bugün

istanbullular olarak kadir abimizin * kararını gözden geçirtmemizin elzem olduğu vahim olaydır.

görsel

giderken bile hala başka kanallardan ekmek çıkar mı diye düşünene "şark kurnazı" demeyeceksin başka ne diyeceksin..
Hahah
görsel
Bu da "adam" falan dedi. Bu adam olma adam Raconu neden bu kadar hortladi. Kim adamligini vurguluyorsa bilin ki bir bokluk vardır orda.
Erdoğan demişti zaten kabuk degistirecegiz diye. Ozellikle de belediyeler ekseninde, zira belediyelerin boku cikmisti iyice.

bu bir deprem, tsunamisi ise kucuk belediyeleri vuracak, bir cok baskan ya gorevinden ya akpden ayrilacak.

gerci topbasin fetocu olma ihtimali de yok değil, akp "madem fetocuydu bu adam niye 1 senedir anlayamadiniz" tarzi elestirilerin onunu kesmek için kendisini istifaya zorlamis olabilir. iki taraf için de win-win, hem akp nin feto hassasiyeti darbe almamis oldu hem de topbas özgürlüğünü kaptırmamış oldu.

bu iki seçenekten başka bir seçenek yok bana kalirsa.
Sırada melih gökçek olabilir.. köklü bir revizyona gidileceğinin sinyalleri verilmişti zaten zamanında

Yiyin birbirinizi.. benena..
görev süreci boyunca istanbul'un bokunu çıkartmayı görev bilmiştir. istifa etmiş mi ettirmişler mi orasını da anlayamadık, yerine geleceğin de bir gömlek bile iyi olmayacağını bildiğimizden sevincimiz kursağımızda kaldı.
Gelen gideni aratmasin.

Sasirdik ama cikar yakinda kokusu.
fetöcü olduğu için (15 temmuzdan sonrada bağını koparmadığından) yavaştan yeri kaydırıldığı diye düşünüyorum. akp'de fetöcü var dedirtmemek için böyle istifa şeklinde uzaklaştırılıyor. Türkiye ne acayip ülke oldu yahu.
sıktı artık, edeceksen et, etmeyeceksen biri alsın görevden. 1 yıldır aynı gündem.
siradaki melih gökçek gibime geliyor rte partinin içindeki sorunlu adamlari postalamaya başladı galiba.
istifa ederken bile sebepsiz bi şekilde burdan muhalefete ekmek çıkmaz diyor. Be ebenin mı neden istifa ediyosun onu söyle önce muhalefet nerden çıktı şimdi demezler mi insana.
Afedersiniz göt korkusu diyoruz buna.

Bir istifadır, en bekleneninden.
ölene kadar görevde kalacak zannediyordum, ne diyeyim şaşırdım istifa etmesine. istifanın planlı olduğuna çok inanmıyorum. olabilir de gerçi. yerine geçecek kişi konusunda ise tahminin göksel gümüşdağ.
Fetöcü olduğunun kanıtıdır bu istifa.

Ayrıca parti içi herkes birbirinin bokunu bildiği için deşifre etmiyorlar tıpkı Melik Gökçek'in olduğu gibi oda yakındır.
Darısı melih gökçek in başına.