bugün

Recep tayyip erduvan kazanacaktır.evet.
Şimdiki dönemin cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın aday olmayacağı seçimdir.
2023'ü atlatmadan düşünülmemesi gereken seçimdir. aksi halde bir hesap makinesine ihtiyacınız vardır.
2023de degılmıydı o.
Muharrem ince veya Sinan Oğan'ın kazanacağı şeçimlerdir.
Taş ve sopalarla yapılacaktır. Şaka şaka ne seçimi amk masraf yapmaya gerek yok bu saatten sonra erdoğan saltanatını istiyor zaten bu millet getirin gitsin. Bilal gelir yerine.
Kim bilir belki böyle bir seçim olmaz, pek ümitvar olmayın derim.

Diyelim ki oldu, acep kaç milyon arap seçmen olur? Artık Türk'e soru soran olmaz, arap seçmeni kazanan cb olur.

Maşallah maşallah.
Eğer Ümit Özdağ aday olursa hep beraber ona oy verelim
Recep Tayyip Erdoğan'a veya Kemal Kılıçdaroğlu'na değil
O yüzden iyi düşünün diyeyim
Buradan 5 sene sonraki yazarlara sesleniyorum
Sakın AKP'ye ve CHP'ye oy vermeyin
Tüm oyları Zafer partisine verin
Pişman olmazsınız.
Ekrem imamoğlunu yandan Mansur yavaşı inşallah bu kez görürüz aday olarak. Sanmıyorum ama neyse. Sinan oğan gene aday olcam demiş herhalde.
13 milyon emeklinin çoğunun evi olduğu için, kira ödemedikleri için, konfora dönük bir yaşam tarzları olmadığı için, cami ve parka gitmek dışında sosyal hayatları da olmadığı için, 7500-8000 tl maaşlarıyla gayet mutlu oldukları için, (bkz: allah bin bereket versin), (bkz: allah razı olsun), (bkz: allah devlete millete zeval vermesin),
z kuşağı denen apolitik zibidiler kıçını kaldırıp sandığa gitmediği için, arap ve afganlar bolca vatandaşlık aldıkları için, çok da değişim beklenmeyen seçimdir.

sağdan cemal enginyurt tarzı, ağzı iyi laf yapan bir lider çıkarsa değişim yaşanabilir.
Oyum kılınctara büyük oyunu bozacaz.
çakma ülkücü alevi solcı kemalist adaylara asla oyy vermediğim seçimledrdir. evet..
selçuk bayraktar'ın %63.47 ile kazanacağı seçimlerdir.
Bundan sonraki seçimde adaylığımı düşünüyorum.

O yüzden bu seçimi kazananla yarışacağım herhalde sanırım inşallah.
Recep Tayyip Erdoğan'ın son seçimi olabilir.