bugün

ankara'daki sunucunun esprisine karşılık alamamasıyla mal gibi kaldığı yarışma.
estonya'nın sonuçlarını yarışmaya katılamayan bir arkadaşın sunduğu yarışma. adamın içinde kalmış şarkıyla veriyor puanları.
yunanistan'dan puan alamadık.
almanya'nın şimdilik barcelona misali alıp götürdüğü yarışma. bülent özveren sonunda kaderini kabullenmiştir, biz azerbaycan'la 12 puan alıp veriyoruz sen de kıbrıs rum kesimi'yle takas et yunanistan olsun be demiştir.

(bkz: susar inşallah)
fransa yeri göğü zenciye boğmuştur. oyları açıklayan kadın bile siyahtı, anlamadık nasıl bir mesaj vermeye çalışıyorlar.
almanya kazandığı için bizimde kazanmış sayıldığımız yarışma.*
fransa rimi rimi leyden sonra bir daha kendine gelemedi, sürekli bize 12 puan veriyor.
almanya'nın şarkıdan ziyade erkeklerde göte kilitlenme sebebiyle puan aldığını düşünüyorum.****
(bkz: bu fark kapanmaz)
(bkz: almanya kaznınca bizde kazanmış sayıldık)
malta'dan belçika'ya 10 puan azerbaycan'a 12 puan.
azerbaycan'ın açıldıgı görülüyor.
almanya'nın birinci olacağı yarışmadır.
(bkz: belarus a yazık lan)
(bkz: gariban kaldılar)
türkiye'den irlanda'ya 0 puan çıkmasıyla üzücü yarışmadır. inci'nin gazına geldim bastım smsleri irlanda'ya 0 çekti. içimizde bir hain var ama nerde?
(bkz: bülend özveren komşunu da al git)
büyük ihtimalle ikinci sırada bitireceğimiz yarışma.
bülend özveren yanlış söyledi aslında, o kayısımıdır şeftalimidir. Onu "anasının amına" gömsün bence. *

edit: eksileyen ermeni bi' abimiz sanırım. sanada gömüjem bi çekirdek merak etme.
almanya'nın birinci olacağının baştan belli olan yarışma. geberdim almanların şarkısına ben. ki hiçbir yarışmayı izlememişimdir. ben bildiysem artık çüş. dedim babama almanların şarkısı kötünün iyisi. tuttu lan. ahahah.
almanya'nın birinci olduğu, türkiye adına manga'nın ikinci olarak tamamladığı yarışma.

(bkz: almanlar kazanınca ikinci olmuş sayıldık)
demek ki neymiş almanya kazanınca biz de kazanmış sayılmıyormuşuz.

tanım: manganın ikinci olduğu yarışmadır. tebrikler.
ikinci bitirdiğimiz yarışma.
helal olsun manga'ya dediğimiz yarışmadır. tebrikler gerçekten. almanya da haklı bir birincilik aldı onlara da tebrikler. başları dik bir şekilde gelebilirler ülkelerine bizimkiler.
(bkz: Almanya kazanınca biz de mi kazanmış olduk)
şu an o kadar sinirliyimki avrupa kıtasının üstüne kova kova su döküp şunları tarih sayfasında boğmak istiyorum.