bugün

uefa şampiyonlar ligi eleme maçında galatasarayın rakibi hollanda liginin güçlü ekiplerinden psv eindhoven. kadro değeri 209 milyon euro olup. eran zahavi, dumfries, mario götze, donny mallen gibi yıldızları barındırıyor. genç ve dinamik oyunculardan oluşan bir ekip. takım halinde hızlı bir şekilde hücuma çıkıp. aynı hızda defans yapıyorlar. pas hızı çok yüksek bir takım. kendi evinde 35 bin kişilik statta inanılmaz baskılı oynuyorlar. modern futbola ayak uydurmuş bir teknik ekibi ve sistemleri var. çok tehlikeli ve bitirici oyuncuları var. araya çok iyi pas çıkarabiliyorlar. ısıran bir futbol oynuyorlar. galatasarayın işi hiç kolay değil. hali hazırda galatasarayda pek çok eksik var. on numara, 2 adet ortasaha, 1 sağ bek, 1 sol bek, 1 tane kanat forvet, 1 tane de santrafora ihtiyaç var. sanırım bu eksikler psv maçına yetişemeyecek. ömer bayram, emre akbaba, feghouili, aytaç gibi son derece sınırlı yetenekleri olan vasat topçularla çıkacağız.

galatasaray avrupa da son yıllarda teknik, taktik, oyun açısından çok geri kaldı. oynadığı yavaş futbol ve üretkensizlik avrupa da galibiyet alamamıza neden oldu. fatih terim umarım avrupa da oynattığı kabız futbolu bırakır yeni modern anlayışa geçer. önde basan, ısıran, oyun hızı yüksek olan, mahkum oynamayan bir takım yaratır. o bu çok zor. psv önde basan pas yaptırmayan bir takım. çok dikkatli olmalıyız. 2 ayaklı bir maç. ilk maçı çok temkinli oynayıp maçı berabere bitirirsek istanbulda yenebileceğimizi düşünüyorum ama tt arena tadilatta olduğu için başka statta oynayacağız. işimiz çok zor ben turu psvnin geçeceğini düşünüyorum. çünkü transfer yok. futbolcularımızın çoğu oyun açlığı gitmiş. doymuş futbolcular. gazamız mübarek olsun. ilk maçı 2-0 kaybediceğimizi düşünüyorum. istanbul da da 1-1 kalırız turu psv atlar. inşallah yanılırım. acilen transfer lazım. elenelim avrupa ligine gidelim şeklinde kafa yapısıyla bir yere varamayız. allah yardımcımız olsun.
Galatasaray bu çöp kadrosuyla psv'den en az 3 gol yer.
Bu konuda psv'ye ben de çok kırgınım. Ağır sikerler bu kadromuzla bizi.
2000 de emekli olmus arda ve miladi dolmus teknik tıraktorlerle 5 yeris gibime geliyor ama dur bakalim.
görsel

Ahaha hadi maçı izlemesinler de göreyim gslileri. Tıpış tıpış kanalı geri yüklerler artık. Tabi lafta değil de gerçekten silmişlerse kanalı.gbl
geri sayım başladı. kalan 1. transfer yok. yazık. göz göre göre eleneceğiz. bu seferde elendik diye transfer yapmazlar.
geliyor gelmekte olan, hadi hayırlısı bakalım.

edit: fbliler kınaları hazırlasın gs nin kesin gibi duran mağlubiyeti sonrası bir yerlerine yakarlar.
(img:#2169116)
Tv 8'den şifresiz yayınlanacak maç.
Acun ılıcalı'dan bayram hediyesi.
(bkz: swh)
galatasaray kendi gibi oynarsa yenilmez.öyle oynayacağını söyleyebilirim.
PSV nin Galatasaray i fena halde tokatlayacagi şampiyonlar ligi eleme turu maçı.
görsel
muhtemelen cin conumuzun alacağı maçtır.

görsel
Bu kadromuzla psv yener. Mal fenerlilere gün doğdu aq.
ya bırak allasen, türk futbolundan bi cacık olamıyor.
hayret ettiğim bi durum da şu.
futbolcu transfer ediyorsun. işte adam 15 tane atmış, 20 tane atmış orada.
türkiye ye geliyor sıfır çekiyor.
aynı adam gene dışarı transfer oluyor gene 15-20 atıyor.

şimdi ben ne diyim arkadaşım.
türkiye de futbol yasaklansın. başka çare gelmiyor aklıma.
bize göre değil bu spor.
Zahavi yasladı. 1-0.
Ahahaha.
Muslera büyük hata yaptı evet ama Amatör liglerde bile bu bölgelerden kullanılcak taç atışlarını kendi kalenize doğru kullanmayın diye tembihlenir. Ömer Bayram’dan başlayan bir zincirleme hata var ortada.
Tatil yapamayan Kaleciyi ilk 11'e koymak zorunda kalmak, yedek kalecinin olmaması. Kötü olay.
çok güzel bir maç oluyor. tribünler olması gerektiği gibi dopdolu (p*ndemist itlere selamlar), ellerde bira bardakları görüyoruz ve en önemlisi cimbom'a koyuyorlar. *
daha maç başlamadan çaktı zahavi...
Maç yayınında sürekli donma oluyor.

Sizde de oluyor mu diye sordurtan maç?
muhammet falcao yedek arda bruyne ılk 11 ahahahaha
fatıhhhhhh lutfen gs den ayrılma 3 yıl daha cok eglencez cokkkk ımparator ahahaahahahahahahaa.
Justin.tvden kaçak izliyoruz sanki bu nasıl yayındır arkadaş?

Acun bey yasal olmayan bet sitelerinin reklamlarını da yapıyorsun ama yayın bok gibi. Kazandığın paranın karşılığı nerede ajun beeeey?

Edit: yemin ediyorum daha kaliteli kaçak yayınlar izledim. Bu leş atıyor.
ulan 40 yılda bir maç izleyelim dedik...

yapacağınız yayını sikeyim.

ben gidiyorum.

edit: hollanda kanalı olan rtl 7 de gayet rahat izleyebildiğimi fark ettiğim maç.

görsel