bugün

hürriyet gazetesinin haberine göre 19 ağustosta açıklanacak tercihlerdir.
http://www.hurriyet.com.t...ndem/18473613.asp?gid=381
istanbul hukuk'la aramda 700 kişi olduğu için yusuf yusuf olduğum tercih şeysidir. 700 kişi lan. 700 kişi. allam nolur kimse seçmesin allam allam
5 Ağustosta sona eren tercihlerdir. Bir sayısalcı olarak bastım tm bölümlerini. (bkz: pdr)
En güncel pdrci olacağım taktım kafaya.Okula new beetle ile gelen,Rihanna,Justin Timberlake,Lady Gaga dinleyen hatta gelecek nesli kendi istediği gibi yönlendiren biri. isyan eden değil isyan edilen olacak o çocuklar! (bkz: Dünya bizim hahaha) (bkz: götü kalkan ergen)
üniversiteye girmek için yapmam gerekmeyen tercihlerdir.
sonuçları ağustos ayının sonunda açıklanacağı söylenen tercihlerdir. ama eğer lys sonuçları gibi sarkıtırlarsa bunu da adayların tatilini bir kez daha berbat ederler.
sınavı kazanmaktan daha zormuş, keşke kazanmasaydımda bu kadar uğraşmasaydım gibi sözler söyletebilicek kadar kıl birşeydir. yaklaşık olarak 150 defa güncelleme yapılmış olma ihtimali yüksektir. genellikle deniz kenarları tercih edilmesine dikkat ediliyordur.
pekı sonucları ne zaman bellı olacaktır. merakta beklemekteyım..
her zamanki gibi deniz kenarları tercih edilmiştir. yada kız/erkek neredeyse orası.
ikilemde değil artık çoklemde kaldığım üniversiteyi neden dondurduğuma pişman olduğum bir dönemdir. sanırım geçicek
yarın itibariyle son bulacak tercihlerdir. adaylar dikkat tercih süresi kesinlikle uzatılmayacakmış. son güne kadar tercihlerinizi değiştirme şansınız var. benim tm öğrencilerine tavsiyem hukuk istiyorlarsa ve iyi bir üniversitede hukuk fakültesini tutturamamışlarsa üniversite adına bakmadan gelebilecek hukuk fakültelerini sıralamkatır. çünkü tm bölümleri içinde size tek meslek veren bölüm hukutur ve hangi üniden mezun olduğunuz önemli değildir. lakin iibf bölümlerini seçecek öğrenciler üniversite adı çok önemlidir. iibfden bör bölüm seçmeyi düşünüyorsanız istanbul ankara izmir gibi bütük şehirlerdeki kaliteli isim yapmış üniversiteleri tercih etmenizi öneririm. ayrıca nasılsa üniye kapağı attım oh diye düşünürseniz boku yersiniz. üniyi kendinize bişeyler katabileceğiniz bir dükkan gibi görün ne kadar şey alırsanız üniden ileride o kadar rahat edersiniz.
sikimde olmayan tercihlerdir. 2007 den sonra benim için önemi olmayan bir tercih dönemi dahadır.

tanım: 2011 yılı üniversite girişmaratonunun en son duragıdır.
sözlüğün liseli popülasyonunu azaltacak olaydır.
hayırlı olsun genç yazarlara.
bugün ösym'ye başarı ile ulaştırdığım tercihlerdir efendim. geriye bir tek beklemesi kaldı, oooff çok sıkıntılı.
heyecan maratonunun son basamağı denilebilir. zaten beklemekten ne olduğunuzu şaşırdığınız s*kko bir dönemdir.
yıllardır üniversite okuma hayaline kavuşan birisi olarak açık öğretim yazmak isteyenlere felsefe , türk dili edebiyatı bölümleri tavsiye edilir...
biraz önce taslağını çıkardığım ve hayırlısıyla yarın yapacağım işlemler.

4 yıllık fakülteyi 2 yıl okuyup bıraktıktan sonra tekrar üniversiteye giriş yapacağız. hadi bakalım.
tıp ve fizik tedavi için pamukkale üniversitesi'ne gelebilirsiniz. ama büyük şehirlerden gelenler denizlide hayal kırıklığı yaşayabilir.
galatasaray üniversitesiyle ilgili bilgi vereceklere ihtiyacım var.öğrenci ortamı nasıl, fransızca için düşündüğümden mi fazla zorlanırım, güzel bir üniversite hayatı geçirebilir miyim, uai den mezun olursam benim için iyi bir referans olur mu...
ibf, edebiyat ve matematik hariç. (bkz: Pamukkale üniversitesi)
bu sene kafaları oldukça karışmış olan sınava girenler için yine zorlu günlerin geldiğini belirten durumdur.
(bkz: uludağ üniversitesi ekonometri bölümü)
(bkz: debrecen universitesi)
oha amk. sözlük aynştayn dolu...

dedirten tercihlerdir.
artık boğaziçi tıp- odtu tıp- odtu hukuk- boğaziçi hukuk- vs vs gibi klıse laflardan sıktıran tercıh durumlarıdır.
baydı ya arkadaşlar bıraz daha kendı sevıyenızı gosterecek cumleler kurun.
erciyes' i tercih edecek olanlar bir kez daha düşünmelidir.
istanbul ticaret üniversitesi hukuk fakültesi burslu geliyor.yazıp yazmamada çok kararsızım.pek iyi şeyler okumadım ama.yardımlar alınır.