bugün

beşiktaşın 10.cu dakika sokup 80. dakika içinden çıkartmayacağı maç olacaktır.

özellik ile rize olduğu için.
beşiktaş o rize'yi sırf rize diye napar ben tahmin edemiyorum.
sivok'un ısınırken sakatlandığı maç.

ersan gülüm oynayacak yerine.
Beşiktaş'ın 6 milyon taraftariyla galibiyete kosacagi mahahahahahahhaç.
bile bile pazartesi gününe konan maç. pazar olsa kadınlar gene orayı doldururdu çok büyük sayı olmasa da dolardı şimdi hafta içi oldu ki millet gelemesin. az değil bu demirören. ödü kopuyor beşiktaş başarılı olacak diye.
istatistik kaynagi olarak kendi teknik direktörüne eleman diyen bir kişiyi referans alan kişilerin seyredeceği maç.
baya baya kötü maç. özellikle beşiktaş adına.
Rize'nin bal gibi penaltısının verilmediği maç.
ilk yarısı golsüz biten karşılaşma.
gökhan töre nin mahallenin şımarık abisini oynadığı maçtır. utanmasa topu kaptırınca zorla ver topu faul diyecek.
8. Haftanın kapanış karşılasması.
ikinci yarı şimdi başlayacak. ve emin bir şekilde söylüyorum. Beşiktaş koyacak!

edit: ben kendi umduğumu söylemiştim. Tahminim tuttu. Rize'ye değilse de birilerine koydu.
Cekirdek citleten mac. Az once kullanilan serbest vurusu da saymazsak 50 dakikada besiktas sadece bir gol pozisyonu bulabildi. Kadin taraftarlarin macla bir ilgisi yok, lig tv spikeri devre arasinda cinsiyetci yorumlarda bulunuyor. Besiktas bu haliyle 3 4 sene evvelki ruhsuz hallerine benziyor.
an itibariyle kaptanlığı veli' nin devraldığı maç.
Iliskimin geleceginin bagli oldugu mac.
hadi Beşiktaş im at golünü.
4' lü forvete döndüğümüz maç.
Beşiktaş taraftarını hayattan soğutan maç.
Napıyorsunuz olum? Oynayın lan biraz.
anlaşılan bize yeni bir forvet şart.
Beni aglatmis maç.

Olum bana bi golü çok gördünüz lan.
Olacak iş değil arkadaş.
Haftada bir maç yapan takımın koşacak hali yok. Hadi stad büyük tribünler falan anladık. Bu amına koduğum yeşil sahası da mı büyük niye koşmuyorsunuz?
Zor bela bir iki pozisyona giriyorsunuz onu da altı pastan içeri atamıyorsunuz.
Olcay allahlık artık hangi karı varsa aklında sahada yok. Tore sanırsın messi amk topu alıyor illa birini geçecek. Biri şuna topu her aldığında çalım yapmak gibi bir zorunluluğunun olmadığını söylemeli. Topu kaptırıyor önünden geçen topa koşmuyor bile artist. Ulan sen kimsin? Necip fernandes veli desen keza öyle.
Yok arkadaş ya çıldırmamak elde değil. Sikecem kendimi sikecem sinirden.
Son olarak pektemek allah belanı versin.
Ulan mezar taşımıza Beşiktaşlıydı yazın da insanlar nasıl çile çektiğimizi anlasınlar dedirten maç.
görsel

benden almeida'ya gelsin.
bu maç için sadece almeida'yı suçlamamak gerekir. hücum oyuncuları komple dökülüyordu.

gökhan töre: sahada yoktu, bir ortasını göremedik, bire birde bütün topları ali adnan'a kaptırdı.

olcay şahan: bu seneki aşırı formsuzluğu sürüyor. çok iyi iki atak acemice hareketleri yüzünden başlamadan bitti.

manuel fernandes: top kaybetme rekoru kırdı, bir tanesinde de rizeli futbolcuyu tolga ile karşı karşıya bıraktı.

mustafa pektemek: sonradan girdi ve iki pozisyonda tüm rize defansını çalımlamaya kalktı. patlama kompleksini üzerinden atamıyor.

dentinho: sonradan girdi, ceza alanına yaptığı girişlerin hiç birinde etkili olamadı.

ömer şişmanoğlu: sonradan girenlerin en iyisiydi rize defansını bir iki koşuyla zorladı, keşke ikinci yarının hemen başında girseydi.

almeida: iki pozisyonda kaleciyle karşı karşıya kaldı, birinde topu ayağından açtı diğerinde kaleci sola yaslanmışken bomboş sağa vuramadı. üzerine vurdu.

görüldüğü üzere hücum oyuncularımız bu maçta allahlık, evet almeida kötü oynadı ama bütün suçu ona yıkmak haksızlık olur.
benı yakmıs, kuponumu yatırmıs mac!
Allah senı bıldıgı gıbı yapsın almeıda!
kuponumu yatıran maçtır. o değil de ne kadar sıkıcı maçtı yahu.

ama her şeyi bir kenara bırakın. beşiktaşlı kadınlar tribüncü çıktı hacı. bildiğin tezahürat yaptılar. helal olsun!