bugün

üzücüdür. daha dün milenyum kutladık, vay be dedik, bugünlerde o sene doğanlar reşit olacak amk... *
Bir çıtırı yatağa atmaktır.
18 yaşında bir kızla seks yapmaktır.
normal karşılanması gereken bir eylemdir.
Olgunlar varken yeni reşit olmuşlardan ne anlıyorsunuz anlamıyorum ki?
Reşit olduğu için çocuk falan değildir.

Bunların bildiği pozisyonları ben bilmiyorum amk.
Yaşınız büyükse sıkıntı olacak eylemdir . Reşit olsa bile 18lik kızdan ne istiyorsunuz birader?
her sene yeni nesillerin yaşını doldurmasını bekleyen bazı üst nesiller var . ibn*ler piyasayı darmaduman ettiler . seneye de 2001 li yolu gözlerler.
Reşit olduğu için iki tarafta istediği sürece bir suç değildir. Tabi ki adamın yaşı büyükse, evliyse ya da belli vaadlerle kızı kandırıyorsa yine yanlıştır.
geçen hafta yaptığımdır. 2000 doğumlu bir kız, çocuk değil yetişkindir. kendi kararını kendi verebilecek durumdadır.

burda buna çemkirenler 30 yaş üstü teyzelerdir. onlar için piyasa daralıyor artık. anırmaları gayet normal.
iliğinize kadar boşalacağınızı gösteren heyecan verici durumdur.
(bkz: 2000 doğumluların ne çabuk 20 yaşında olması)
2000liler 90 neslinin esintilerini biraz almıştır o yüzden 2000li genç kardeşlerimize karışmıyorum, ama 2005 nesli...
Teen sevdalısı sübyancımsı birey eylemi.
2000 kez seni domaltır siker. herkese seks gözüyle bakan, vileda sopasını hak eder.
(bkz: Var bir hayalimiz)
Benden 2 yaş büyük bir kızla seks yapmaktır.
20 yaşında reşit bir kızla sevişmektir. iki taraf da reşitse kimse karışamaz.
21 yaşındaki bir kadınla seks yapmak demektir. kız denmez artık 2000 doğumlulara.
insana ayrı bir haz veren durumdur.
Kart bir karıyla seks yapmaktır.
benden sadece 4 yaş küçük bir kadınla sevişmektir.
Prensip olarak euro 2000 de trezeguet nin finaldeki golünü canlı izlemeyenlerle muhatap olmamak lazım.
(bkz: Legal things that feel illegal).
normal bir durum o kızlar şuan 21-22 yaşında olduğuna göre tam kıvamında kızdır. cayır cayır yanmaktadırlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar