bugün

(bkz: 200 banknotun değerli olduğu yıllar)
kocaeli belediyesinin izmit - kartal otobüs hattı. 17b gebze - kartal iett otobüs hattı corona virüsü yüzünden kaldırılırken bu hat işlemeye devam etmiştir.
şu an benim takipçi sayımdır.
kocaeli belediyesinin izmit - kartal metro arasında çalışan otobüs hattı. bu hat hala çalışmaya devam ederken gebze - kartal arasında çalışan iett'nin 17b hattı corona virüsü yüzünden saçma bir şekilde tamamen kaldırılmıştır.

(bkz: tutarsızlık)
(bkz: çifte standart)
izmit - kartal ulaşımpark otobüs hattı. gebze'ye giden 17b corona yüzünden kaldırılıp tekrar açılmazken, hala çalışmaktadır.
Ne aşklar ne seksler döndüğü düşünülen otobüs hattı.
Hafta içi hergün 3 saatimi harcadığım otobüs. uyku ihtiyacımın bir kısmını bu otobüste gideriyorum. geceleri 4 saat uyumamı 200'e borçluyum. teşekkürler 200 iyiki varsın.
izmit-kartal arası gel-git yapan otobüs. Bazen orta kapıdan binenler akbil basmaz öğrenciler yerlerde oturarak yolculuk yapar bu sebeple çok otantiktir bu otobüa.
arzu edilen milletvekili sayısının yarısı.
izmit gebze kartal otobüsünün numarası.
Gayet eglenceli eski bölümlerle içli dışlı ve hz muhammedli south park bölümü.
akillara zarar bir hattir.trenin yoklugunda iyi bir alternatiftir ama hiz ve zamanlama konusunda aynisini diyemem.Ogrenci 3.85,tam 6 tl.
Bal arılarının saniyede çırptıkları kanat sayısı.
izmitli için genel olarak izmit-kartal metrosu-kadıköy güzergahını akıllara getirir.
kocaeli otogar ve maltepe carrefour arası sefer yapan halk otobüsü. kocaeli'de okuyan istanbulluların gözdesi. şu an içinde olduğum ve bana internet sağlayan otobüs. ayrıca fiyatı turizm şirketlerinin üçte biri kadardır.
adapazarı ekspresinin kaldırılmasının ardından tuzla içmeler'den kocaeli'ne sefer yapan hat. saatler ve kalkış noktaları için;

http://www.kocaeli.bel.tr...Saatleri.aspx?HatKodu=200
trt teletext sayfasında spor menüsünün kodu.
3 basamaklı bir çift sayıdır kendileri.
20 dakikalık sevişmede yakılan kalori miktarıymış. malum 20 dakika bir hiç, erken boşalan bile 30'dan aşağıya inmez.
2 tane 100
4 tane 50.
(bkz: 200 le gitmek)
an itibariyle kendisiyle başlayan başlık sayısı tavan yapan sayıdır. nedeni çok merak edilmektedir.
sol frame'in ırzına geçen rakam.
bide format dersiniz.
bir aracın sözlük platformunda çıkabileceği maksimum hız.
iki yüz (200)
iki yüz

(bkz: sesteş)