bugün

Etoo'nun muslera'ya selam çakacağını düşündüğüm maç.
Emanetçi tafonun maçı.
umarım Bi sakata gelmeyiz..

bence maç kadrosu şöyle olmalı;

Muslera
denayer chedjou semih hakan

Yasin jose Selçuk poldi

sneijder

Burak Yılmaz

yani 4-4-1-1 dizilimi en azından denemeye değer.
zaten takım deneme tahtası gibi oldu...
görsel
Carole iyileşene kadar Balta oynasın. Sana güveniyoruz Taffarel hamzadan iyi kadro çıkaracaksın.
görsel

çok şükür ki köylü Hamza'sız ilk maçımız.

skor tahminim bu sefer yok ama 2-3 farklı rahat kazanırız , podolskinin golü var. evet.
Antalya'nın küsküyü vereyeceği maç. Evet.
Akşama bol bol " boru " kelimesi içeren başlıklar açılmasına vesile olacak olan maç.
hamza hocanın yokluğunda biraz demoralize olmuş galatasarayımızın bu psikolojiyi kendi sahasında üzerinden çabuk atabilmesi durumunda kazanabileceği zorlu maçtır. lionel carole sakatlıktan çıktı ama antrenman eksikliği nedeniyle oynamayacaktır, başka bir eksiğimiz hamit altıntop u ise belki yedeklerde görebiliriz. kırmızı kart cezalısı umut bulut ise oynamayacak.

rakipte ise 4 oyuncu sakat görünüyor, ancak golcüleri samuel eto'o ya dikkat etmemiz gerekiyor. claudio taffarel in önemli sınavında bizi üzmeyeceğine inanıyorum, yeter ki şu kötü bulutları çabuk dağıtalım. sonrası çorap söküğü gibi gelecektir. el classico yu izlemeyecem sizin için, haydi aslanlar!
3-1 Galatasaray kazanır.
bilal kisa ve sabri yok, bu onemli, yonetimin taffarele cikarttirdigi 11 bu.
ve gooool...yasin öztekin hamza ya selamı çakmıştır.
nihayet doğru düzgün bir kadro ile çıktığımız maç. hamza hamzaoğlu'nun gittiği nasıl da belli.
Antalya'nın ezdiği, cimbomun aptal oyunculara sahip olduğu maç.
Bi el classico'yu izliyoruz, barcelona ucuyor bildiğin. Bi de su maci izliyoruz galatasaray'in kalitesi ortada..
Hani futbol adina hic bir sey yok ve antalya tek kale oynuyor ikinci yari.. ne basarisi bekliyoruz ki bu yetersiz yonetimle..
Ms : Galatasaray 1 - 1 Antalyaspor olarak düşünüyorum .
çok ucuz bir penaltı, 2-2.
Cimbom her türlü kepazeliğe layıksın sen.
Bir maç.
hatalı pozisyonda oynatılmasına 20 yaşındaki çocukları ıslıklayan ancak ne takıma tempo yaptıracak tezahüratları yapamayan ve tetikçi hakemler üzerinde baskı kuramayan taraftarın eseri bu maç! siz burak umut ve Sabri'ye ses etmeyin, hakemleri baskı altına almayın beyinsizler!
çok ucuz bir penaltı çalındıktan sonra yine galatasarayın bariz penaltısı verilmedi, palabıyık görevini tamamladı.
palabıyıka rağmen 3-2.
--spoiler--
claudiotaffarelistifa.
--spoiler--

ulan iyi güldüm amk!

barcelona maçından sonra tadım bozulmasın diye izlemediydim. selçuk reyiz kurtarmış yine...

edit: derken yemişiz.
an itibariyle 3-3.
Antalya çaktı. Hahahasiktir evet.
Ilahi adalet.
böyle kulübün amk.galatasaraylıyım. her başarılı sezonda kendi ayağımıza sikiyoruz
Adamın kalçasına çarpıyo penaltı bekliyo şerefsizler.
Beter ol cimbom.
Bir maç.