bugün

kafanızı bok eden tercihler.
mezun olduktan sonra diğer mezunlardan bir farkın olmasını istiyorsan mutlaka galatasaray'ı seçmelisin çünkü eğitim dili fransızcadır.

Ayrıca galatasaray'ın yeri son derece merkezi ve güzel bir mekandır.

Bana sorarsan galatasaray iyidir.
(bkz: motivem danışmanlık)
tercih yapacaklara tavsiyem, yazmayı düşündükleri üniversitenin o bölümünde okuyan en az 3 kişi konuşmaları, sonra ellerim kırılaydıda yazmayaydım demeyin.

(bkz: okulu uzatmak)
yerlerşeyim de nereye olursa olsun diye düşünerek tercih yapacağım sınav.

ayrıca radyo sinema televizyon, uluslararası ilişkiler, uluslararası ticaret ve finansman, halkla ilişkiler gibi bölümlerde okuyan arkadaşlardan yardımlarını esirgememelerini rica ediyorum.
'deniz ulşatırma mühendisliği mi gemi makinaları işletme mühendisliği mi iyidir ? ' diye düşündüğüm tercihlerdir.
izmir düşünenlere yardımcı olabileceğim hede.
Kıbrısı döşeyeceğim tercihtir.*.Okuması kötü diyorlar ama aslında yalan,başarı açısından da çok kısa sürede yükselebilir isteyen kişi,malum özel okul. Arabalar da ucuz diyorlar.Yok paraya nice arabalar kiralanabiliyormuş. (bkz: okula limuzinle gitmek)
odtü tıp ile boğaziçi tıp arasında kaldığım tercihlerdir. bir el atın canlar !
Umarım Kimse Hitit Üniversitesi Fizik Bölümünü Yazmazda Bölüm kapanır Bizde Yata Yata Geceriz Dedigim tercihlerdir.
japon dili ve edebiyatı yazmayı düşünenler varsa, -ben de düşünüyorum-, benimle irtibata geçebilirler. zaten topu topuna 2 bölümde var, bi tane de japonca öğretmenliği. basit ve küçük de olsa, bir dayanışma içinde olabiliriz.
sayesinde sol frame'in formata aykırı entrylerle dolmuştur.

dokuz eylül hukuk düşünenlere kısmi yardımlarımın dokunabileceği silsile.
istanbul ticaret üniversitesi hukuk fakültesi burslu geliyor.yazıp yazmamada çok kararsızım.pek iyi şeyler okumadım ama.yardımlar alınır.
erciyes' i tercih edecek olanlar bir kez daha düşünmelidir.
artık boğaziçi tıp- odtu tıp- odtu hukuk- boğaziçi hukuk- vs vs gibi klıse laflardan sıktıran tercıh durumlarıdır.
baydı ya arkadaşlar bıraz daha kendı sevıyenızı gosterecek cumleler kurun.
oha amk. sözlük aynştayn dolu...

dedirten tercihlerdir.
(bkz: debrecen universitesi)
bu sene kafaları oldukça karışmış olan sınava girenler için yine zorlu günlerin geldiğini belirten durumdur.
(bkz: uludağ üniversitesi ekonometri bölümü)
ibf, edebiyat ve matematik hariç. (bkz: Pamukkale üniversitesi)
galatasaray üniversitesiyle ilgili bilgi vereceklere ihtiyacım var.öğrenci ortamı nasıl, fransızca için düşündüğümden mi fazla zorlanırım, güzel bir üniversite hayatı geçirebilir miyim, uai den mezun olursam benim için iyi bir referans olur mu...
tıp ve fizik tedavi için pamukkale üniversitesi'ne gelebilirsiniz. ama büyük şehirlerden gelenler denizlide hayal kırıklığı yaşayabilir.
biraz önce taslağını çıkardığım ve hayırlısıyla yarın yapacağım işlemler.

4 yıllık fakülteyi 2 yıl okuyup bıraktıktan sonra tekrar üniversiteye giriş yapacağız. hadi bakalım.
yıllardır üniversite okuma hayaline kavuşan birisi olarak açık öğretim yazmak isteyenlere felsefe , türk dili edebiyatı bölümleri tavsiye edilir...
heyecan maratonunun son basamağı denilebilir. zaten beklemekten ne olduğunuzu şaşırdığınız s*kko bir dönemdir.
bugün ösym'ye başarı ile ulaştırdığım tercihlerdir efendim. geriye bir tek beklemesi kaldı, oooff çok sıkıntılı.