yönetiminin maçın sonucunu şimdiden bildiği tiyatro.
hile yapıpta suudilere rezil olmayalım diye düşünürlerse fbnin 5 yiyip oturacağı bir maçta olabilir.
Bi üstteki mal sen önce hangi derbi olduğunu öğren. Arabistandaki derbi 29 Aralıkta. Bu ligdeki maç. Götünüz yine çok kalkmış dikkat edin.
Cimbomun feneve küsküyü vereceği maç olacaktır.
Bu kadar kaliteli ve en önemlisi denk bir derbi izlicez. Heyecan yaratıyor bende. Fenerim kazanır ama.
Neresi denk amk. Birisi köy takımından 4 tane yiyor, diğeri manchestera küsküyü veriyor.

(bkz: fenerli kafası)
Muhtemelen berabere bitecektir.
Fenerbahçe 2-0 alır bu maçı. Galatasaray’da feneri yenebilecek bi kapasite göremiyorum.
Galatasaray'ın 6bahçeyi hop hop hoplatacağı maçtır.

Takribi 60.dk'da falan hakeme sövmeye başlar bu beyinsizler.

At fava bekle.
Fenerbahçe, Kadıköy'de oynanacak Galatasaray derbisinin bilet fiyatlarını açıkladı .

görsel
her skorun oluşabileceği maç.
tek dileğim öncesinde, sırasında, sonrasında şuursuzca ve alaysızca davranılmaması, taraftarların birbirlerini kırmamasıdır.
daha bir sürü derbi olacak, kalp kırmaya gerek yok.
hakem hatasının olmayacağı, centilmence geçecek bir maç diliyorum.
maçın sonucunu veriyorum.
herkese bol şans.

Vurduğun gol olsun Fenerbahçe’m başarılar.
Fenerim yapıştırır. Normal bir maç olmicak ezecez inşallah.
Kimsenin öncesinde, sırasında, sonrasında birbirini kırmaması dilenen maç. Kazanan asilce sevinsin, kaybeden asilce üzülsün. Hakem hatası olmasın ve keyifli geçsin diliyorum.
Fener bizden daha iyi top oynuyor.

Bizimkiler ise böyle maçlara daha motive çıkıyor Okan hoca değişik taktikler deniyor.

Maç ortada.
görsel
inşallah her zamanki gibi fener yener..
Türkiye'de hayatın duracağı gün.. yine geldi çattı. Her şey dahil, ülkenin en büyük olayıdır bu derbi.

Fenerbahçe daha iyi oynuyor, ama gs'nin şl maçlarında kendini test etme fırsatı oldu. Tavanlarının farkındalar. Maçın sonucunu Fenerbahçe'nin tavanı belirleyecek. Fred'in olmaması büyük eksiklik. 3 ihtimalli derbi. Başarılar Fenerbahçem.
Sonuç belli gibi ama gene de belli olmaz , futbol bu, top yuvarlaktır.
Fatih terimle seçil erzan kazanir tabii ki.
Galatasaray galibiyetiyle sonuçlanacak olan maçtır.
Ulan uzun yıllardır bu kadar heyecanlandırmıştı beni bir derbi. Valla içerken derbi atmosferine girdim evde. iki takımda iyi ama fenerim çakacak inşallah.