bugün

hersene izleyip eğlenceli bulduğum yarışma.
ermeni şarkıcı da erik gibiydi kütür kütür. kesinlikle finale kalmalı bu emmy denilen bayan. ne güzel...keşke her ermeni böyle olsa. keşke on milyon tane kim kardashian, yedi milyon tane emmy olsa...ama nerde?
benim için sadece show dan ibaret olan bir yarışma.
malta'nın şarkısının altyapısının muhteşeme yakın olduğu yarışma.
maltanın baydığı yarışma.
malta da şişman ablalara alışkındık şaşırttılar....
(bkz: malta nın 1980 lerde kaldığı gerçeği)
Geçen sene manga'nın şarkısına yazık olan yarışma.
malta her zaman saglam sarkilar gönderirdi, bu sarki ve bu ibne kilikli sarkici hic olmamis. yakistiramadim malta sana.
san marino'nun tum ulke katildigi yarisma.
az sonra hırvatistan ın izleneceği yarışma.
sunucu hatlari cökmüs, almanya kazakistandan dogru yayin yapiyor ne is anlamadim?
sonsuza kadar devam etmeyecek olan, devam ettiği sürece ciddiye alacağımız, ciddiye almakla birlikte, forumlarda, sözlüklerde "eurovision u takan tek ülke türkiye" şeklinde başlıklar açıp,tartışacağımız yarışmanın 2011 versiyonu.*
hırvat solists, yarışmaya bacak boyu ile katılsa açık-ara birinci. o ne kardeşim bak bak bitmiyor.
hırvat kadının eteğinin birden değiştiği yarışma. *
hırvatlar an itibarı ile yeteneksizsiniz eurovision yaptılar *
izlanda'nın mete ve grubu ile katıldığı yarışma "faydası yoktur gözlerdeki yaşın".
hırvatistan solistinin sahnede kıyafet değiştirmesi ile heyecan kattığı yarışma. * * *
izlanda grubunun söyledigi sarkiyi aslinda sarkiyi yazan kisi söylicekmis ama malesef yarismadan bir süre önce vefat etmis, o nedenle arkadaslari biz söyliyebilirmiyiz diye esinden izin almislar.
üzüldüm.
bu sene nasıl bu kadar kötü şarkılar yapabilmişler anlayamadığım yarışma.
izlanda sen öl emi dedirtti. o ne salakça şarkı öyle.
hırvatistan'ın gönderdiği vokalin travesti olduğunu düşünüyorum.
portekiz'in biz bu yarışmayı siklemiyoruz dediği yarışma.
portekiz kreş çocukları için şarkı göndermiş. ne biçim iş bu yau
portekize seneye ajdarı kiralayabiliriz adam en azından makina mühendisi boru değil.