bugün

Fenerin kocası mostafa mohamed oynayacak mı?
fenerbahçe’nin gassssaraya saplayacağı maçtır. takipteyiz.

edit: sapladı.
kimin kazanacağı belli olmaz ama yılın en az pozisyonlu ve en sıkıcı maçını izleyeceğiz.
1-2 bitecek maçtır, gs golünü Morutan atar, FB golleri Ferdi ve Mert Hakan.
görsel
iki sezon önce mustafa cengiz fetih süresi okuyup işe yarayınca Ali Koç ta kurban kestirmiş, bunun üzerine fener kazanırsa ateistlere hadi bunu da açıklayın denecektir.
kim kazanır bilmem ama, (mantığım fenerbahçe, gönlüm galatasaray diyor) uludağ sözlük’ün az da olsa canlanmasına katkı sağlayacak olan maçtır.
izlemiyorum bile. O kadar umutsuzum galatasaray dan bu sene.
Kerem'in golüyle 1-0 öne geçtik.
fenerbahçe'nin, rakibine golü altın tepside sunduğu maç.

fener bok gibi oynuyor amk.
Bir açtım Mesut attı.1-1.
işte bu be derbi dediğin kavgalı olur işte bu.
mesut şaşırttı.
Fenerin penaltısı verilmedi.
Maçı izleyemiyorum umarım fenerbahçenin kazanacağı maç olacaktır.
Gayseliler ceza sahaları içinde voleybol oynuyor hakem penaltı vermiyor.
Vura vur kana kan giden maçtır. Maç tam tempolu yüksekten gidiyor.
galatasaray ve fenerbahçe isimli kulüplerinin erkek futbol takımlarının sahada kavga ettiği mücadele. bir futbol maçı değildir. belki de o yüzden tarafsız gözle izlemek keyifli oluyor.
izleyemeyenler dm den söylesin var maç i atarım. Baştan aşağıya atkı matkı evde vura vur uzun süredir böyle zevkli maç izlememiştim.
Berkan, berisha pozisyonu net penaltıydı fenerin penaltısı verilmedi. Onun dışında bi sorun yok maçta.
fenerbahçe'nin şansı yaver gitti. galatasaray ilk başta çok sert oynadı ama sonrasında fener de golü yiyince silkelenip kendine geldi.

fenerbahçe ikinci yarıda pelkas ve valencia'yı sahaya sürerse galibiyet elde eder. bir değişiklik olmazsa berabere biter.
avrupa maçlarına gidince neden rezil olduğumuzu gösteren maçtır.

galatasaray deplasmanında maç berabereyken kontradan fenerbahçe gol yedi.
galatasaray öndeyken yarı sahasında hiç oyuncusu olmamasından dolayı fenerbahçe kontradan gol attı.

bu kadar basit goller yediğimiz için avrupa maçlarında dandik takımlar bile 2 3 gol atıyor takımlarımıza.
not bjk
Galatasaray ilk yarı iyi değildi. Beşiktaş maçında da 1-0’ı koruyamamıştık. 2-0’dan da çok maç verdik. Bunlar neden oluyor, bilmiyorum. Yine Cepteki maçı zora soktuk. Yediğimiz gol amatörceydi. Mesuttan kontra atak golü yenir mi amk. Xd. Bireysel olarak morutan, halil neredeyse hiç yoktu sahada. Galatasaray adına kerem, marcao, berkan, cica çok kritik oyuncular. Gerçekten çok iyi mücadele ediyorlar. Resmen kavga veriyorlar maçta. anholt sırıtmadı bence. Ama yedlin sırıtıyor. Genel olarak galatasaray’ın o kanadı hiç işlemedi. ikinci yarı terimin oyuna müdahalesi lazım. Feg de fena değildi ama ikinci yarı pek kondüsyonu kalmaz muhtemelen. Fenerli oyuncular da genel olarak iyi mücadele ediyor. Hakem eyyamcı.
muslera olmasa fener farka gitmişti...
Fenerbahçe'li futbolcuların anadolu takımı topçusu edasıyla yerden kalkmadığı maç. E-5 kenarında bekleyen orospular daha az uzanıp yatıyordur.