bugün

olabilecek bir durumdur. insanların yaşlarından ziyade aralarındaki uyumu konuşursak daha mutlu birer insanlar oluruz.
olgun bir kadınsa kendi kararlarını verip duyduğu eğlenceye ve ilişkideki karşılıklı alıp-verme dengesine uyulabiliyorsa yaş önemli bir kriter değildir.
erkek net sübyan'dır. Aşk ilişkisi olmamakla birlikte erkeğin tamamiyle cinsel duyguları amacıyla genç kızı sömürmesi ve kullanmasıdır.

(bkz: sübyancılık)
bu anlatılanların yaşla ne ilgisi var diye kafa patlıtılan ilşkidir.
31 yaşındaki erkeğin 20 yaşındaki kızın kafasından tutup alttan alttan vura vura boşalacağı harika ilişki türüdür.
O yaştaki adamların derdi sapık derdi olmuyor. Vücudundan faydalanacakmışta bilmem ne.adam evlenmek istiyor. 22 yaş 30 yaş olanını yaşadım. 30 yaşındaki adam kadar aklı başında adam mı var da hemen sapıklığa yoruyorsunuz.
- uzatmayinn.

- evli olup çok mutlu olanda var.

(burada herkes ilişki uzmanı olmuş.)
Parayı veren düdüğü çalar.
Win win durumu. ikisi de samimiyetsiz ve faydacı. ikisi de beyinsiz.
20 yaşında bir erkek için marjinal gelsede 35 yaşındaki bir erkek için son derece normaldir.
Millet 50-60 yaşındayken beraber oluyor 20 lik kızlarla, siz 30 diyorsunuz...
öyle bi ilişki olabilir. yaşlar ilerledikçe farklar önemsizleşir. mesela yaş farkı aynı olmasına rağmen 41yaşında adam 30 yaşında kadın, ya da 51 yaşında adam 40 yaşında kadın ilişkisi , gayet normal bir şekle girer.

ancak 31 yaşında adam ve 20 yaşındaki kadın ilişkisinden aile kurulur, o ilişki çocuk yapar ve çocuklar da analı babalı büyür.
Ortak bir paydada bulusmanin zor olduğu ilişki bulunabiliyorsa helal olsun.
(bkz: paris te son tango)
amk 31 yaşında ki adamın 20 yaşında ki bir kızdan beklediği tek şey sabah akşam işini görmektir.iki gönül bir olunca kimseye laf düşmezmiş ahahahaha adamda öyle diyodu zaten.kızın tek derdi adamın parasını yemek adamın da tek derdi kızın çıtırlığından faydalanmaktır.
--spoiler--
o yastaki adamın tek beklentisi kizin diri vücudundan faydalanmaktir. adamin aşık olduğunu sanmıyorum.
--spoiler--

yav he he. aşk sadece yaşı yaşına olacak diye bir kural yok. iki gönül bir olunca kimseye laf düşmez.
bizzat yaşadığım ilişkidir. ilişkimiz nefisti, ama bu yaş farkından mıydı bilmiyorum.
görsel
Gayet normal bir ilişkidir.
insanların zihinlerini yaşıtlarının tatmin edemediği durumların ürünüdür.

Paranın konuştuğu türleri de yok değil tabi.
https://m.youtube.com/watch?v=M6QqMMEL0RE

ilk olarak ahu tuğba tarafından ortaya atılmıştır.
Üniversite öğrencisi vize final koşup bursla/baba parasıyla geçinen kız ve işinde gücünde kariyerinin en yükselen döneminde adam ilişkisidir.

Yine de siz bilirsiniz.
birbirlerini seviyorlar ise kimseye laf düşmez. bal gibi olur.
Çok normal. Neden olmasın? Örnekleri çokça mevcuttur.
Tam yerinde ve tadında bir ilişki. Evet.
bana baba diyebilirsin yavrum durumunun yaşandığı ilişki türüdür.
tam tersi olsa mükemmele yakın olacak olan ilişki.